SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Kā notiek pats iniciācijas process?

Reiki iniciacijaCilvēkam ir jābūt vēlmei saņemt garīgās zināšanas. Parasti cilvēki, kas atnāk mācīties reiki, pirms tam ir lasījuši garīgo literatūru un tad radusies vēlme sevi pilnveidot  atrodot pareizo ceļu.

Lai cilvēks varētu apgūt reiki, nepieciešama iniciācija. To veic meistars. Kā tā norit? Caur reiki meistaru plūst ļoti jaudīgas, stipras vibrācijas, kuru rezultātā atbilstošā līmenī ievibrējas cilvēka enerģētika. Mācekļa ķermenī ieplūst enerģija, ko daudzi redz kā violetu gaismu (violetā ir garīgās attīstības krāsa) - tas ir 7 stars un tā aizgādnis ir Sen-Žermēns.

Pirmajā pakāpē iniciācija sastāv no četrām noskaņošanām – četras reizes caur meistaru plūst stipra enerģija (meistars ir tikai darba instruments), lai cilvēkā atvērtos enerģētiskie kanāli un turpmāk viņš pats varētu saprast un strādāt ar enerģiju. 21 dienu cilvēkam ir aktīvi ar sevi jāstrādā, lai uzturētu šīs vibrācijas un to klātbūtne kļūtu par ikdienas normu. Pēc iniciācijas cilvēka aurā iezīmējas simboli. Tradicionālā reiki skolniekus var atpazīt, jo aurā mirguļo šie simboli.

Meistars kontrolē mācekļa panākumus, jo māceklim ir jāzina sava attīstības dinamika. Ir zināms posms, kas jāpavada kopā ar meistaru, kamēr cilvēks ir apguvis un nostiprinājis savas reiki prasmes, lai varētu pastāvīgi attīstīties tālāk, tikt galā ar savām problēmām, palīdzēt sev un citiem. Meistara uzdevums ir nevis dziedināt cilvēku, bet iemācīt cilvēkiem pašiem dziedināt sevi un savus mīļos.

Esiet visi piepildīti ar Mīlestības, Gaismas un Veselības dziedinošo enerģiju! Mīliet šo pasauli!