SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

("Zintnieks" Nr.9 maijs)
Reizi 12 – 13 tūkstošos gados notiek Zemes polu maiņa, pēc kuras Saule "aust rietumos, bet riet austrumos". Baznīcās šo laiku dēvē par "3 tumsas diennaktīm", kad nav ne rīta ne vakara, ne saules ne mēness. Tā parasti bija, taču šoreiz kosmiskie garīgie Gaismas Skolotāji un Meistari ir nolēmuši citādāk – polu nomaiņa notiek pakāpeniski bez cilvēku un dzīvās radības iznīcināšanas. Notiekošā polu nomaiņa ir radījusi izmaiņas daudzos ciklos, periodos un notikumu secībās: Latvijā marts atgādina ziemas mēnesi, bet šā gada novembris klimatisko laika apstākļu ziņā paredzams kā septembris. Tādā veidā mūsu planēta Zeme, kura pēc savas būtības ir dzīva būtne, pāriet uz jaunu evolūcijas posmu.

Lai tas varētu notikt, Kosmosa transformējošā Uguns un Evolūcijas enerģija ar tās daudzveidīgajām izpausmes formām pakāpeniski palielina enerģijas jaudu un plūsmu. Pašreiz tā ir sasniegusi to intelekta pakāpi, kas vajadzīga, lai kopā ar mūsu planētu uz jauno evolūcijas posmu pārceltos arī 2/3 no cilvēkiem. Šiem cilvēkiem "mostās" apziņa un izpratne par realitāti, taču daļa no tiem, kuri "mostās" nav spējīgi pieņemt un izprast notiekošos procesus. Tas, protams, ir laika jautājums, jo izdzīvos, kas pārvērtīsies.

Cilvēkiem, kas garīgi attīstās atmetot vecās dogmas, enerģētiskie kanāli jau ir saskaņoti ar Zemes enerģētisko un kristālisko režģi, bet cilvēku fiziskajos un smalkajos līmeņos notiek būtiskas izmaiņas. It īpaši pēdējo piecu gadu laikā, katrs cilvēks, atkarībā no garīgās attīstības pakāpes sevī vai nu jau ir sajutis vai sajutīs dīvainas pārmaiņas, piemēram, cilvēkiem ir neierasts pamošanās laiks -parasti starp diviem un četriem naktī. Šajā laikā cilvēka redzamie un neredzamie līmeņi tiek pārkārtoti, atjaunoti, aktivizēti utt. jauno enerģiju saņemšanai un pielietošanai, bet pamošanās nozīmē "elpas ievilkšanu" starp pārkārtošanas darba posmiem. Tādās reizēs jāsaglabā miers un domas par to, ka no rīta tik un tā jutīsieties spirgti un moži (tā ir sarunāšana ar sevi). Ja nevarat aizmigt, piecelieties un kaut ko sakarīgu padariet, jo nav jēgas gulšņāt un kreņķēties. Kad Gaismas spēki būs pabeiguši šo darba posmu jūsos, jūs atkal gulēsiet mierīgi bez pamošanās. Dažiem cilvēkiem šāds process var ilgt nedēļu, dažiem mēnesi, iespējams vajadzīgs arī ilgāks posms, lai veiktu nepieciešamās izmaiņas.
Vai esat ievērojuši, ka arī ēšanas paradumi jums un citiem ir mainījušies? Vai atceraties, kā 10-15 gadus atpakaļ pusdienās bija zupa, kartupeļi ar kārtīgu mērces un gaļas piedevu, saldais, kompots, maize un var būt pat vēl kaut kas. Tagad no nosauktā klāsta pietiek apēst nelielu daļu un cilvēks jau jūtās paēdis. Par bērniem domājot, rodas sajūta, ka viņi dzīvo no "zila gaisa". Arī tā ir viena no jaunā evolūcijas posma īpašībām. Cilvēki enerģiju vairāk saņem no Uguns transformējošās enerģijas. Pārtika, it īpaši gaļa, zivis, kviešu miltu izstrādājumi, zirņi, pupas, ar vien grūtāk pārstrādājās un līdz ar to organisms pakāpeniski no pārtikas enerģijas pārkārtojās uz kosmisko enerģiju. Indigo bērniem (jo viņi ir jaunās apziņas un enerģijas nesēji) dodiet vairāk augļus, dārzeņus un tīru ūdeni. Krāsotie dzērieni, alkohols, tabaka, narkotikas iznīcina cilvēka spēju mainīties gan fiziski gan garīgi. Tādi cilvēki sāk slimot, nīkuļot un savu dzīvi nodzīvos ikdienišķi un pelēki".

Pārkārtošanās fiziskajā līmenī izpaužas kā sāpes un nepatīkama sajūta visā ķermenī, it īpaši kaklā, plecos, mugurā, mugurkaulā, kājās. Dažkārt var sāpēt kauli, muskuļi un acis, līdzīgi kā tas ir tad, kad tuvojas gripa. Taču tā nav gripa. Mainās ķermeņa šūnu un orgānu struktūra. Šī procesa laikā ceļas fiziskā un garīgā ķermeņa vibrācijas. Man ir gadījies redzēt, kā cilvēkam "klab zobi", kad vibrāciju straujas celšanās laikā ķermenī transformējas negatīvā enerģija. Parasti tā notiek ar cilvēkiem, kuriem ir bijušas nieru problēmas, kuras, savukārt, veidojušās no bailēm. Bailes "dzīvo" nierēs; dusmas – aknās un žultspūslī; skumjas, nepiepildītie sapņi un ilgas – plaušās; mazvērtības komplekss, sevis un citu nemīlēšanas enerģiju sekas – aizkuņģa dziedzerī; nespēja pieņemt un cienīt pasauli tādu kāda tā ir, nespēja pieņemt citu viedokli - kuņģī, divpadsmit pirkstu zarnā, utt.
Grūtāk ir pieņemt un sarast ar pārkārtošanās procesiem smalkajos līmeņos. Šīs pārmaiņas ir dažādas intensitātes un skar visu cilvēka iekšējo un ārējo pasauli. Tādās reizēs var rasties dziļas skumjas, ilgas, dvēseles sāpes bez redzama iemesla. Šādā veidā cilvēka informatīvais lauks atbrīvojas no šīs un iepriekšējo dzīvju uzkrātās negatīvo enerģiju intensitātes un ciešanu negatīvās pieredzes. Parasti šo transformācijas veidu var salīdzināt ar sajūtu, kad cilvēks ir pazaudējis kaut ko ļoti mīļu un pierastu. Dziļāka pārkārtošanās procesa laikā šo sajūtu var nodēvēt kā "nāvīgas" skumjas un ilgas pēc kaut kā tāla un neizprotama. Dažkārt cilvēks raud un tam nav pamatojuma.
Katrs cilvēks ir "līgumattiecībās" ar citiem cilvēkiem varenajā teātra izrādē, kuru sauc par dzīvi. Kad cilvēks sāk garīgi attīstīties un mainīties gan fiziski gan garīgi – ap viņu mainās arī teātra izrādes noteikumi, sadarbības partneri un apkārtējā situācija. Tāpēc šobrīd cilvēki šķirās no saviem laulātajiem, no priekšniekiem, padotajiem, kolēģiem, draugiem un paziņām. Taču tas jebkurā gadījumā liek sakārtot visu tā, ka notikumi mainās uz garīgo augšupeju. Ja gadās zaudēt darbu, tas ir tāpēc, ka jaunais darbs atbildīs cilvēka garīgajam līmenim un vibrācijām. Tuva cilvēka zaudēšana liecina par to, ka esam bijuši pārāk atkarīgi un pieķērušies šim cilvēkam. Viens no kosmosa likumiem māca cilvēkam, ka, ja mēs kaut ko vērtējam augstāk par Radītāju, vai esam tam pieķērušies vairāk kā pie Radītāja – tad vai nu mums to atņem vai padara par "smagu un neciešamu nastu". Ja cilvēks garīgi attīstās, jaunās attiecības starp cilvēkiem veidojas bez karmiskām piesaistēm un būs veidotas pamatojoties uz jauno enerģiju, līdz ar to tās būs harmoniskākas un patīkamākas.
Vai jūsu sapņi ir kļuvuši izteiksmīgāki? Ja jā, tad tā ir veco, nederīgo enerģiju atbrīvošana no cilvēka paralēlajiem dubultniekiem un apziņas līmeņiem. Tie ir "rezerves scenāriji teātrim" uz Zemes. Ja cilvēks garīgi attīstās un virzās augšup, tad rezerves scenāriji kļūst nederīgi un tie tiek izspēlēti Zemapziņas līmenī miega laikā. Daži man saka, ka nu jau kādu laiku viņi savas naktis pavada murgainos sapņos. Re nu, cilvēks ir izvairījies no šo scenāriju īstenošanas relatīvajā realitātē!

Par garīgo attīstību atbilstoši katra cilvēka līmenim liecina arī cilvēka pastiprināta runāšana ar sevi. Sarunas laikā cilvēks "izspēlē" un "atstrādā" dažādu dzīves situāciju maksimāli kritiskās robežas. Visbiežāk tiek analizētas ciešanu, saskarsmes un citas problēmu situācijas. Tā nav prātā jukšana. Arī tādā veidā cilvēka Dievišķā daļa virzās uz augšu attīroties no vecajām, smagajām enerģijām caur apziņas ceļu. Medikamenti šādās reizēs nav jālieto. Ja tomēr jūtaties nelāgi par dīvainajām pārmaiņām, varat aprunāties ar profesionālu dziednieku, kurš pārzina notiekošos procesus. Ja ir sajūta, ka kaut kas jādara, bet neko negribas darīt, tad kādu brīdi tā arī dariet – atvēliet laiku, lai darītu "neko". (Šeit nav domāti tie cilvēki, kuriem vienmēr ir gribējies darīt "neko"). Nokļūstot šādā pārkārtošanas posmā – pārtrauciet karu ar sevi par to, ka Jūs neko nedarāt, jo tas pāries. Šis posms atgādina vajadzību "pārstartēt" datoru, jo ir nepieciešams atslēgties no aktīvas rīcības, lai ļautu "izņemt veco programmu un ieinstalētu jaunu, sarežģītu programmu". Jaunā programma ir spēja apgūt Kristus Apziņas enerģiju. Tādās reizēs esat dabā un pamēģiniet izjust vienotību ar Zemi, putniem, kokiem . . .

Raugoties apkārtējos notikumos, var rasties sajūta, ka apkārt viss pārvēršas milzīgā haosā. Cilvēku rīcība un rīcības motīvi šķiet šokējoši un graujoši. Tiklīdz cilvēks, garīgi attīstoties, virzās pa garīgajiem apziņas līmeņiem uz augšu, notiekošais zemākajos līmeņos šķiet kā milzīgs haoss. Jo dvēsele līdzsvarotāka, jo skaudrāk izpaužas apkārtējā nesakārtotība. Neraugoties uz notiekošajiem procesiem un turpiniet uzturēt jūsu iekšējo harmoniju. Esiet līdzcietīgs, taču aizliedziet sevī ienākt degradējošam haosam, izmisumam un niknumam. Esam redzējuši cilvēkus, kuri klausoties ziņu raidījumus ir gatavi kauties pat ar televizoru, bet dažādu televīzijas diskusiju laikā, agresīvi klaigā un izmet "gudras" frāzes.

Cilvēki – jūsos notiek brīnums – jūs paceļaties uz jaunu attīstības un iespēju līmeni caur mīlestību, taču agresijas izpausmes tādus cilvēkus atmet tajā pat līmenī, kurā dzīvo tie, kuri tiek zākāti. Iesakiet šādiem cilvēkiem paraudzīties uz sevi no malas un viņi ieraudzīs diezgan smieklīgu un sevis pazemojošu skatu.
Garīgās pašpilnveidošanās laikā notiek arī citas ķermeņa dīvainības: reibst galva, alerģija, džinkstoņa un sīkšana ausīs, strauja sirds ritma maiņa un tikpat strauja sirds ritma atjaunošanās iepriekšējā ritmā, vibrē ķermenis, durstoša sajūta, skudriņu skraidīšana" rokās, kājās un ķermenī kopumā, pēkšņs, neizskaidrojamu nogurumu un vēlēšanās pasnaust, strauja matu un nagu augšana, svara pieaugums, atmiņas traucējumi u.c.
Ja esat pabijuši pie ārsta un nav reālas diagnozes par fiziskā ķermeņa saslimšanu, iespējams jūs pilnveidojaties lai apgūtu jaunā laikmeta enerģijas.
Mums visiem jāapgūst 6 rases enerģijas, lai varētu iekļauties jaunajā civilizācijā un laikmetā. Esiet godīgi savās domās, vārdos un rīcībā. Katru dienu veltiet sev un apkārtējiem mīlestības, harmonijas un labestības enerģijas. Ticiet nākotnei un Augstākā Radītāja Gaismas spēkiem. Tā ir dzīves veiksmes atslēga.

Ar mīlestību.