SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Iepriekšējā
Nākamā »
 
 

Reiki 

Ir gadījies lasīt daudzas versijas par Reiki izcelsmi un Reiki „atnākšanu" līdz mūsdienām un mums pašiem. Dažkārt vērojot cilvēku rīcību apmācot „Reiki" esmu bijusi apjukumā, jo diezgan bieži tas ne tuvu nebija tam ko man ir mācījusi mana Tradicionālā Reiki Rietumu novirziena Reiki meistare-skolotāja Ludmila Ščerbakova. Atšķīrās gan iniciācijas metode, rituāls un apmācība kopumā. Arī starpība starp enerģijas plūsmu Reiki mācekļiem, kuri ir izgājuši iniciācijas pie dažādiem Reiki meistariem ir milzīga. Vērojot šīs atšķirības, ne reizi vien uzdevu sev jautājumu: „Kur atrodas patiesā patiesība par Reiki?" Man palaimējās. Urantijā ieradās brīnišķīga sieviete Daina, kura pēdējo 7.gadu laikā Japānu ir apmeklējusi vairāk kā divdesmit reizes. Man palaimējās arī ar to, ka Daina ir apguvusi Reiki tieši Japānā pie Reiki meistara Tadao Yamaguchi. Esam iecerējuši šo ruden (2010.g.) braukt uz Japānu, lai apmeklētu brīnišķīgās dziedināšanas metodes – Reiki – dzimteni. Vienlaicīgi esam ieplānojuši, ka, ja liktenis (karma?) mums būs labvēlīga, tad apgūsim tīro, sākotnējo Reiki Reiki dzimtenē. Ceram vienlaicīgi apgūt Shoden un Okuden līmeņus, kas Rietumu Reiki atbilst 1 un 2 reiki pakāpei. (Enerģētiskajā ekvivalentā tas ir ap 85 tūkstoši jēnas jeb ap 500 lati par abām pakāpēm).

Esam saņēmuši oficiālu atļauju no cienījamā Sensei Tadao Yamaguchi publicēt viņa grāmatas „Light on the Origins of Reiki. A Handbook for Practising the Original Reiki of Usui and Hayashi" latviski tulkoto versiju. Paldies par šo tulkojumu Ingai Belmanei!

Piedāvāju izlasīšanai minētās grāmatas 3 nodaļu "Pamatzināšanas par Reiki", lai izgaisinātu tās daudzās muļķības, kuras māca ne tikai Latvijas vietējie meistari, bet diemžēl arī viesmeistari no citām valstīm.

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva

Iepriekšējā
Nākamā »