SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
("Zintnieks" Nr.21 7.11.2006)

Tā ir milzīga atklātu un apslēptu, mistisku un zinātniski izskaidrojamu lietu kopums. Lielākoties, dziedināšana nav nekas pārdabisks, ja pārzina dabas un kosmiskos likumus. Uz dziedniekam šie likumi obligāti ir jāzina un jārīkojas atbilstoši vēlamajam rezultātam. Taču arī dziedināmajam ir zināma atbildība par atveseļošanos, tāpēc ir tapis šis raksts.

Ikdienā sastopos ar 5 līdz 6 dziedināmajiem. Lielāku skaitu pieņemt uz dziedināšanu nav iespējams, jo ar katru cilvēku strādājam, apmēram, divas stundas: viens dziedināmais un mēs 4 – 5 dziednieki.

Mēs esam tik daudz tādēļ, ka tas ir būtiski sastopoties ar dažādu zemo vibrāciju veidojumiem: slimībām, lāstiem, noskaudumiem, ģimenes un dzimtas egregoru negatīvo enerģiju daļu, astrāliem, būtnēm, maflokiem, ļarvām utt. Šo uzskaitījumu var turpināt ilgi, taču pats būtiskākais ir tas, ka vairāku dziednieku atrašanās vienuviet dziedniecības laikā piesaista un ļauj caur sevi Vadīt lielāku smalko vibrāciju enerģiju jaudu, ar kuras palīdzību zemo vibrāciju enerģijas veidojumi tiek pārstrukturēti smalkajās vibrācijās. Līdzīgi, kā tas ir tad, ja jūs mājās ieslēdzat apkures iekārtu un krāsns siltums pakāpeniski iesilda telpā esošos visus priekšmetus. Un te nekas nav pārdabisks – vienkāršie fizikas likumi. Destruktīvās enerģijas, kuras ar savu zemo vibrāciju esamību kādā orgānā vai visā fiziskajā ķermenī samazina dzīvības enerģijas aktivitāti, radot slimības, tiek pārstrukturētas (lasi – piespiestas vibrēt un kustēties ātrāk) uz vibrāciju līmeni, kas ir līdzvērtīgas vesela cilvēka vibrāciju līmenim. Daudz sarežģītāk ir atklāt, kur ir šī destruktīvā enerģija un pats galvenais: kādā veidā ir radusies šī ciešanu enerģija vai kāds ir bijis "magnēts", kurš radījis iespēju šādas enerģijas piesaistīšanai. Tā kā daudziem zemo vibrāciju enerģijas veidojumiem, piemēram, astrālajiem parazītiem smalkajos līmeņos ir viņu dabiskā uzturēšanās vieta, tad šīs būtnes pēc savas uzvedības atgādina "saprātīgas" būtnes. Prāta nu gan viņām nav nemaz, taču šo būtņu spējas izdzīvot un eksistēt ir līdzīgas cilvēka vēlmei pašsaglabāties. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem tam, ka dziedniecības seansā esam vairāki, jo, piemēram, depresijas, baiļu, stresa, agresijas, alkohola u.c. būtnes ir samērā agresīvas un, lai pasargātu sevi no viņu enerģētiskās atriebības, veidojam smalko vibrāciju pārspēku jau dziedniecības sākumā. Tāpat rīkojamies arī ar enerģētiskajiem kaitējumiem, kurus cilvēki viens otram "uzkrauj" gan apzināti gan neapzināti. Enerģētisko kaitējumu iespaidā sāk jukt ģimenes, neveicas darbā un saskarsmē kopumā.

Cienījamo lasītāj, vēlos vērst jūsu uzmanību uz to, ka dziednieks nav Radītājs, bet tāds pats cilvēks kā jūs, tikai ar lielāku vēlmi būt veselam pašam, lai var palīdzēt līdzcilvēkiem, tāpēc dziedināšanas rezultāti ir atkarīgi, galvenokārt, tieši no jums un nevis no dziednieka. Piemērs no dzīves: šovasar pie mums pēc palīdzības vērsās inteliģents sirmgalvis Dainis (vārds mainīts), lai atbrīvotos no alkohola atkarības. Pirms tam viņš trīs vai pat četras reizes bija kodējies pret alkoholu. Iepriekšējās reizēs kodēšana bija līdzējusi, taču neilgi pēc pēdējās kodēšanās Dainis atsāka lietot alkoholu, tāpēc viņš meklēja ceļu pie mums. Dziedināšanas laikā mums bija diezgan sarežģīts uzdevums – bija jātransformē negatīvās enerģijas, alkohola būtne, par smalko vibrāciju enerģiju, taču te bija vēl kāds "āķis", kuru mums bija grūti izprast.

Uzsākot dziedināšanu, vispirms bija jānoņem daudzās zemo vibrāciju "kapsulas" no Daiņa smalkajiem ķermeņiem. Šādas "kapsulas" tiek veidotas kodēšanas laikā, tādējādi ierobežojot alkohola būtnes brīvo gribu, diemžēl, arī cilvēka brīvo gribu. Tāds cilvēks, kurš ir kodēts, vairs nevar izpausties caur savu patieso būtību un, diezgan bieži, kļūst apātisks, skops, skumīgs vai agresīvs utt., jo parazitārā būtne, kura barojās no cilvēka alkohola atkarības izraisītajām psihiskajām enerģijām, piespiež cilvēku ražot citas zemo vibrāciju enerģijas, lai turpinātu uzturēt savu enerģētisko ķermeni un būtību. Ja cilvēks ir kodējies – tas nav ne labi ne slikti, it sevišķi tad, ja alkohola lietotājs pārstāj degradēt ģimeni, sevi un attiecības ar sabiedrību. Tas, ka šāds cilvēks ir "iekapsulēts" rīcībā, dvēseles pozitīvajā attīstībā un evolūcijā, ir diskutējams jautājums, ja salīdzina, ka "nodzerdamies" zaudējums fiziskajā izpausmē iespējams ir lielāks.

Pēc dziedināšanas seansa Dainis bija atbrīvots no brīvo gribu ierobežojošajām kapsulām, milzīgās alkohola būtnes (viņas vampirējot enerģiju arī "aug" un pieņemas jaudā) un dažādām ciešanu enerģijām, kuras Dainis bija uzkrājis šīs dzīves laikā. Fiziski tas izpaužas kā smaga maisa nocelšana no pleciem. Viss it kā bija kārtībā, bet . . . Dainim pie mums uz otru seansu bija jāatgriežas pēc nepilniem diviem mēnešiem, lai nostiprinātu Daiņa vibrācijas smalko vibrāciju līmenī. Jo smalkākas cilvēka vibrācijas, jo mazāka iespējamība, ka cilvēks "aplips"" ar zemo vibrāciju astrālajiem parazītiem un atsāks kaitīgos pieradumus. Diemžēl, šajā laika posmā Dainim bija vārda diena, kurā viņš izjuta milzīgo sievas, bērnu un znota naidu un nicinājumu par to, ka viņš vēl dzīvs un maisās gados jaunākajai sievai un pārējiem pa "kājām". Sirmais vīrs ir atdevis savas tēva mājas znota rīcībā, bet pašam pieder tikai gultas vieta. Dainis ir mēģinājis atdot maksimāli visu to labāko, ko viņš var iedot, lai viņu cienītu un mīlētu, taču, jo vairāk savā dzīvē viņš ir centies uzlabot attiecības atdodot savu mantu (lasi – uzpērkot tuvinieku mīlestību), jo tuvinieku attieksme pasliktinājās. Kopš vārda dienas Dainis atsāka dzert ar pilnu jaudu.

Šajā gadījumā alkohola lietošana radīja enerģijas, kas atkal izveidoja alkohola astrālo parazītu, bet mūsu dziedināšana bija veltīga . . . Taču visa cēlonis ir vecā sirmgalvja bezcerība, ka dzīve iet uz norietu, ka sievai (ja tic tenkām) ir mīļākais, bērni un znots ir agresīvi pārvaldnieki par to, kas kādreiz bija Daiņa tēva mājas. Vēl viens Indrānu tēva stāsts . . .

Planētai Zeme šobrīd ļoti strauji ceļas vibrāciju līmenis un tā rezultātā arī dažāda veida kodi un kodēšanas kļūst ar vien neefektīvākas un "kapsula" sairs ārējo smalko vibrāciju ietekmē. Tādējādi cilvēki būs spiesti aktīvi rīkoties, lai mainītu savu dzīvi un cēloņus, kuri izraisa destruktīvās enerģijas un ieradumus vai (otrs variants) bezpalīdzīgi ļauties degradējošo enerģiju ietekmei līdz fiziskā ķermeņa iznīcībai.

Mainās planētas Zeme enerģētiskā struktūra un mainās cilvēku iespējas izdzīvot šajā laikā. Izdzīvos, tie, kuri nes sevī aktīvas, pozitīvas, darbīgas Gaismas un Mīlestības rīcības enerģijas. Ar to vien, ka cilvēks ir labs, vairs nepietiek. Evolūcijas izdzīvošanas latiņa nu jau ir pārbīdīta uz tādiem cilvēku pilnveidošanās kritērijiem kā: Mīlestība, Kosmisko likumu zināšana, pozitīva saskarsme ar dabas un stihiju gariem, spēja pretoties cilvēku ļaunumam, agresijai un pāridarījumiem u.c. Cilvēkam ir jāmīl sevi tādā pat spēkā kā jūs mīlat Radītāju, jo cilvēks ir Radītāja daļa. Ja jūs nezināt vai jūs ticat vai neticat Radītāja esamībai, tad jūsu privātajā dzīvē drīzākajos gados notiks notikumi, kuri jums liks aizdomāties par Radītāja ESAMĪBU. Tāda ir šā brīža Radītāja viena no evolūcijas plāna niansēm.

Tuvāko gadu laikā, pieaugot kosmisko enerģiju plūsmai, cilvēki dzīvības enerģiju vairāk sāks saņemt no smalkajām enerģijām, samazinot pārtikas nepieciešamību, bet cilvēkā esošie jebkuri kaitīgie ieradumi piesaistīs zemo vibrāciju enerģiju un paātrinās cilvēka aiziešanu uz viņpasauli. Nemīlestība pret sevi un ļaušana sev darīt pāri ar vardarbīgām un agresīvām metodēm pieskaitāma pie tādiem pat kaitīgiem ieradumiem kā alkohols, smēķēšana, narkotikas, gaļas lietošana u.c.

Dainis, mīļā miera labad, pieļāva, ka tuvinieku (vai tos maz var nosaukt par tuviniekiem?) mantkārība pieņēmās tiktāl spēkā, ka nu jau tuviniekiem traucē arī paša sirmgalvja kailā dzīvība. Protams, mēs atkārtoti transformēsim jaunizaudzētā alkohola parazītu, taču vai tas ir atrisinājums? Te ir tas "āķis", kas mums dziedniekiem nav pa spēkam . . .

Tas pa spēkam ir jums pašiem. Izanalizējiet savu dzīvi. Novērtējiet reāli sevi, savus apkārt esošos notikumus un attiecības ar cilvēkiem. Meklējiet risinājumu tam, kas jums rada ciešanas, izmisumu, bēdas, sāpes vai bailes. Dažām lietām pielieciet punktu, citām lietām un procesiem ielieciet laba nodoma un rīcības pamatus. Sāciet rīkoties un mainiet visu, kas rada jūsu dzīves degradāciju. Tā kā jūs nezināt, vai jums atlicis dzīvot vēl piecus vai piecdesmit gadus, tad nekad nav par vēlu sasparoties un mainīt to, kas maināms. Nepārvaramu šķēršļu nav – tos izdomā cilvēka slinkums, gļēvulība un sentimentalitāte. Rīkojieties attiecībā pret sevi un citiem, bet visam, ko jūs lemsiet, domāsiet, runāsiet un darīsiet, pamatā drīkst būt tikai mīlestība. Katram cilvēkam, pieredzes apgūšanas laikā ir atļauts kļūdīties un tad celties, kaut arī jāceļas no pelniem kā fēniksam, jāsalabo sagrauto un jāuzsāk dzīvi no jauna.

Ar mīlestību, Skaidrīte Aleksejeva.