SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Iepriekšējā
Nākamā »

 

Mīļie Urantijas mājas lapas lasītāji!

Ir pagājuši vairāk kā divi gadi no laika, kad regulāri Jūs uzrunāju un stāstīju par jaunāko Kosmiskajos Gaismas ciklos, enerģijās un par to, kā tas praktiski ietekmē cilvēku dzīves. Ja neskaita, ka ik pa brīdim kāds no žurnālistiem veidoja intervijas, publicēšanās darbs bija apstājies kopumā. Tomēr praktiskais darbs, saskaņā ar evolūciju, atbilstoši Gaismas plānam, Urantijā pa šo laiku ir padarīts milzīgs. Paradoksāli ir tas, ka pēc Urantijas gandrīz sabrukšanas 2010.gadā, es biju morāli salauzta, taču atjaunotās komandas nostiprināšanās, saliedēšanās un „jaunu virsotņu” sasniegšana ir atzīmēšanas vērta. Man ir iespēja salīdzināt šā brīža Urantijas kolektīvu ar  tiem, kuri Urantijā darbojā iepriekš: intrigoja, kašķējās, konfliktēja, manipulēja, piesavinājās Urantijai piederošo informāciju, darba un meditāciju materiālus utt., citiem vārdiem sakot - vairāk risināja savas privātās intereses kā centās veidot harmonisku kolektīvu, tāpēc biju spiesta Urantiju no viņiem atbrīvot. Stāsta, ka viņi joprojām turpina „spļaut Urantijas akā”, no kuras kādreiz paši veldzējušies.

Bezgala lielu pateicību izsaku jaunveidotajai komandai, jo viņi paši centās veidot saliedētu, darbīgu un uz Dievišķās ētikas principiem atbilstošu kolektīvu un „atdzīvināja” arī mani. Paldies mīļie, kuri palika kopā ar mani brīdī, kad fiziskie un enerģētiskie spēki bija izsīkuši!

Pateicoties šiem brīnišķīgajiem cilvēkiem un mūsu kopējam darbam ir tapis šis raksts. Kaut arī raksts ir tapis pilnībā, tā publicēšana notiks ar turpinājumu pārtraukumiem. 

Iespējams, ka šis raksts izraisīs divējādus emociju viļņus. Vieni būs pateicīgi, citi – agresīvi noskaņoti. Esmu jau ar to savā pieredzē sastapusies neskaitāmas reizes. Atceros reakciju no cilvēku puses pēc pirmā, tagad atskatoties, pat nedaudz panaivā raksta par to, ka cilvēkos ir enerģijas forma, kuru sauc par bailēm, ka bailes ir daudzu slimību un neveiksmju cēlonis. Toreiz zākāja agresīvi tērgājošo bars, kuri nekad mani nebija redzējuši  un mani nepazina, apsmēja mani ik katrā iespējamā vietā. Tomēr tagad neviens dziednieks pat nespēj iedomāties dziedināšanu bez pieskaršanās baiļu tēmai.

Otrais raksts, kurš nebija manis rakstīts, bet gan intervija ar mani un žurnālistiem raksturīgā sensacionālā un šokējošā manierē apraksts par smalko ķermeņu enerģētiskajiem parazītiem. Pēc šīs intervijas ažiotāžu sacēla, pēc savas sākotnējās izcelsmes būtības ķirzakveidīgie, kuri ir iemiesoti cilvēku ķermeņos. Pati gan neesmu lasījusi, bet stāsta, ka internetā apmelojumi, ņirgāšanās un riebeklības sita augstu vilni. Varat necensties! Tas laiks, kad es raudāju un lēnām miru no pasaules ļaunuma, ir garām. Mani tas neinteresē un pat nespēj radīt ne mazāko emocionālo spriedzi, jo labi saprotu, kas tie ir par ļautiņiem no kuru mutēm gāžās ārā ļaunums, zemiskums un tas, no kā viņi sastāv. Tikai no tumsas izcelsmes cilvēkiem nāk lamas, ļaunums un zākāšanās! Tādējādi viņi atklāj savu patieso dabu. Lai tik turpina atklāties, bet Jūs skatieties, klausieties un vērtējiet, un pēc katra darbiem spēsiet viņus atpazīt.

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Tāpēc ar smaidu skatos reklāmās kā dziednieki sludina to, ka spēj atbrīvot cilvēkus no smalko ķermeņu parazītiem. Re, pateicoties minētajam rakstam,  dziednieku kvalifikācija ceļās! Jautājums gan paliek – kuri dziednieki to patiesi dara un kuri tikai domā, ka to dara...

Tagad piedāvāju nākošo garīgās attīstības apzināšanās un attīstības pakāpi. Tās ir zināšanas, kuras savā laikā bija noslēptas, bet tās 20.gadsimta sākumā atklāja arheologu grupa Ēģiptes kapenēs par Zemei naidīgo civilizāciju ekspansiju uz planētas Zeme. Lai šī informācija neizpaustos, viņi samaksāja ar savām dzīvībām. Mistiski gāja bojā viens pēc otra no arheologu grupas. Pamēģināju „pieslēgties” pagātnes notikumiem un pētījusi šo cilvēku aiziešanu, tomēr viņu nāvē nav nekādas mistikas. Tās bija organizētas pasūtījuma slepkavības.  

Raksts ir paredzēts tam, lai pielietojot domu un gribas spēku, Gaismas cilvēki iemācītos atbrīvoties no ciešanu pārņemto vergu statusa, samsāras riteņa un atgūtu atbrīvota cilvēka un atbrīvotas dvēseles statusu JAU TAGAD. Ir brīnišķīgi dzīvot cilvēka fiziskajā ķermenī un būt par savas dzīves veidotāju.  Šīs iespēju robežas ir atkarīgas no daudziem faktoriem, tai skaitā no zināšanām un prasmes pielietot šīs zināšanas, tāpēc lielākās iespējas un atklājumi mums visiem vēl tikai priekšā.

Iepriekšējā
Nākamā »