SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Iepriekšējā
Nākamā »

("Mistērija" Nr. 9, 2006.septembris)

 

Pašlaik cilvēce nonākusi līdz nopietnam savas eksistences posmam. Atbilstoši Radītāja plānam, tai no piektās rases, kuras programma praktiski izpildīta, jāpāriet sestajā cilvēku attīstības rasē, bet rasu nomaiņa ir ārkārtīgi sāpīga. Piektās rases – āriešu uzdevums bija attīstīt intelektu un ar tā palīdzību iepazīt pasaules uzbūvi, likumus, kas darbojas Visumā. Ja katrs indivīds, vienlaikus ar citiem, būtu centies pēc garīgās izaugsmes, svēti ievērojot Radītāja baušļus un Kosmiskos likumus, tad cilvēce praktiski "bez sāpēm" ieietu nākamajā savas attīstības posmā, jo sestās cilvēku rases programmas mērķis ir pilnībā atklāt sirds un mīlestības potenciālu.

Diemžēl tas nenotika. Intelekta ziņā mums viss vairāk vai mazāk kārtībā, bet tādas īpašības kā žēlsirdība, uzupurēšanās spēja, iecietība, lēnprātība u.c piektās rases cilvēkos ir skaidri redzams deficīts. Taču apturēt evolūcijas gaitu nav iespējams, tāpēc sestajā rasē pāries tie, kas spēj izturēt tās enerģētiku – mīlestības un gudrības enerģētiku.

Daļēji tā jau ir pieslēgta Zemei un no tā izriet aizvien pieaugošais cilvēku skaits ar neparastām spējām un dzimstošie indigo bērni. Runa ir par patiesiem cilvēkiem ar tīru dvēseli un sirdi. No saskarsmes ar šādiem cilvēkiem, rodas ticība sev un saviem spēkiem, iestājas dvēseles miers, pazūd nogurums un pat slimības. Viņu enerģētika ir identiska sestās rases enerģētikai. Bet cietsirdīgi, ļauni, egoistiski un skaudīgi cilvēki "noiet" no evolūcijas ceļa, jo sestās rases enerģētiku viņi nav apguvuši, bet piektās rases enerģētikas plūsmas ļoti drīz vairs planētu "neapskalos". Transformācija ar telpisko uguni jau ir sākusies un ik mirkli pieņemas spēkā, bet apogeju tā sasniegs termiņos, kas zināmi tikai Visaugstākajam Radītājam. Radītāja gribu uz Zemes pilda Baltā Brālība un Kosmiskie Garīgie Gaismas Skolotāji (Sananda, Kristus, Maitreja, Krajons, Sanats Kumara, Kuthumi u.c.).

Mēs nākam uz planētu Zemi atkal un atkal, lai iegūtu pieredzi un apgūtu šo sarežģīto dimensiju ar beznosacījuma mīlestību. Šī izvēle ļoti paātrina mūsu garīguma attīstību. Vienīgā problēma ir tā, ka materiālā pasaule mūs iemidzina. Mēs iegrimstam materiālās pasaules labumos, domājot, ka tā ir mūsu vienīgā realitāte. Mēs aizmirstam, ka iemiesojamies vairākkārt, lai atgrieztos garīguma pasaulēs bez materiālām bagātībām, bet ar uzkrāto gudrību, pieredzi un daudzkāršoto mīlestības enerģiju. Tāds ir mūsu mērķis.

Iepriekšējā
Nākamā »