SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
("Zintnieks" Nr.2 janvāris)
Sagadījās, ka pagājušā gada decembrī piedalījos TV "Dzīvīte", Zintnieka veidotajā radioraidījumā un telefonakcijā. Mīļš paldies raidījumu organizatoriem televīzijā un Zintnieka redakcijas darbiniekiem, ka jūs esat, ka radiet iespēju saskarsmei ar Latvijas cilvēkiem. Zināmā mērā tā veidojas arī tautas kopības sajūta. Īpaši dvēseliski pateicos tiem, kuri man zvanīja un izteica atbalstu arī Urantijas kolektīvam. Paldies manas mīļās, mīļās skolotājas – tehnikuma audzinātāja B. Kreigere un augstskolas diplomdarba vadītāja R.Kronberga. Jūtos pagodināta, ka pēc aizritējušiem gadu desmitiem jūs atceraties, ka biju Jūsu audzēkne. Paldies!

Tagad pacentīšos atbildēt uz zvanītāju jautājumiem.

Jautājums: Lūdzu, iesakiet man kādu labu, stipru dziednieku, kuram es varu uzticēties un, kurš man noteikti palīdzēs.

Atbilde: Jā, tāds dziednieks patiešām eksistē tieši priekš Jums. Tas esat jūs pats. Tikai jūs varat "izstrebt" to, ko esat "savārījis" daudzu dzīvju garumā un tagad tādēļ jums ir jācieš. Vienīgi, jāsameklē kāds profesionāls dziednieks, kurš var jums parādīt ceļu kā sevi izdziedināt. Labāk, ja šis sertificētais dziednieks ir pats apguvis pieredzi līdzīgā problēmā kā jūsējā un pratis to atrisināt.

Jautājums: Kā es varu atpazīt dziednieku no krāpnieka, šarlatāna utm?

Atbilde: Arī krāpnieki, šarlatāni utm. ir dziednieki, ja esat pabijuši viņu "nagos", tad viņi jūs, noteikti, ir "izdziedinājuši" no lētticības, vēlmes par niecīgu samaksu saņemt daudz labuma utt. (Līdzīgi kā tas ir ar Esmeraldas un viņas komandas izliktajām lamatām skat. Zintnieku 22/2006). Pie šādiem "dziedniekiem" cilvēki nokļūst tad, ja viņiem nav elementārās izpratnes par dziednieka ētiku, enerģijām un dziedināmā pienākumiem savas problēmas atrisināšanā, t.sk. ja dziedināmais uzskata, ka visās viņa problēmās vaina meklējama ārpus viņa paša.

Jautājums: Apmeklējums pie dziednieka maksā lielu naudu. Man tādas naudas nav. Pie mediķiem arī nevaru griezties, jo viņu izrakstītās zāles maksā vēl vairāk. Ko darīt?

Atbilde: Šeit nav viennozīmīgas atbildes, tāpēc izklāstīšu dažus variantus:

 1. Ja cilvēkam ir katastrofāls naudas trūkums, tad tas nozīmē, ka cilvēkam ir izjaukts enerģētiskais līdzsvars ar neitrālajiem egregoriem t.sk. ar naudas egregoru. Katram cilvēkam disharmonijas iemesls var būt pilnīgi atšķirīgs, taču, noteikti, tas ir paša cilvēka nopelnīts šajā vai iepriekšējās dzīvēs (lāsti; maģija; pieķeršanās materiālajām vērtībām; garīgo vērtību noliegšana; naudas kā kosmiskās enerģijas veida necienīšana vai pārāk liela naudas pielūgsme utt.). Lūdziet piedošanu naudas egregoram!
 2. Ja vēlaties, lai Jums būtu vajadzīgā naudas summa, ļoti karsti to vēlieties caur lūgšanu. Lūgumā izsakiet nodomu kādam mērķim jums ir vajadzīga nauda. Ar lūgumu jūs varat vērsties pie Gaismas spēkiem – tad lūgšanas būs jāskaita ilgākā laikā – jūs tiksiet pārbaudīti uz pacietību un ticību un kā balvu par to, saņemsiet lūgto. Varat lūgt arī Tumsas spēkus. Tad, ja lūgsiet naudu no Tumsas spēkiem, tā "atnāks" ātrāk un, iespējams, pat vairāk nekā jūs lūdzat, taču "norēķins" notiks bez kavēšanās smalkajos līmeņos caur dvēseles un dzīvības enerģijas spēku. Ja no jums nav ko ņemt, norēķins tiks veikts no jūsu mīļo un tuvo dzīves spēka.
 3. Mēģiniet kontaktēties ar savu dziednieku un lūdziet dziednieka palīdzību ar pēcmaksu vai kā citādi sarunājiet par norēķinu. Tā kā dziedināšanas laikā starp dziednieku un dziedināmo notiek enerģijas apmaiņa, tad arī fiziskajā līmenī jānotiek enerģētiskā ekvivalenta norēķinam. Pacentieties savus parādus nokārtot septiņu dienu laikā, jo, ja parāds netiek atdots ilgāk par septiņām dienām, smalkajos līmeņos veidojas karmiskais astrālais parāds un tālākais jau ir "piņķerīga padarīšana" Kosmisko likumu līmenī.
 4. Ir liela starpība starp to, kā jūs vēlaties vai nevēlaties maksāt par jebkuru jums veikto pakalpojumu t.sk. arī dziednieka vai mediķa apmeklējumu. Ja cilvēks ir tīrs savā nodomā apmaksāt pakalpojumu, tad pēc zināma laika nostrādās enerģētiskā ekvivalenta likums, ka apmaksātā nauda jums "atgriezīsies" kā atlaides par kādu citu preci, prēmijas saņemšana, vai veiksmīgs darījums utt. Turpretī, ja cilvēks īgņojās, skaišas, rēķina naudu otra kabatā, uzskata, ka pakalpojums ir pārāk dārgs, tad labāk atsakieties no šī pakalpojuma, jo, var gadīties, ka jūs būsiet vairākkārtējs zaudētājs: dziedināšana vai ārstēšana būs neveiksmīga un nedos gaidīto rezultātu, bez tam, kā lavīna sekos naudas un materiālo vērtību zaudējumi, kuri var turpināties ilgi. Šeit nostrādā cits Kosmiskais likums: "Esi dvēseliski tīrs domās un dzīvo bez negatīvo enerģiju radīšanas!" Zaudējumi turpināsies tik ilgi, līdz cilvēks novērtēs savu veselību vērtīgāku par jebkuru naudas summu.
 5. Atcerieties, ka neviens nevar samaksāt tādu naudas daudzumu, lai izdziedinātu cilvēku no vecuma, jo gluži vienkārši vecumu vēl neviens nemāk pārtaisīt par jaunību. Tāpēc dzīvojiet jaunībā tā, lai vecumdienās nav jācieš no paša emociju radītajām ciešanām (skumjas un bezcerība rada plaušu slimības, zema dvēseles kvalitāte asinsrites problēmas, neatstrādāts un pārpildīts karmas trauks kaulu un locītavu slimības, bailes rada nieru mazspēju utt.).

Jautājums: Vai es varu apmeklēt nesertificētu dziednieku?

Atbilde: Jā varat, taču par darba kvalitāti un rezultātu jūs varat pārliecināties tikai tad, ja esat pie šāda nesertificēta dziednieka jau pabijis un jūs pats esat atbildīgs par savu apmeklējumu un dziednieka sniegto pakalpojumu. Ja jūs dodaties pie sertificēta dziednieka, tad organizācija, kura ir izdevusi sertifikātu zināmā veidā ir atbildīga par sertificētā dziednieka darbību. Diemžēl man ir nācies dzirdēt murgam līdzīgus notikumus, kad Kurzemes pusē kāda sieviete stāsta, ka viņa ir ieguvusi dziednieka (?!) sertifikātu, bet dziedināšanu veic pie klienta mājās. Iespējams, ka pēc šādas "mājas vizītes" pēc kāda laika dziedināmā mājā var ierasties jau profesionāli zagļi. Izvēlieties dziedniekus, kuriem ir stabila darba vieta, jo šādi dziednieki ir pieejami arī dažādām Valsts struktūru pārbaudēm un, līdz ar to, viņu legalitāte ir arī darba kvalitātes drošums.

Jautājums: Kāpēc pie jums ir tik garas rindas uz dziedināšanu? Kāpēc jūs neatsaucieties tā, kā to dara Dievs, jo viņš neliek nevienam gaidīt, bet jums dziedniekiem ir Dieva dāvana dziedināt citus cilvēkus.

Atbilde: Dziednieki ir tādi paši cilvēki kā dziedināmie, un dziednieki ir tikai Radītāja daļa, kura tāpat kā dziedināmie ir iemiesojušies cilvēka ķermenī. Radītājs nav netaisnīgs un nav kādam iedevis dāvanas, bet kādu apdalījis un atstājis bešā. Mums visiem ir iedots vienāds starta kapitāls, lai iemiesotos uz zemes kā dvēseles cilvēku ķermeņos. Tikai dažas dvēseles ir čaklākas, citas stūrgalvīgākas, slinkākas, mantkārīgākas, bet vēl citām patīk vairākkārt atkārtot kāpšanu uz grābekļa, tādējādi iestrēgstot evolūcijā.

Jautājums: Mana vecmāmiņa prata visādas zintniecības, buršanas, rozes vārdus. Viņa varēja izdziedināt lopus un pieburt mīļāko, bet tad, kad vecmāmiņa mira, viņa sauca pie sevis manu māsu. Vecmāmiņa nomira, bet mana māsa tagad pieprot dziedināšanu. Kāpēc man nav šādu spēju?

Atbilde: Lai atbildētu uz šo jautājumu ir jāsaprot, ka pastāv divi enerģijas veidi: gaismas un tumsas enerģijas. Līdz Ūdensvīra laikmeta iestāšanās brīdim, precīzāk līdz 1987. gadam, nebija svarīgi ar kurām enerģijām strādāja dziednieks, jo vienādi labi dziedināšana veicās gan tiem, kuri strādāja pielietojot Kosmiskās Hierarhijas Gaismas vai Tumsas enerģijas. Taču šajā laikmetā un laika posmā pēc 1987.gada Kosmiskie Dievi-Radītāji ir pieņēmuši lēmumu, ka planētu Zemi ir jāsāk atbrīvot no Tumsas enerģijām un to ražotājiem, lai mūsu planēta, saskaņā ar Radītāja plānu, kļūtu par Gaismas un Mīlestības planētu. Lai kļūtu par dziednieku vai zintnieku ar Gaismas enerģijām, bija krietni jāpiepūlas, lai atbrīvotu savus smalkos līmeņus no zemo vibrāciju enerģijām. Mūsu senčos šādi cilvēki bija un par to vēstīts pasakās, nosaucot šos cilvēkus par balto tētiņu, mīļo balto vectētiņu, baltā sirmā māmuliņa utm. taču tas bija un joprojām nav nekāds vieglais darbiņš – kļūt tikai par Gaismas nesēju. Ir jāprot kontrolēt savu rīcību, vārdus, domas, emocijas, tā kā to prata un mums mācīja dzīvais Jēzus (Nejauciet dzīvo Jēzu ar krustā piesistā cilvēka ciešanu simbolu jeb baznīcas Dievu!).

Pavisam citāda "zināšanu" nodošanas metode ir tad, ja cilvēks pielieto tumsas enerģijas. Cilvēki, kuri pārstāv tumsas pusi, savas "spējas", parasti, saņem kā dāvanu, kā dīvainu notikumu. Astrālie Tumsas hierarhijas darbinieki, kuri darbojas uz zemes spēj veidot neskaitāmus savus astrālos dubultniekus, kuri pārņem cilvēka apziņu un brīvo gribu (Apsēstie.). Līdz ar to cilvēks pat nav spējīgs saprast, ka viņa rīcība nav viņa paša rīcība un uzskata to par normālu un adekvātu. Jo vairāk, diezgan bieži šādi cilvēki nespēj analizēt notiekošo un uzskata sevi par pasaules (valsts, tautas utt.) glābējiem un cilvēku prātu "apgaismotājiem". Diemžēl tā nav patiesība. Kontaktējoties ar šādiem cilvēkiem (dziedināšanas, iniciācijas, iesvētības, okultie rituāli utm.) rada iespēju tumsas darbinieka dubultniekam "vairoties" un okupēt nākošos cilvēkus. Spilgts šāds piemērs ir tam, kā cilvēks, kurš nodarbojies ar tumsas vibrāciju pielietošanu (zīlēšana, buršana, lāstu likšana, melnās grāmatas pielietošana, vudu un citu maģiju prasme) nevar nomirt līdz tam brīdim, kamēr "nenodod" zināšanas savam pēctecim. Tā, parasti, vecmāmiņas nodod savu "darba mākslu" mazbērniem, tuviem radiem utt. Kā tad īsti notiek šo zināšanu nodošana? Ārkārtīgi elementāri. Vecmāmiņā esošā astrālā tumsas būtne jeb tumsas darbinieka dubultnieks "pamet" mirstošo un "pārceļās" ("pārlec") uz nākošo cilvēka ķermeni. Tāpēc, dažkārt, mirstošie cilvēki, ļoti lūdz, lai viņiem pieskartos vai, lai "darba pēctecis" atrodas mirēja klātbūtnē. Tradīcija, ka tuvinieki atrodas blakus mirstošajam nav bez pamata – mirējs it kā vieglāk nomirst. Vai tagad saprotat – kāpēc?

No personīgās pieredzes atceros, ka telpā, kurā mira melnās maģijas pratēja večiņa, neviens negāja iekšā miršanas laikā, taču blakus telpā cilvēki lūdzās Gaismas spēku palīdzību. Bija vasara un logs bija nedaudz pavērts, lai telpā ienāk vasaras smarža. Tajā brīdī, kad večiņa mira, tumsas būtne bija spiesta atstāt večiņas ķermeni, bet tā kā mājā neatradās neviens piemērots kandidāts, kurš būtu gatavs okupēties, tumsas būtne ar milzīgu sparu, izlauzdama no eņģēm logu, izbrāzās ārā. Tajā dienā ārā vēja nebija . . .

Astrālo Tumsas būtņu forma, veids, enerģijas jauda un citi parametri ir daudzveidīgi, tāpēc ir jābūt ļoti zinošiem šajā jomā, lai atpazītu tumsas būtnes veidolu un prastu šādu būtni transformēt. Jo jaudīgāka tumsas būtne, jo šīs būtnes "pārcelšanās" uz nākošo cilvēka ķermeni var būt izteiktāka. Piemēram, ļaunie gari vai tumsas dēmoni sajūtot, ka "vecā" saimnieka potenciāls sāk izsīkt, meklē nākošo jaudīgāka potenciāla saimnieku. Tad, kad tiek atstāts "vecais" saimnieks, cilvēka stāvoklis var būt ārkārtīgi sarežģīts: no šoka stāvokļa, līdz ģībonim vai pat fiziskai cilvēka nāvei.

Cienījamā Z.kundze, var būt tas nemaz nav tik slikti, ka nebijāt savas māsas vietā?

Jautājums: Ko tas nozīmē: "apsēstais"?

Atbilde: Cilvēks nesastāv tikai no tā fiziskā ķermeņa, kuru mēs spējam saskatīt un sataustīt. Cilvēks ir daudzdimensionāla būtne ar ļoti sarežģītu uzbūvi. Cilvēkam ir fiziskais ķermenis un ļoti daudz smalko, ar aci neredzamo matēriju jeb vibrāciju. Fiziskais ķermenis sastāv no ļoti zemām matērijas vibrācijām, tāpēc ķermenis ir blīvs, bet blīvajam ķermenim apkārt un fizisko ķermeni caurstrāvo ļoti daudz dažādu smalkuma matērijas ar augstām vibrācijām, tāpēc mēs, piemēram, neredzam kā pa ķermeni plūst dzīvības enerģija pa dzīvības meridiāniem. Tur, kur dzīvības enerģija koncentrējas, tur veidojas īpaši punkti, kurus jau zināja senajā Ķīnā, Indijā, Japānā un pielietoja kā akupunktūru punktus veselības atjaunošanai.

Nefizisko jeb neblīvo matēriju formu ir ļoti daudz un tās ir dažādas arī pēc savas izcelsmes – piemēram stihiju gari: zemes gari (rūķi), ugunsgari (aktniči, salamandras), divu un vairāku dimensiju būtnes ar pozitīvo vai negatīvo polarizāciju utt.

Tā kā cilvēka fiziskajā ķermenī mēdz ieperināties dažādi parazīti – slimību baktērijas, parazitārie tārpi, kukaiņi, tā līdzīgi arī cilvēka smalkajos līmeņos iemitinās atbilstoši smalko līmeņu parazīti. Visbiežāk sastopamie parazīti ir astrāļi, astrālās būtnes, būtnes, mafloki, ļarvas, bestijas, ļaunie gari, dēmoni, negatīvi polarizētie stihiju gari, pussabrukušas mirušās dvēseles, tumsas būtņu astrālie dubultnieki, melnā maga tumsas būtnes, dažādu līmeņu konglomerāti-monstri u.c. Cilvēkiem pazīstamākās apsēstības formas ir alkohola būtnes (Spirita, Spiritus), azartspēļu būtnes (Lusiana, Džezabella), agresijas būtnes (Infurio, Riptaid), dažādas formas baiļu apsēstība (Fobijas), pašnāvības, depresijas, neprāta, narkotiku, tabakas, nervu sistēmas utt. parazīti. Cilvēki, kuri ir šo parazītu apsēsti, parasti ir ar divējādu raksturu – brīžiem ļoti labi cilvēki, nosolās sākt jaunu skaistu dzīvi, bet pēc kāda laika atkal atsāk vecos ieradumus un pat vēl negantāk. Tas ir tāpēc, ka šādu cilvēku brīvo gribu ir pārņēmis smalko līmeņu parazīts, un tautā to sauc par apsēstību.

Tā kā Urantijas dziednieki "redz" un atpazīst šos parazītus, tad šo smalko pasauļu parazīti atpazīst arī tos dziedniekus, no kuriem viņi nevar noslēpties. Diemžēl, gandrīz katrā cilvēkā ir viens vai vairāki smalko līmeņu parazīti, un tas ir viens no iemesliem kādēļ mēs, dziednieki, esam apvienojušies dziedināšanai grupā, jo ar vienu dziedināmo strādājam 4-5 dziednieki. Tādā veidā mēs kļūstam par situācijas noteicēju un ar mūsu kopējo grupas enerģijas pārsvaru varam transformēt jeb izšķīdināt smalko līmeņu parazītu līdz pirmelementiem. Protams, ka tas ir bīstams darbs, taču mēs esam atbrīvojušies no cēloņiem (magnētiem), kas var radīt apstākļus parazītu "ielekšanai" mūsos, tāpēc kopīgā grupā šādu dziedināšanu vairs neuzskatām par nedrošu.

Kas attiecas uz dziedināmo, šeit ir jāievēro daži aspekti.

 1. Jo jaudīgāks smalko līmeņu parazīts (vai parazīti) ir okupējis cilvēka smalkos līmeņus, jo cilvēka paša vibrāciju līmenis ir zemāks. Līdz ar to sarežģītāka ir dziedināšana. Caur dziedniekiem plūst tāda enerģijas jauda, kuru fiziski var izturēt dziedināmais, bet ja dziedināmajam pašam ir zema vibrāciju jaudas, mums netiek dots palielinātais vibrāciju spēks, kurš vajadzīgs, lai transformētu astrālo parazītu, tā lai "nesadegtu" dziedināmais. Tieši šī iemesla pēc dziedināšanas seansi ir jāatkārto vairāki, kuru laikā caur dziedniekiem plūstošā enerģija pakāpeniski aktivizē paša dziedināmā enerģētisko vibrāciju jaudu. Tad, kad dziedināmais var izturēt tik lielu enerģijas jaudu ar kuru var transformēt parazītu, caur dziedniekiem plūstošā enerģija sasniedz maksimumu un parazīti tiek pārstrukturizēti.
 2. No iepriekš aprakstītā izriet arī dziedināšanai vajadzīgais seansu skaits. Kādam pietiek ar diviem seansiem, bet piemēram dziļu depresiju pārņemtiem cilvēkiem, lai izņemtu Depressu, Melanholiju, Skico, Anailu, Kalamnus un tamlīdzīgus depresijas ierosinātājus, seansu skaits var sasniegt lielāku skaitu.
 3. Būtiski nosacījumi ātrāka rezultāta sasniegšanā ir paša cilvēka vēlmei atbrīvoties no paverdzinātājiem, garīgo un ezoterisko zināšanu līmenis, prasme pieņemt jaunu informāciju, kas dažkārt ir pretrunā ar novecojušajām "patiesībām", tiekšanās pēc pozitīvās evolūcijas un spēja domāt plaši un globāli. Diemžēl lielākā daļa cilvēku ir ierobežojušies šaurā izdzīvošanas un domāšanas telpā, kur svarīgu vietu ieņem sabiedrības stereotipi, pašsaglabāšanās un izdzīvošanas instinktu apmierināšana. Tieši šādus cilvēkus ir visvieglāk pakļaut, paverdzināt un ar viņiem manipulēt. Un to tad arī pielieto gan fiziski uz divām kājām staigājošie gan smalko līmeņu parazīti. (Ja aitas ir, tad arī cirpēji atrodas).
 4. Brīvi no smalko līmeņu parazītiem ir tikai tie dziednieku, kuri strādā ar gaismas enerģijām; jo zemo vibrāciju dziednieki nevar transformēt parazītu enerģiju. Mateja evanģ. 12.nod. 24-29.,43; 44;45 lasījums.

"Bet farizeji, to dzirdēdami, sacīja: "Šis izdzen ļaunus garus citādi kā ar Belcebula, ļauno garu virsnieku palīdzību."

"Bet Jēzus, viņu domas nomanīdams, tiem sacīja: "Ikviena valsts, kur iekšējs naids, aiziet bojā; un neviena pilsēta vai nams, kur iekšējs naids, var nepastāvēt."

"Ja nu sātans izdzen sātanu, tad viņš ir naidā pats ar sevi. Kā tad viņa valsts var pastāvēt?"

"Un ja es izdzenu ļaunos garus ar Belcebula palīdzību, ar ko tad jūsu bērni tos izdzen? Tāpēc viņi būs jūsu tiesātāji."

"Bet ja es izdzenu ļaunos garus ar Dieva garu, tad Dieva valstība ir jau pie jums atnākusi."

"Bet kad nešķīstais gars no cilvēka ir izgājis, tad tas pārstaigā izkaltušas vietas, meklē dusu un to neatrod."

"Tad tas saka: es atgriezīšos savā namā, no kurienes, es izgāju. Un kad viņš nāk, tad viņš atrod to tukšu, izmēstu un uzpostu.

"Tad tas noiet un ņem līdzi septiņus citus garus, kas ļaunāki par viņu, un viņi ieiet tur un dzīvo; un pēc tam ar tādu cilvēku top sliktāk, nekā papriekšu bija. Tāpat arī notiks šai ļaunajai ciltij."

Jautājums: Tad, kad es kaut ko nodomāju vai nosapņoju, tas pēc zināma laika piepildās. Tā man bija, kad sajutu, ka kaut kas nelāgs notiks ar Ameriku. Un, patiešām, pēc divām dienām notika terorisma akts abbos debesskrāpjos. Kāpēc ar mani tā notiek?

Atbilde: Arī šeit ir jāizšķir divas lietas. Acīmredzot, jūsu dvēsele ir "pamodusies" smalko pasauļu uztveršanai un jūs "saņemat" informāciju par notikumiem, kuri ir ierakstīti kosmiskajā informatīvajā laukā jeb Akaši hronikās. Jautājums šeit ir cits: caur kuru kosmisko Hierarhiju jūs saņēmāt šo nojausmu? Ja šo informāciju jums "pasniedza" tumsas spēki, tad tādā veidā viņi centās jūs izprovocēt uz baiļu, panikas un haosa enerģiju ražošanu, jo tieši šīs enerģijas ir viņu eksistēšanas "degviela" un "saldais ēdiens", lai nostiprinātu tumsas pozīcijas.

Ja ziņas saņēmāt no Gaismas spēkiem, tad tas nozīmē, ka Gaismas spēki lūdz cilvēku palīdzību, lai mainītu paredzamo notikumu gaitu. Un tikai cilvēka ziņā ir turpmākais, kā viņš atsauksies uz saņemto informāciju:

 1. Var nelikties ne zinis. Sava Ego "pabarošanas" dēļ varat kādam pastāstīt, ka jūs zināt, ka, iespējams, ir paredzams tāds un tāds briesmīgs notikums. Vēlāk cilvēki ar apbrīnu runās un teiks: "Redz viņš jau teica, ka tā būs! Viņš jau paredzēja." Tad jūsu Ego aiz lepnuma varēs piepūsties varen resns.
 2. Nebiedēt cilvēkus par jums zināmo, bet piesaukt Gaismas spēkus un ļaut, lai jūsu dvēseles transformējošā Gaismas un Mīlestības enerģija dodas turp, kur ir iespējams negatīvais notikums. Lūdziet, lai gaismas spēki maina scenāriju un vērš visu maksimāli pozitīvu. Ja tas ir iespējams, apvienojieties ar līdzīgi domājošiem lūgšanu grupā, tādējādi jūsu apvienotā dvēseļu jauda var izmainīt pareģotos notikumus. Dažkārt pietiek, ja jūs grupā esat tikai divi vai trīs cilvēki. Tieši pēc šādas metodes "strādājam" mēs Urantijas fondā. Jā, notikumu scenārija izmaiņu saucam par darbu, jo mēs, dažādos satraucošos, cilvēku neprāta radītos nākotnes notikumus, uzzinām diezgan bieži.

Šajā sakarā neliela atkāpe. Ja cilvēkam ir paredzēts kāds sāpīgs notikums, kurš ir nenovēršams un tam ir nelokāmi jānotiek saskaņā ar viņa karmisko scenāriju, tad informācija par to netiek dota arī mums. Piemēram, Urantijas dziednieki atšķir dažādos eņģeļus un atpazīst arī nāves eņģeļus. Ja pie mums ir ieradies uz dziedināšanu cilvēks, bet kopā ar viņu ir nāves eņģelis, tad tas nozīmē, ka mums ir tiesības lūgt Karmas valdniekiem mainīt šī cilvēka scenāriju un dot atļauju šim cilvēkam vēl turpināt būt fiziskajā veidolā. Tā ir ļoti sarežģīta procedūra, taču dažas reizes mēs to esam jau veikuši. Tomēr pagājušo gadu, vasaras sākumā pie mums bija atnākusi uz dziedināšanos kāda sieviete no Vidzemes puses. Dziedināšanas laikā mēs priecājāmies, ka samērā viegli plūda dziedinošā enerģija, ātri tika izņemti visi zemo un negatīvo vibrāciju cēloņi un sekas, attīrījās karmas trauks utt., taču mums netika ļauts redzēt, ka kopā ar viņu bija arī nāves eņģelis. Šajā gadījumā šī sieviete pēc zināma laika nomira, bet tuvinieki brīnījās kā tas varēja notikt, jo pēc dziedināšanas sieviete jutās brīva, viegla un laimīga. Acīmredzot, mums nebija ļauts iejaukties aiziešanas scenārijā un mūsu uzdevums bija palīdzēt šai sievietei sakārtot visas neatstrādātās lietas līdz galam. Pēc šī gadījuma mēs tomēr jutāmies satriekti un bezspēcīgi, jo kopaina dziedināšanas laikā enerģētiskajā un pat fiziskajā veidolā bija ļoti daudzsološa, bet karmas valdnieki un scenāriju eņģeļi izlēma citādāk . . .

Jautājums: Reiz redzēju un labi apskatīju savu Sargeņģeli. Viņš nebija tīri balts, bet gan iepelēks. Kāpēc?

Atbilde: Pirmkārt tā ir ilūzija, ka eņģeļi atgādina cilvēku veidolu un ir ar spārniem. Patiesībā Gaismas būtnes un sargeņģeļi paralēlajās pasaulēs ir kā apaļas bumbas. Pārskatiet savas fotogrāfijas un jūs redzēsiet, ka uz ļoti daudzām fotogrāfijām ir redzamas puscaurspīdīgas bumbas, vai dažkārt, bezformas migliņa. Šīs Gaismas būtnes un eņģeļi cilvēka veidolu pieņem mums, cilvēkiem, par prieku, jo viņi var zibenīgi mainīt savu izskatu. Otrkārt Sargeņģeļa krāsa ir atkarīga no tā, kāds pēc savas būtības ir cilvēks. Jo enerģētiski tīrāks cilvēks, jo gaišāks eņģelis un pretēji – jo cilvēkā vairāk dominē agresija, brutalitāte, zemiskums, mantrausība, varas un slavas kāre, jo tumšākas nokrāsas eņģelis sargā savu sargājamo. Eņģelis ir kā mūsu personības spoguļattēls. Ir Gaismas eņģeļi un Tumsas eņģeļi, un katras hierarhijas eņģeļi sargā "savējos". Ja, cilvēks ir negants un viņā dominē tumsas enerģija, tad, ja rodas vajadzība saukt palīgā kosmiskos spēkus, pirmie atsteidzas tumsas spēki, tādējādi cilvēks ir kā vāveres ritenī. Viņš gribētu laboties un uzsākt jaunu skaistu dzīvi, bet "vecie draugi" nelaiž viņu ārā no savām "ķetnām". Piemēram, ja cilvēks nokļuvis par noziedzību cietumā, visticamāk viņu sargās tumsas eņģelis, un šādā variantā jaunas dzīves uzsākšana, praktiski, nav iespējama. Tas ir viens no iemesliem kādēļ nav pietiekoši piesaukt lūgšanās sargeņģeli vai dievu. Ir jāprecizē, kurus sargeņģeļus un kurus Dievus jūs piesauciet. Iesaku lūgšanu uzsākt ar vārdiem: "Es piesaucu Tevi Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, es piesaucu jūs Gaismas un Mīlestības Dievi, es piesaucu Gaismas Sargeņģeļus, es piesaucu tikai Gaismas un Mīlestības spēkus. Lūdzu uzklausiet mani un palīdziet man . . ." Šāds lūgšanas iesākums ir derīgs tikai tad, ja esat izvēlējušies attīstību pa Gaismas un Apziņas ceļu un jums ir apnicis ciešanu ceļš.

Paldies par jautājumiem! Ja vēlaties, rakstiet uz Urantijas fondu vai Zintniekam un jautājiet par to, kas jums liekas svarīgs un būtisks. Centīšos atbildēt.

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva.