SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Ārkārtas situācija 

2011. gads Latvijā sākās ar „ārkārtas situāciju" valstī. Elektroenerģijas traucējumi bija jūtami visā valsts teritorijā. Brīdī, kad mijās vecais gads ar jauno, arī mūsu jaunā gada sagaidīšana bija jāturpina sveču gaismā: apklusa TV un radio, izdzisa lampiņas, ūdens padeve no sūkņa apstājās visos krānos... bet sniegs turpināja snigt un putināt. Sniega mākoņi bija tā aizklājuši debesis, ka 1. janvāra diena līdzinājās vasaras puskrēslai. Domāju, ka citās mājās viss notikumu apraksts bija līdzīgs, ar starpību, ka pie mums elektrība atjaunojās pēc 10 stundām, citur pēc 10 dienām. Vai esam gatavi šādām "ārkārtas situācijām"? Jau sen nedomāju par daudzām lietām, ka tās kāds risinās valstiskā līmenī. Ko gan var gaidīt no tiem, kuri 20 gadu laikā izsaimniekojušies līdz Latvijas valsts 5 miljardu parādam?

Mans jautājums ir Jums katram, kurš dzīvo Latvijā: "Vai esat gatavi "ārkārtas situācijai"?" Vai esat gatavi, ka elektrības apgāde var neatjaunoties ilgstoši, degvielas cenas var sakāpt līdz astronomiskai summai, pārtikas produkti piesārņoti tā, ka tie var saindēt Jūsu ķermeni? Vai esat gatavi bargām ziemām; aukstām, karstām un neražas vasarām? Vai esat gatavi totālai elektronikas bojāejai? u.t.t.

Savādi un pavisam dīvaini notikumi risināsies uz pasaules, jo daļa cilvēku gribēs lai notiek tā, kā iepriekš aprakstīts, kamēr cita cilvēces daļa gribēs lai tā nenotiek. Kā vēl nekad Zemes civilizētā daļa pasaules mērogā ir sašķēlusies pretējās vēlmēs viena pret otru. Par laimi, to, kuri gribēs, lai ir traģiskākais scenārijs ir mazākā cilvēku daļa, taču tieši no viņiem, pagaidām, arī ir atkarīgs planētas scenārijs Vai šādā situācijā Jūs joprojām naivi domājat, ka kāds būs ļoti aizņemts ar rūpēm par Jums? (Šeit nav domāti tie pašaizliedzīgie cilvēki, kuri janvāra dienās bez apstājas darbojās, lai mājās atgrieztos elektrība.). Domājiet globālāk! Turpmākajos divos gados Jums jāprot dzīvot tā, it kā esat iemesti dīvainā pasaulē, kurā pastāv lietas, bet Jums bez tām būs jāiztiek, ja neesat laicīgi šim periodam gatavojušies. Tas ir fiziskās pasaules redzējums jeb viens no iespējamiem pasaules galvenajiem scenārijiem.

Kas notiks neredzamajā – enerģētiskajā daļā? Sāksim ar to, ka šobrīd ir „Brahmas diena" jeb galaktikas izplešanās cikls. Ja piederat pie dvēselēm, kuru izcelsme ir izplešanās jeb Gaismas enerģija, tad Jūs pārstāvat uzvarētāju pusi. Izplešanās, gaismas jeb pulksteņrādītāja virzienā augšupvērstās enerģijas uzvarēs. Jautājums ir kāds cits – par kādu cenu būs šī uzvara? Diemžēl, pagaidām, izskatās, ka tas var maksāt diezgan dārgi. Ar skumjām lasu patosa vēstījumus (diemžēl tulkoti arī latviešu valodā), ka viss ir skaisti, ka viss ir brīnišķīgi, ka Gaismas darbinieki ir lieliski, fantastiski un – kādi malači, jo gaismas uzvara pār saspiešanās (tumsas) enerģijām jau ir gandrīz paveikta. Tie ir meli! Gaismas darbinieki – Jūs tiekat maldināti! Jūsu modrība tiek iemidzināta ar vārdu, kas baro ego, tieši pirms izšķirošā brīža! Saņemieties un atjēdzieties no šiem saldajiem meliem! Un, ja kādam šķiet, ka mums Gaismas skolotāju dotā informācija ir kļūdaina, tad paraugieties apkārt paši! Ja viss būtu tik brīnišķīgi, tad, saskaņā ar gaismas scenāriju, vecajām lietām brūkot, ir jāparādās zaļiem jauno asniņu aizmetņiem. Taču pagaidām tā nav. Vietās kur notiek kataklizmas, nekas netiek darīts, lai tas vairs neatjaunotos. Vardarbība pieaug visās valstīs (diemžēl Latvijā arī), taču nekas netiek radīts, atjaunots vai kā citādi noreaģēts uz vardarbības samazināšanu. Mūsu valstī katastrofāli trūkst ilgtermiņa rīcības programmas.

Kādā neformālā sarunā bijušais izmeklētājs teica, ka no darba ir aizgājis tādēļ, ka nespēj mānīt cilvēkus, vācot par viņiem un no viņiem nodarīto noziegumu datus un pierādījumus, jo labi zina, ka turpmākā rīcība, visticamāk, nesekos. Piemēram 2009. gada nogalē Rīgas rajona Ropažu novadā tika apzagtas 22 mājas, taču vēl līdz šim brīdim neviens man nav devis nekādu ziņu, kā risinās lietas, jo izskatās, ka tās vienkārši nerisinās.

Lietu risināšana tiek veidota kā butaforija. Šo rakstu rakstīju pirmdienas vakarā, bet otrdien notika traģiskā apšaude Jēkabpilī, kad policistiem pretī devās . . . policisti. Ar interesi vēroju „augšu" rīcību. Savāda ir šo cilvēku „tur augšā" domāšana. Mūsu Latvija ir tik maza un sen jau visiem zināms, ka tādā un tādā vietā notiek tas un tas. Ziņas tiek nodotas no mutes mutē radu un draugu saietu laikā. Sen jau tautā ir zināms, ka tie paši „tautas kalpi" savos privātuzņēmumos maksā algu aploksnēs; ka piesedz cigarešu, alkohola un narkotiku tirdzniecību; ka ir īpašas pazīšanās numuru zīmes, lai „savējais neuzlektos" uz savējā; ka „tautas kalpu" produktu ražotnēs tiek likti no ārzemēm ievesti bojāti produkti, bet ja produkcija nav pārdota, tās izskatu uzlabo, pārfasē un uzsit jaunu realizācijas derīguma termiņu . . . Tā var turpināt bez sava gala, tāpēc jau ar zināmu interesi vēroju „vai vārna knābs vārnai" pēc spēļu zāles traģiskajiem notikumiem. Un, ko Jūs secinājāt par un pēc šī traģiskā notikuma?

Cilvēki nevar nomaksāt komunālos maksājumus par apkuri. Bieži un daudz tiek spriedelēts, kur atrast naudu, lai palīdzētu apmaksāt parādus: ar pašvaldību vai banku pabalstiem, ar šo vai ko citu atbrīvoties no komunālo maksājumu parādu nastas. Dīvainākais ir kas cits – kāpēc neviens neaptur apkures tarifu celšanu brīdī, kad valstī ir krīze, cilvēkiem nav darba un nav ienākumu, bet apkures organizācijām ir liela peļņa. Tātad ir problēma, bet risinājums netiek veidots. Arī Latvenergo bez peļņas nedzīvo, bet apmaksas tarifus par elektrību cels...

Ir sākusies globāla pārtikas krīze, kura ies plašumā visā pasaulē. Latvijā iznīcināto cukurfabriku, dārzeņu un sakņu glabātavu vietā iepērk produktus no citām valstīm (ja kataklizmu dēļ vēl būs ko pirkt...). Latvija ir valsts, kura var pabarot gan savus iedzīvotājus, gan vēl dažas valstis, ja tikai zemes apsaimniekošanai tiktu dota kopējā starta zaļā gaisma valsts līmenī. Jautājums – kāpēc tas netiek darīts?

Šobrīd kvantitatīvi saspiešanās enerģijas hierarhijas darba instrumenti ir daudz stiprāki par Gaismas un radīšanas enerģijām un instrumentiem. Pēc šādas shēmas paši raugieties apkārt un analizējiet! Ja Jums ir acis, tad lai tās redz. Ja Jums ir ausis, tad lai tās dzird! Ja Jums ir prāts – tad spriediet, bez aklas paļaušanās viņas puses viltus vēstījumiem. Sajūtiet notiekošo caur savu daudzdimensiju būtību!

Attīstīties vai degradēties?

Lai arī kādas kataklizmas, katastrofas skars planētu, Latvijas zemē tās plosīsies salīdzinoši vismazāk, jo mēs savu karmu atstrādājam no tā, ko tautai nodara „tautas kalpi" (Vai tiešām viņi ir „kalpi tautai"?)

Kali jugas degradējošās enerģijas vēl ir, un, diemžēl, vēl kādu laiku pastāvēs. Mēs esam 4 jugu ciklu tajā ērā, kura raksturojas ar vislielāko tumsu, tumsonību un degradāciju. Vārds – Kali – to arī nozīmē, ka cilvēkos Gaismas, Mīlestības un dvēseles vieduma pozitīvās enerģijas sasniedz gandrīz nulli. Lielākā daļa cilvēku turpina un turpinās degradēties (slinkumā, agresijā,atkarībās, alkatībā, naidā, iedomībā u.t.t.) paraujot līdzi arī citus, diezgan bieži ģimenes locekļus un tos, kurus uzskata par saviem tuvajiem.

Ja Satja juga cilvēkos izpaužas kā 100% tīras domas un tīra mīlestība, tad Dvapara jugā šīs attiecības mainās un Mīlestības jeb pozitīvās enerģijas samazinās sasniedzot 75% no kopējām enerģijām, bet tumsas jeb lejupejošās enerģijas sasniedz 25% līmeni. Nākamajā - Treta jugā Gaismas : Tumsas enerģiju attiecības ir 50 : 50, šā brīža Kali jugas laikā 0 : 100.

Tas nozīmē, ka saskaņā ar Kosmosa likumiem, kopumā kļūs vēl sliktāk un ļaunāk. Šajā laikā daudzi runā par Gaismu, bet viņu izcelsmes būtība pieder pie lejupejošo enerģiju plūsmas. Vēl daudz kam jājūk un jābrūk, jāiznīkst, jāpazūd un jāsaskaldās līdz pirmelementiem.

Fiziskajā pasaulē tas izskatās tā, ka kāds, iespējams, jau ir atteicies no garīgās pilnveidošanās, jo līdz šim cerības nav attaisnojušās, pazudusi pacietība, ticība, cilvēks ir atteicies no mērķu realizācijas; bet kāds to vispār vēl nav sācis. Un, protams, šādai rīcībai ir atrasti arī attaisnojoši argumenti: nav naudas; nav darba; ko par mani teiks vai domās citi; slinkums tiek nomaskēts ar aizbildināšanos, atrodot piemērotu argumentu.

Degradācijas attaisnošanai argumentu daudzums ir bezgalīgs, taču ar vienu kopīgu iezīmi. Šādi cilvēki savu rīcību attaisno norādot tikai uz ārējiem aspektiem.

Cilvēki, kuri nokļuvuši negatīvu notikumu jūklī meklējot atbildes sevī par sevi, pakāpeniski izķepurojas un atbrīvojas no karmiskajām, pašradītajām darbības/pretdarbības sekām.

Stiprs ir nevis tas, kas spējis nepaklupt, bet tas, kas būdams paklupis ir spējis piecelties. Kali jugas laikā grūtības pārvarēšot ap 15% cilvēku, bet uz izšķirošo brīdi Gaismu sevī saglabāt spēšot it kā vēl mazāks cilvēku daudzums. Šobrīd notiekošajos procesos šie cilvēki slīpēsies un pulēsies kā dimants. Tā būs sēkla nākošās jugas - Satja jugas aizsākumam un pastāvēšanai. Atlikušie 85% nākotnei (Satja jugai) nav vajadzīgi, tāpēc Kali juga, atdaloties no Zemes dubultnieka, viņus ņems sev līdzi. Šīs dvēseles turpinās evolucionēt samsāras ritenī „izbaudot" Kali jugas ciešanu plašo iespēju spektru arī turpmāk.

Ja izzināt ciešanu enerģijas un tās apgūt kā dvēseles pieredzi jau ir apnicis – ko darīt? Atbildēt uz šo jautājumu praktiski nav iespējams, jo katram tas ir ārkārtīgi individuāli. Piemēram, ir neiespējami iedot atbildi jaunam spēcīgam, bet slinkam vīrietim, kurš visur un visā vaino visus, pat tos, kuri vēl mēģināja viņam palīdzēt. Ko lai atbild minētajam vīrietim, kurš darba meklējuma vietā, ar neapmaksāta dzīvokļa parādu, stundām ilgi datorā zākājas interneta čatos, piepildot sevi, savu dzimtu un ēteru ar zemisku un agresīvu enerģiju. Ir jānotiek brīnumam, lai šāda tipa cilvēki atjēgtos. Manuprāt, viņiem tas vairs nav iespējams, jo pārveidošanās laiks ir iztecējis, tagad notiek ražas pļauja.

Laika vilciens jau ir ceļā

Un tomēr, es ticu, ka vēl kāds var paspēt „ielekt ejošā vilcienā":

1.Meklējiet garīgās zināšanas. Atbrīvojieties no visiem argumentiem, ka ārējie apstākļi traucē garīgi pilnveidoties.

2. Atbrīvojieties no visa veida lejupejošajām rakstura īpašībām: bailēm, agresijas, iedomības, alkatības, lepnuma, nosodījuma, stūrgalvības, muļķības, atriebības u.t.t.

3. Domās palūdziet piedošanu visiem tiem, kuriem apzināti vai neapzināti esat ar domām, vārdiem vai rīcību nodarījuši pāri. Piedodiet arī citiem viņu rīcību pret jums. Dariet to patiesi, pretējā gadījumā tam nav jēgas.

4. Meditējiet, lūdzieties, ticiet sev un Radītājam.

5. Atpazīstiet šķitumu, ilūzijas, maldus un melus, kurus cilvēkiem ir uzspiedusi cilvēcei naidīgās civilizācijas. Šī mērķa sasniegšanai daudz jāmācās un jāizglītojas zināšanās, kuras tradicionālajā izglītības sistēmā nekad nav tikušas mācītas.

6. Sajūtiet vienotību ar visu esošo planētas redzamajā un neredzamajā daļā. Kā sauksi – tā visur tev atsauksies! Un pasaule sadosies rokās, lai tev palīdzētu. Protams ar nosacījumu, ja esi vienots ar visiem tīrās mīlestības un labās gribas nodomā.

7. Saprotiet, ka to, ko mēs saucam par tehnikas progresu, tas attālina mūs no vienotības, dabas un jaudīgi mūs iznīcina kā sugu. Pamēģiniet atrast vidus ceļu starp tehnikas progresu un vienotību.

8. Pārtrauciet lietot alkoholu, gaļu, tabaku. Attīriet prātu no netīrām domām un rīcības. Minētais pazemina vibrācijas un stimulē degradāciju.

Laiks sarūk, tāpēc jo vērtīgāks ir katrs tas mirklis, kuru dzīvojat. Pacenšaties katru brīdi aizpildīt tikai ar pozitīvo domāšanu un rīcību. Kā vēl nekad enerģētiskajās matricēs tiek ierakstīta cilvēka darbības un rīcības seku enerģija. Tas nozīmē, ka iesētās rīcības sēkla dīgst strauji un augļi ienākas ātri.

Ja no rīta esat bijis agresīvs, tad, iespējams tuvāko dienu laikā saņemsiet atpakaļ neveiksmes vai pat vardarbības notikumus. Situāciju sarežģī vēl arī tas fakts, ka cilvēku enerģētiskajās matricēs aktivizējas arī šīs un vēl iepriekšējo dzīvju negatīvās rīcības enerģētiskie uzkrājumi. Tāpēc dažiem var likties, ka dzīves „melnā svītra" ir pārvērtusies par visaptverošu elli. Un tomēr – arī šādos apstākļos pacentieties kontrolēt savu rīcību visur un visā, lai tā ir tikai pozitīvo enerģiju radoša.

Šis gads raksturosies ar cilvēku pastiprinātām un pat neadekvātām agresijas lēkmēm. Ja esat nokļuvuši šādā situācijā un neatkarīgi vai tas uz jums attiecas vai neattiecas – neiesaistieties! Neļaujiet sevi izprovicēt, jo cilvēki, kuri rada agresiju, tādā veidā mēģina daļu savas agresijas pārnest uz citiem. Ja „izliksieties par beigtiem", tad jūs pamanīsiet, ka viņu pašu radītais naids, agresija un „uzskrūvētās" ilūzijas viņus apņems un liks maksāt ar ciešanām viņiem pašiem. Savukārt uz jums tas jau vairs neattiecas.

Iemācieties atpazīt saskarsmes ceļā radītos enerģētiskos parādus un enerģijas ekvivalentu formas redzamajā jeb fiziskajā realitātē. Līdz 2012.gada nogalei enerģijas ekvivalentiem ir jābūt nolīdzsvarotiem. Ja pēc šī laika būs palikuši enerģētiskie parādi, tad tie līdzsvarosies nākošajās saskarsmes formās citās dvēseļu teātra izrādēs.

Ja mēs Latvijā būsim gana čakli - pārtiku 2012. un 2013. gada ziemām izaudzēsim, sakonservēsim un sagatavosim paši. Tad pārtikas krīze attieksies uz citām valstīm. Neviens jūsu vietā neko jums negādās!

Ja laikus sagatavosimies iespējamai ilgstošai elektrības krīzei, tad tādas ciešanas mums nebūs. Savādi, ka Gaismas skolotāju ziņojumā ir vēsts par to, ka ja nebūsim šādiem apstākļiem gatavojušies, minētās ķibeles mūs piemeklēs. Ja būsim rūpīgi sagatavojušies, scenārijs ar ķibelēm nav paredzēts. Pagaidām nevaru izskaidrot šo savādo „ja – tad" salikumu.

Cilvēkos mostas un aktivizējas viņos iedzimtie Gaismas un Mīlestības talanti. Latvijas sabiedrība kopumā ir kļuvusi par izglītotu un ezotēriski viedu tautu. Cilvēkos aktivizējas viņu dvēseļu zemes un kosmiskie uzdevumi – daļa pat sāk apjaust darāmo un rīkojas. Diemžēl dvēseles, kuras stāv pretī Gaismas plānam arī rosās un darbojās „slaukot" savā rīcības ceļā visu gan legālām, gan nelegālām metodēm. Un tomēr, redzu, kā cilvēki,t.sk. Urantijas nodarbību apmeklētāji, garā aug strauji un ļoti kvalitatīvi. Iespējams, ka tas notiek arī uz planētas kopsummā, tāpēc cerība, ka viss vēl nav zaudēts, ir liela.

Cilvēkos, garīgi attīstoties, strauji ceļas vibrācijas. Pie zināma vibrāciju līmeņa fiziskais ķermenis pārveidojas, transformējas, šūnu līmenī notiek pārstrukturizēšanās. (Atcerieties Japāņu speciālistu eksperimentus ar ūdeni un sniegpārsliņu audzēšanu). Tādos brīžos rodas sajūta, ka ķermenis ir pilns ar slimībām, bet medicīniskie izmeklējumi neko neuzrāda. Loģiski, jo fiziskā ķermeņa enerģijas pārkristalizēšanos alopātiskā medicīna konstatēt nevar un nekad nevarēs, jo šādā formā pastāvošā medicīna ir pretrunā ar cilvēces (humanoīdu) evolūciju.

Cilvēki atcerieties galveno! Jums katram ir talanti, spējas, gudrība, viedums un ezotēriskās prasmes. Radītājs ir radījis visas dvēseles ar vienādu potenciālu! Tikai tie kuri vēlas pār Jums valdīt, cenšas iestāstīt, ka par labu dziednieku, skolotāju, dziedātāju, mākslinieku un vienkārši labu meistaru savā amatā var kļūt īpaši izredzēti cilvēki! Tā nav taisnība! Daudzus tūkstošus gadu cilvēki ir mānīti. Cilvēkiem ir stāstīts, ka īpašais ir tikai priviliģētiem un izredzētiem, bet patiesībā Radītājs nekad nav šķirojis dvēseles priviliģētajās, izredzētajās un atstumtajās. Tikai no Jums pašiem ir atkarīgs, vai spēsiet tikt galā ar Jūsos mītošo mazvērtības kompleksu, neticību saviem spēkiem un savai jaunradei: vai spēsiet jau ģenētiski kodēto nedrošību un neuzdrošināšanos nomainīt pret ticību sev, savai gaismas būtībai un sāksiet rīkoties, lai:

  • pārveidotu sevi par viedu un stipru personību;
  • palīdzētu saviem mīļajiem un tuvajiem;
  • ņemtu dalību Gaismas / Tumsas cīņā, piepildot planētu Zemi ar jūsu personības gaismas starojumu.

Es ticu Jums. Es ticu, ka Jūs varat atvērt Jūsu gaismas potenciālu kopējās sabiedrības labklājībai.

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva