SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

41 saruna ar lasītāju 4. aprīlis

Atslēgas vārdi katrai jūsu meditācijai un lūgšanai . . .

Esiet mīļi sveicināti!

Sagadījās, ka uz paredzēto dziedināšanu 2.04. neieradās cilvēks, kurš bija pierakstījies, bet mums līdz ar to radās „brīvs laika caurums”, kuru mēs pacentāmies izmantot lietderīgi. No vienas puses skatoties – saņēmām vērtīgu informāciju par notiekošajām izmaiņām fiziskajos ķermeņos, noskaidrojām dažus mūs personīgi interesējošus jautājumus, bet no otras puses ir diezgan bēdīgi, ja rinda (pie manis personīgi) ir līdz pat maija vidum un katram gribas nokļūt ātrāk, taču kāds pat nepazvana un neatsauc pierakstu, tādā veidā nedodot iespēju apmeklējumam kādam, kuram to patiešām ļoti vajag.
Skumji, jo pat mazi bērni ir spiesti gaidīt savu rindu, bet kāds pieaugušais nepacenšās ar nelielu zvanu . . .

Atgriežoties pie šīs pašas „medaļas” labās puses. Jautājām Gaismas spēkiem par dīvainajām sajūtām: sagurumu, nespēku, spriedzi muguras rajonā (gan jostas, gan plecu zonā), īpatnējiem sapņiem, alerģiju un svilošu sajūtu acīs un sejā, neizprotamu cilvēku uzvedību ar dažādu emociju gammu utt. Precizējām informāciju par laika apstākļiem aprīlī un maijā. Saņēmām jaunu meditāciju fizisko ķermeņu atveseļošanai, kuru vadīsim skolas visos kursos aprīļa nodarbībās.

Turpinājumā piedāvājam nelielu fragmentu no 2.04.2008. čenelinga. Atcerieties un pielietojiet čenelingā izteiktos (jau sen zināmos) atslēgas vārdus!

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva.

Čenelings, 2. aprīlis 2008.

Kas notiek fiziskajā plānā – fiziskajos ķermeņos? Ierodas Sen-Žermēns un telpa pieplūst ar violetā stara enerģiju.

Notiek šūnu transformācija. Šūnās līdz šim laikam (1987.g.) bija dažādas polarizācijas enerģijas: gan „+” , gan „-”. Tas nodrošināja cilvēku fiziskā ķermeņa līdzsvaru duālisma pasaulē. Taču šobrīd šūnās pozitīvās polarizācijas enerģija procentuāli palielinās samazinoties negatīvās polarizācijas enerģijai. Tādējādi tiek izjaukts pierastais līdzsvars ar kādu cilvēks ir dzīvojis daudzus tūkstošus gadu (300 000) duālisma pasaulē. Šis, pozitīvais enerģijas transformācijas pārsvars diemžēl nenotiek visos cilvēkos vienādi. Citos tas notiek daudz jaudīgāk, bet citos viņš pat īsti nav uzsācis savu procesu. Tāpēc, ja zinātnieki vēlās pārbaudīt šīs hipotēzes pareizību, viņiem savos eksperimentos ir jābalstās uz dažāda garīguma cilvēkiem. Taču efektu viņi sasniegs mērot šūnu polarizāciju cilvēkiem, kuri ir sasnieguši jaudīgu enerģiju izstarošanu un sensitivitāti. Tas ir viens no iemesliem kāpēc nepietiek eksperimentam ar dažiem cilvēkiem, lai izdarītu secinājumus, bez tam ir jāpārzina jauno enerģiju klasifikācija un zinātniekiem ir jābūt izpratnei par planetārajā līmenī notiekošajiem enerģiju procesiem. Taču, ja zinātnieki veiktu eksperimentus šajā virzienā, viņi iegūtu sensacionālus rezultātus. Zinātniekiem ir jābūt tiešajā saskarsmē ar Kosmisko Gaismas hierarhiju, jo tad mēs viņiem vēl dosim informāciju kas ir ļoti būtiska un sastāv no nelieliem „knifiem”, ko cilvēkam pašam ir grūti vai pat neiespējami izanalizēt un saprast.

Ja jūs apzināti strādājat ar transformācijas enerģijām jūsu šūnas pakāpeniski atmirst, bet viņu vietā rodas jaunas šūnas ar samazinātu negatīvo polarizāciju, bet katra nākošā „šūnu paaudze” vēl stiprāk atšķirās no iepriekšējām „šūnu paaudzēm”. Tādā veidā ķermenis tiek gatavots jaunajām enerģijām, kuras nāks pēc 2012. gada un visu, kas būs ar negatīvo polarizāciju, šīs enerģijas izšķīdinās un transformēs. Tā rezultātā šūnās negatīvā enerģija pastiprināti sairs un transformēsies, ja cilvēks to savlaicīgi nebūs izdarījis. Bet fiziski tas izpaužās kā vēlme pagulēt, sagurums, laika izjūtas zudums uz kādu mirkli un orgānu sāpes vai diskomforta sajūta kādā ķermeņa daļā, t.sk. „dunošas kājas”, nepatika pret kādu no pierastajiem ēdieniem, pastiprinātas alerģijas, elpceļu slimības utml.

Šūnu pārpolarizācija pārsvarā notiek vienmērīgā plūdumā, bet reizi pa reizi šī transformācija var notikt jaudīgāk un izteiksmīgāk. Ja cilvēkā pēc 2012. gada būs saglabājies diezgan liels negatīvo enerģiju potenciāls, jauno enerģiju ietekmē notiekot pārpolarizācijai, šūnas fiziski var neizturēt pārslodzi un cilvēki atstās šo planētu (fizisko ķermeni), jo nespēs izturēt pieaugošo enerģētisko slodzi.
Sāciet rūpēties par savu fizisko ķermeni jau tagad, jo šūnu nomaiņai ar jaunu šūnu paaudzi ir vajadzīgs zināms laiks, secība un kārtība.
Ko nozīmē rūpēties par ķermeni jau tagad?

Tas nozīmē, ka radiet sevī un ap sevi, ieskaitot jūsu pagātni, tagadni un nākotni pozitīvās enerģijās. Meditējiet, domājiet, runājiet un rīkojieties tikai pozitīvās kategorijās, garīgi izglītojieties un iespējami biežāk dodiet atļauju, ka jūsu fiziskajā un smalkajos ķermeņos tiek palielināta Gaismas un Mīlestības vibrāciju jauda un apziņas potenciāls. Iegaumējiet šos vārdus, jo tie ir atslēgvārdi, kuriem ir jābūt katrā jūsu meditācijā un lūgšanā kā obligāts nosacījums.
Aprīlis. Nekas interesants, saules pamaz, šad tad silti, šad tad ledaini vēji, šad tad mākoņi, bet pārsvarā nemīlīgs laiks. Labāk ja mājās apkure nav atslēgta. Salīdzinoši ar globālo notikumu gaitu Latvijā diezgan mierīgi, pelēcīgi un pat nedaudz depresīvi.

Maijs. Vējains, saules un lietus dienas mīsies, pat vienas dienas laikā nomainīsies laiks tik krasi, ka vienu brīdi var iet ar drēbēm īsās piedurknēs, bet pēc mirkļa jau prasīsies mīksta un pūkaina kurtka. Laiks nepastāvīgs taču  siltums sāksies.

Ar mīlestību Gaismas spēki.