SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Esiet atkal sveicināti mīļie mājas lapas lasītāji!

Ir adventes laiks. Aiz loga rāmi snieg sniegs. Snieg, bet katram cilvēkam par šo snigšanu ir savas sajūtas... Man patīk. Novēlu arī Jums izjust adventes un sniega rāmuma harmoniju.

Paldies Jums Pēteri R.; Baibiņ H. no Madonas u.c. par e-pastā atsūtītajām vēstulītēm! Pārceļoties uz jaunām telpām decembra sākumā bijām palikuši bez interneta, TV, stacionārā tālruņa, arī, iepriekš daudzās vietās uzrādītais mobilais telefons, vairs nav Urantijas... īsāk sakot – atslēgti no pasaules. Likumsakarīgi rodas jautājums: kā dzīvosim, ja patiešām tuvāko divu gadu laikā pieaugošo Kosmisko enerģiju jaudas ietekmē nebūs kaut vai tikai elektrība?!

Tomēr visas pārmaiņas kādreiz norimst un Urantijas komanda atkal ir darba ierindā, tāpēc spējam piedāvāt Jums, mīļie lasītāji 2010.gada 18. novembra atvērto čenelingu.

Otrajā pielikumā pievienots arī 2010.gada 14.augusta atvērtais čenelings. Ilgi diskutēju ar savējiem par to, vai šo čenelingu likt mājas lapā, jo tas atgādina utopisku nerealitāti, bet dažiem kārtējo iespēju pielikt pirkstu sev pie deniņiem lai pagrieztu un norādītu Urantijas virzienā. Taču tad, kad manējie parādīja un pierādīja, ka par to ir rakstīts arī V.Megrē grāmatā „Skanošais ciedrs” (Anastasija), viņiem padevos. Lūdzu! Lasiet arī šo čenelingu!

 Lai mums visiem veicas nosvērt svaru kausus - Tumsa : Gaismu attiecībā 0 : 100!

Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva.

1pielikums. Atvērtais čenelings 18.11.2010.

I. jautājumu grupa:

 • Vai Latvijai draud Rīgas vai Pļaviņu HES avārija?
 • Vai Latvijai tuvākajos 3-4 gados pietiks pārtikas un enerģijas resursi?
 • Kādas būs globālās pārmaiņas, kas visvairāk ietekmēs Latviju?
 • “Brīvības pieminekļa” nozīme latviešu tautai enerģētiskajā un fiziskajā plānā?
 • Kādi notikumi sagaidāmi Latvijas un pasaules ekonomikā un politikā tuvākā gada laikā?
 • Kādi laika apstākļi sagaidāmi šai ziemai un nākamajai vasarai?
 • Vai Latvijā ir jādomā par masveida evakuāciju sakarā ar dabas nelaimēm?
 • Kā mūs ietekmēs polu maiņa? Zemes ass maiņa?
 • Cik lielā mērā Latvijas valsts ir neatkarīga (ņemot vērā finansiālo atkarību) no SFV, Krievijas u.c.?
 • Kā Latvijā attīstīsies tiesu sistēma?

 

Atbilde tiek saņemta ar S. starpniecību (turpmāk tekstā: „Atbild S.”) Jūs saprotat, ka Latvija ir gan ekonomiskajā, gan materiālajā krīzē. Un tā ir redzamā pasaules daļa. Taču patiesība ir nedaudz savādāka. Šo pārmaiņu laikā Latvija pārdzimst enerģētiski kā valsts egregors un cilvēki pārdzimst dvēseles attīstībā. Jo grūtāk jums iet, jo vairāk tiek modināti tie cilvēki, kuriem ir jāpamostas savā dvēseles evolūcijā. Īpaši šobrīd, kad pilnībā beidzas „lielais laika cikls” un iesākas planētas Zeme nākošais jeb otrais laika cikls.

Kopumā uz planētas pierastā kārtība turpinās brukt, mainīties un transformēties gan stihiju enerģiju rezultātā, gan cilvēku rīcībā. Gaismu nesošie kļūst tīrāki savos nodomos, lejupejošie kļūst stiprāki savā rīcībā. Sāks attālināties šo divu dažādu enerģiju cilvēku sadarbība un līdzāspastāvēšana. Tāpēc arī samērā lielas jukas notiks ne tikai ģimenē, bet dažādos kolektīvos līdz pat valsts pārvaldes sistēmai. Veidosies vienādi domājošo cilvēku grupas kolektīvos un ģimenēs. Šķelšanās un pārgrupēšanās noritēs līdz tam, ka vienā kolektīvā būs tikai augšupvērsto enerģiju nesēji, bet cits kolektīvs veidosies no lejupvērsto enerģiju nesējiem. Pakāpeniski jau tas notiek. Taču turpmāk tas notiks izteiktāk un krasāk. Ja valsts pārvaldes kolektīvs izveidosies tikai no “savējiem” - lejupejošajiem, tad šāda kolektīva pastāvēšana turpināsies neilgu laiku, jo lejupejošo cilvēku mērķis nesaskan un ir pretrunā ar Gaismas plānu uz Zemes. Tāpēc, jebkurā gadījumā, kosmiskās enerģijas šādu struktūru atkal pārtransformēs un sadalīs. Tas, protams, notiks pakāpeniski. Arī ģimenēs būs jūtama pastiprināta šķelšanās, viedokļu pretrunas utt.. Latvijā šī pārstrukturizēšanās sasniegs savu kulmināciju 2017.gadā. Tiks veidotas struktūras, kurās ienāks jaunās domāšanas cilvēki, lai kalpotu kopējam sabiedrības labumam.

Taču priekšā vēl ir divi gadi, kur lejupejošo enerģiju cilvēki vairāk kārt svinēs uzvaru ne vienā vien vadošajā pārvaldes sistēmā un pat privātajos uzņēmumos un organizācijās. Bet jums ir jāsaprot, ka viņiem pašlaik ir atraisītas rokas, lai viņi pilnībā var izpausties, parādot savu patieso būtību. Šo cilvēku rīcība nepārprotami liecinās par viņu īsto nostāju, lai pēc tam nav iespējama kļūdaina šo cilvēku novērtēšana. Diemžēl viņi arī izpaudīsies, jo zemapziņas līmenī viņus vada bailes, ka lejupejošo enerģiju laiks tuvojas noslēgumam.

Latvijai kopumā ekonomiski un finansiāli priekšā vēl 2+2 gadi sarežģīts posms. Pirmie divi nozīmē, ka krīze jūsu cilvēku izpratnē fiziskajā pasaulē vēl padziļināsies, taču enerģētiski tā liks mosties snaudošajiem, augšupejošajiem cilvēkiem. Vai tādā gadījumā šis laiks ir slikts? Nākošie divi gadi raksturosies kā Latvijas atdzimšana un veco struktūru un sistēmu nomaiņa uz jaunām. Tiks veidotas jaunas sistēmas valsts pārvaldē, ekonomikā, finansēs un tautas labklājībā kopumā. Mēs ļoti ceram, ka šajā laikā īpašu dalību ņems tie, kas ir dzimuši pēc 1980. gada.

Kas attiecas uz grūtībām šajos laika posmos, tad tas būs katram individuāli. Nav vienotas kopējas veiksmes vai neveiksmes Latvijas tautai. Šoreiz katram būs individuāli viņa rocība, veiksme, fiziskā bagātība un garīgā bagātība. Zināmā mērā līdzekļu ierobežojums liks cilvēkiem atteikties no produktiem, kuri nes zemo vibrāciju enerģijas. Mazāk atliks naudas baudkārēm ar alkoholu un gaļas ēdieniem. Cilvēku vibrācijām ceļoties, pieprasījums pēc ārišķībām samazināsies, taču dvēseles pozitīvais garastāvoklis palielināsies, jo būs iespēja izprast arī neredzamo pasauli un savu patieso būtību šeit uz Zemes.

Augšupejošo cilvēku mājās maize uz galda būs vienmēr. Tuvāko 4 gadu laikā Latvijā nav paredzētas grandiozas kataklizmas, diemžēl personīgās traģēdijas individuāli vienas ģimenes vai dažu cilvēku ietvaros pieaugs. Daudzas dvēseles jau ir nobijušās no gaidāmo pārmaiņu laika, tāpēc pieņems lēmumu atbrīvoties no iemiesota cilvēka ķermeņa. Pieņemiet to ar sapratni, bez žēlabām un gaudām. Ļaujiet dvēselei doties uz dvēseļu mājvietu, tādējādi atļaujot viņām pēc iespējas ātrāk atkal iemiesoties nu jau jaunā kvalitātē.

Tā kā Latvijas tauta šobrīd karmiski veic savu enerģiju atstrādi caur padziļināto krīzi ne tikai ekonomikā, bet arī politikā, izglītībā, medicīnā, pārvaldes aparātā utt., tad šobrīd nav paredzēts vēl papildus smagums uz Latvijas pleciem caur dažādām kataklizmām, piem., HESu un tiltu sabrukšana, zemestrīces vai milzīgi, postoši plūdi. Tas būs citās valstīs. Jūs savu karmu atstrādājat caur šo krīzi, tā kā tas nav citur.

Tā īsti tas nav pareizi, ka Latvijas tautas daļa, kurai bija jāatstrādā karmiskais uzkrājums šeit Latvijā, ir aizbēgusi uz citām valstīm (Anglija, Īrija, Norvēģija, Somija, utt.). Šiem cilvēkiem karmas atstrāde tāpat notiks, tikai jau ar tajā valstī raksturīgajiem instrumentiem (vardarbība, atkarības, tukšuma sajūta, pat bezcerība un bezizeja). Nopelnītā nauda ne vienmēr spēs glābt no dvēseles tukšuma.

 

Kas attiecas - uz Brīvības pieminekli. Vai jūs zināt, kā veidojas amuleti? Par amuletu var kļūt jebkurš priekšmets, ar kuru jūs darbojaties, ieliekot viņā savu domu spēku. Tad šis priekšmets izstaro enerģiju un jums rodas sajūta, ka viņš jūs sargā. Brīvības piemineklis ir jūsu cilvēku domu formu piepildītais amulets Latvijas tautai. Ak, cik gan daudzi ir vēlējušies šo amuletu iznīcināt, pārveidot, diemžēl pat apčurāt! Katra cilvēka individuālais amulets ir kā neliels priekšmets, kurš parasti ir līdzi pašam cilvēkam. Sargi savu, Latvijas tauta, brīvības simbolu, savu tautas amuletu, cieni un mīli to! Tu, cilvēk, esi šī amuleta sastāvdaļa! Tu, kas dzīvo Latvijas zemē, un tu, kas esi tālumā. Un ja Tava dvēsele ilgojas pēc mājām un Latvijas zemes, arī tev Brīvības piemineklis ir amulets.

 

Tiesu sistēma. Vēl kādu laiku tiesu sistēmā būs jaušama cīņa starp tiem, kas nes taisnības enerģijas un kas par tādiem izliekas pašlabuma dēļ. Tie, kas nes patiesās taisnības enerģijas, vēl kādu brīdi maskējaties! Vēl nav jūsu brīdis, lai parādītu savu patieso būtību. Taču tāds brīdis drīz būs. Tad, kad tiks ievēlēts jaunais prezidents (piezīme – var būt prezidente?), tad ar to, ko esat krājuši sevī kā taisnības un patiesības izjūtu, tikai tad varēsiet atklāties, kas patiesībā esat. Kādu brīdi vēl vērojiet notiekošo un pamēģiniet atpazīt, kas ir kas, uz kuriem jūs nākotnē varēsiet paļauties un veidot sadarbību ar taisnības enerģijām. Patlaban mēģiniet atpazīt tos, kuri tēlo taisnības nesējus, bet pie pirmās izdevības sava pašlabuma dēļ var ietriekt dunci mugurā. Esiet vērotāji. Arī tiesu sistēma mainīsies, bet tad, kad tajā sāks ienākt jauni pēc gadiem, bet veci pēc dvēseles, taisnību nesoši speciālisti. Pakāpeniski tas arī sāks notikt, jau tagad. Viņi jau lēnām ienāk šajā sistēmā, un, ja sistēma viņus nesalauž, tad veidojam jauno sistēmu viņus jūs redzēsiet jau samērā drīz.

Kopējā tendence Latvijā - jo vairāk vecā sistēma pretosies pārmaiņām, jo ātrāk tā sabruks un pārstrukturēsies. Tas ir viens no Kosmosa likumiem - darbības/pretdarbības likums.

 

Par mazo Latviju. Lielo globālo pārmaiņu laikā saglabājiet sevī paļāvību uz Radītāju. Domājiet šobrīd par ko citu, nevis par to, kā var Zemes ass nobīdīties, var vai nevar Zemes ass nobīdoties veidot kataklizmas Latvijā. Domājiet par to, ko tieši jūs šo pārmaiņu laikā vēlaties enerģētiski sev, savai ģimenei un vietai, ko jūs saucat par Latviju. Ko sēsi, to pļausi.

 

Laika apstākļi - gan šogad, gan nākamvasar būs tādi, ka to prognozēšana brīžiem izvērtīsies par ķīviņu un kašķu pamatu. Vieni teiks vienas prognozes, otri prognozēs ko citu, bet daba izspēlēs tādus untumus, ko tā pa īstam nebūs plānojis neviens. Tāpēc ar pateicību pieņemiet to dienu kad līst, snieg; to dienu kad spīd saule un to nakti, kad debesis ir tik tīras, ka var redzēt katru mazāko zvaigznīti. Pieņemiet aukstu un karstu, jo nekas vairs nebūs laika apstākļos, kā esat raduši. Nepārprotami ziemu nomainīs pavasaris, pavasari - vasara... Taču varēsiet ar izbrīnu skatīties uz to, kā stihiju gari „rotaļāsies”, veidojot laiku pie jums Latvijā un uz planētas Zeme. Pamēģiniet priecāties par to, kas jums tajā dienā tiek uzdāvināts - lielas, baltas sniega pārslas vai aukstums, kas kniebj degunā, vai mirdzoša karsta saule. Ja pratīsiet priecāties par to, ko jums dāvina Zemes māte un viņas bērni - stihiju enerģijas, tad būsiet pasargāti no šo nerātno bērnu rotaļas negatīvās puses. (Šī jautājuma atbildē īpaši bija sajūtama Gaismas Skolotāju apvienotās grupas klātbūtne).

 

Atbild E. Šīs dienas jautājumos izskanēja daudz satraukuma un neziņas, bet tas ir tik ļoti raksturīgs šim laikam, pārmaiņu laikam, jo visas pārmaiņas ir saistītas ar neziņu, neizpratni. Nekas šobrīd uz planētas nenotiek vienkārši. Planēta un mēs, tās iemītnieki, maināmies strukturāli/globāli, tāpēc priekš jums priecīgā ziņa ir tā, ka “slikto” uz planētas nav. Visas būtnes, kas dzīvo un mīt šeit, ir atnākušas ar konkrētām programmām uzlabot savu un savu apkārtējo būtņu garīgo un apziņas līmeni. Varu jums paskaidrot, ka šobrīd, gan nosacīti, ja tā var teikt, cilvēki attīstās 3 līmeņos: 

 

1.zemākais līmenis. Cilvēki, kuri nespēj pārvarēt emocionālos blokus, ko uzkrājušas iepriekšējās pieredzēs, tāpēc turpina jau ierasto rīcību negatīvo uzkrājumu rezultātā, nespējot sevi mainīt.

2. grupas cilvēki, kas jau karmu atstrādā, cieš vēl vairāk, jo viņu apziņa jau spēj kontrolēt savu rīcību, izvērtēt pozitīvo un negatīvo. Ļoti bieži šie cilvēki ir tie, kas brīvprātīgi izvēlas atstāt planētu. Neizprotot savas problēmas, viņu gars nolemj iet prom, turpinot iesākto darbu jaunos ķermeņos jaunos apstākļos.

3. grupa. Vairs necieš karmisko programmu dēļ, bet spēj sevi pilnveidot un palīdzēt pārējiem cilvēkiem uz planētas.

         Tāpēc esiet saprotoši pret citiem, dalieties pozitīvajās enerģijās un pieredzē. Jebkura problēma jūsu dzīvē atrisināsies arī tad, ja spēsiet palīdzēt un risināt citu problēmas.

         Kas attiecas uz bailēm par izdzīvošanu - tikai tās dvēseles, kas spēs dalīties enerģijās ar citiem, spēs rūpēties par citiem; drudžaini nedomās par izdzīvošanu, tad šādām dvēselēm baiļu domu nebūs. Viņas saņems Kosmisko garīgo un fizisko atbalstu. Jūs paši veidojat savu realitāti un vienīgais, no kā jums ir jābaidās - ir no savām pašu negatīvajām izpausmēm.

  

II jautājumu grupa

1.Kāds šobrīd ir gaismas un tumsas spēku samērs uz Zemes, mūsu Galaktikā, mūsu Visumā?

Atbild S. Galaktika sastāv no enerģijām, ko jūs pazīstat kā lejupejošās un augšupejošās. Šobrīd mūsu galaktikā augšupejošās jeb izplešanās enerģijas ir ņēmušas virsroku, taču mūsu Saules sistēmā saspiešanās enerģijas vēl ir stiprākas. Mehānisms, kā rodas šis duālisms, ir ārkārtīgi elementārs. Tad, kad sāk veidoties Visums, viņš dzimst no enerģiju daļiņu kopuma, kas ir apmēram valrieksta lielumā. Šī enerģija no kodola atsprāgst vaļā un sāk izplesties kā daudzslāņaina radošā gaisma, enerģijai nākot no centra. Vietā, kur gaismas enerģija izplešas, ir enerģiju pretstāve, kur nav bijis nekas jeb Lielais Tukšums. Šis tukšums tiek bīdīts ar izplešanās enerģiju, tādējādi paplašinot mūsu Visumu. Likumsakarīgi ir tas, ka izplešanās jeb Gaismas enerģijas virzība mūsu Visumā notiek un vēl notiks. Tāpēc ir naivi domāt, ka Tumsa var uzvarēt Gaismu. Pēc Kosmosa likumiem un mūsu Visuma likumiem pašreiz notiek mūsu Visuma izplešanās un lielā Tukšuma atbīdīšana. Tanī pat laikā lielā Tukšuma jeb saspiešanās enerģija turas pretī savā telpā kā tas ir bijis sākotnēji, kuru šobrīd arvien vairāk aizņem izplešanās enerģijas. Vieta, kur satiekas Gaismas un Tumsas neredzamais enerģijas vilnis, tumsas pretstāve gaismai jeb izplešanās enerģijai, tiek definēta kā duālisms.

Šajā jautājumā svarīgs ir kas cits, un tas ir - kuru enerģiju pārstāvat jūs - to, kura izplešas vai to, kura tiek izspiesta un viņa saspiežas, lai veidotu nākošo valrieksta lieluma enerģijas potenciālu nākošajam sprādzienam jeb nākošā Visuma veidošanai. Jums cilvēkiem šādu procesu aptvert praktiski nav iespējams. Jūsu Saules sistēma šobrīd atrodas tajā punktā, kur saskaras izplešanās enerģija ar saspiešanās enerģiju. Taču, vai jūs to gribat vai nē, šī pretēji vērsto enerģiju saskaršanās fronte virzās un turpinās virzīties tā, ka izplešanās enerģija aizbīdīs cīņas fronti vēl tālāk uz mūsu dzimstošā Visuma perifēriju, bet ar laiku Zeme pilnībā atradīsies izplešanās enerģiju reģionā. No jums, cilvēkiem, ir atkarīgs kādā formā planēta Zeme būs izgājusi uz jauno izplešanās enerģijas attīstības līmeni, vai arī piederēs pie matērijas veida, kas nav spējīgs starot, radīt un izplesties. Spēku samērs uz planētas Zeme šobrīd ir līdzīgs, ar tādiem kā viļņiem un uzvarām te vienā, te otrā frontes līnijā atkāpjoties un atkal izplešoties. Visumā tas izskatās kā pulsējošs vilnis.

 

 1. 2.   Kādi ir svarīgākie uzdevumi vai akcenti Gaismas kalpotājiem uz Zemes šobrīd?

Atbild S. Starojums no Visuma centra ir pilnīgi pietiekošs lai enerģija turpinātu plūst uz Visuma perifēriju, taču katra jūsu pieliktā doma arī ir ārkārtīgi stipra enerģija, kura var palīdzēt atbīdīt viļņu pulsāciju arvien tālāk uz Visuma perifēriju. Ja jūs saprotat šo darbības principu, tad jūs arī saprotiet, ka kā Radītāja sastāvdaļa, jūs varat veidot pastiprinātu Radīšanas un izstarošanas enerģiju kā palīginstruments. Vērtējiet sevi daudz vērtīgāku kā jums patiesībā šķiet! Ja uzskatiet, ka esat puteklis Visuma plašumos, tad tādas enerģētiskās īpašības jums arī piemitīs. Ja ticat, ka esat jaudīgs Gaismas enerģijas radītājs, kurš ar savu cilvēka mīlestību pārrada šo Visumu, tad tas jūs arī esat. Jūsu domu spēks ir tas, kas jūs raksturo kā radītāju.

 

3. Kādas enerģijas vai kādi instrumenti tiks iedoti vai aktivizēti, lai varētu atvairīt tumsas uzbrukumus? Kādi ir priekšnoteikumi šo instrumentu saņemšanai?

Atbild S. Ja izprotat, ka esat Radītāja daļa - jūs esat daļa no tā valrieksta kodola spēka un jaudas, kurš šobrīd izplešas ar ārkārtīgi milzīgu potenciālu un, ja jūs izprotat, ka jūs katrs esat šis valrieksta enerģijas potenciāls un, ja jūs tam ticat, tad tas ir jūsu Gaismas instruments. Jo vairāk jūs sevi manifestējat par šo Gaismas valrieksta potenciālu un, jo vairāk jūs tam ticat, jo lielāks un stiprāks instruments jūs esat.

Pašreiz Visumā, pēc Kosmosa likumiem, ir šis laiks, kad uzvar stiprākais jeb aktivizētais valrieksta kodolā esošais potenciāls. Un jūs tas esat! Ja to izprotat un tam ticat, tad arī apzināties, ka jaudīgāka instrumenta par šo mūsu Visumā nav! Tagad zaļā gaisma ir izplešanās enerģijai, tāpēc saskaņā ar Kosmosa likumiem - lai cik un kas tiek darīts, izplešanās enerģijas šobrīd ir visstiprākās. Jūsu stiprums ir atkarīgs tikai no jūsu ticības tam, kas jūs esiet!

 

Atbild E.: man rāda svaru kausus. Pārsvars Gaismas un Mīlestības enerģijām, rāda ciparos 55:45. Tāpat kā elektroniskajos svaros - visu laiku mirgo cipari.

 

4. Pastāstiet sīkāk par jauniegūto tīrās gaismas aizsardzības instrumentu. Kā viņu visefektīgāk izmantot? Kādiem mērķiem viņu ir jāizmanto? (piezīme - iet runa par smalko vibrāciju neona-gaismas tīklu, kurš tika iedots Urantijas „Jaunieši - jauniešiem” grupai nodarbību laikā novembrī).

Atbild S. Šo instrumentu mēs jums iedevām tāpēc, ka jūs esat cilvēku ķermeņos, bet cilvēka ķermenis ir radīts duālismam, tātad nepilnīgs, kurā mīt arī nedrošība un samazināta ticība Radītājam. Šis instruments - enerģētiskais aizsargtīkls ir paredzēts, lai aizsargātos no saspiešanās enerģiju radītā viļņa, kurš tiek izsaukts no cilvēku puses vai arī kosmiskā Tumsas hierarhija mēģina veidot pretsitienu tiem, kuri sevī nes izplešanās jeb Gaismas un Mīlestības enerģijas. Iedomājieties, ka šis tīkls saplūst ar jūsu dzīvības enerģētiskajiem meridiāniem un stiprina šo meridiānu enerģētisko aizsardzību ar pastiprinātu izturību un enerģijas plūsmu. Šinī gadījumā vitalitātes enerģētiskie meridiāni ir domāti tie, kas cilvēka fiziskajā ķermenī caurstrāvo ķermeni. Vienlaicīgi kopija ir atrodama arī ēteriskajā ķermenī. Jūs jau ziniet, ka šādu meridiānu ir daudz. Jums ir pazīstami galvenie 12 meridiāni (piezīme - aknu, plaušu, sirds, nieru, urīnpūšļa, aizkuņģa u.c.) bet patiesībā ir pazīstami 86 000 un pat 5 miljoni meridiānu. Jo smalkāku tīklu varat iedomāties savai aizsardzībai, jo stiprāk tas strādās. Taču mīļie Gaismas nesēji, radītāji un izstarotāji, šis ir tikai palīginstruments jums tad, ja jums pietrūkst ticības sev un Radītājam un tam, ko jūs darāt. Tāpēc jums ir iedots ticību iztrūkstošais elements jeb Gaismas instruments. Tavs tīrais nodoms, labā griba, ticība un uzticība – „Tu esi tas kas tu esi” ir stiprāks par šo jauno instrumentu. Ja vēlies mēs varam dot tev vēl un vēl šādus instrumentus, bet vai ar tiem tu vari radīt stiprāku sevi par tevi? Tad, kad tu šādu instrumentu (enerģētisko tīklu) aizsūti tam, kas nes saspiešanās enerģijas, viņā kādu laiku notiek cīņa starp izplešanās un saspiešanās enerģijām. Tu pa šo laiku iegūsti nelielu atelpas brīdi, lai vari atpūsties, noticēt sev un Radītājam, tam, kas tu esi ar pilnu Radītāja potenciālu.

 

Atbild E. Arī violetā liesma ir kā instruments kā aizsargāties un attīrīt telpu, bet galvenais vēstījums – tāds pat kā S. čenelingā.

 

Atbild V. No visām enerģijām stiprākā ir izplešanās enerģija. Ar to jūs varat sasniegt visvairāk lai realizētu Gaismas un Mīlestības plānu.

 

5. Kā, kad un kādā formā ir jālūdz Gaismas darba instrumenti? Un kā mums viņi ir jāsaņem?

Atbild S. Gaismas instrumenti ir tie, kas jums ir vajadzīgi lai izpaustos no sevis uz ārpusi kā izplešanās enerģija, tādējādi mazinot pretstāves enerģiju. Jums jau ir pazīstami dažādi Gaismas enerģiju spektri un to darbības jomas (piezīme – eņģeļu stari, Gaismas Valdnieku stari, 49 stari, Gaismas ēras, Pilnības ēras u.c. enerģijas).Taču ņemot vērā to, ka saspiešanās enerģijas tomēr ir apzināta matērija ar apzinātu rīcības formu fiziskajā izpausmē, arī viņi rada apzinātu darbību, kurai jūs varat likt pretī atbilstošu izplešanās enerģiju darbības formu. Katru reizi, kad sajūtat pretstāves enerģiju, varat lūgt, lai jums iedot jūsu daudzdimensiju būtībā, precīzāk - lai tiek aktivizēta tā Gaismas enerģijas forma, kura  var noturēties pretī pretstāves enerģijai; šinī pretstāves enerģijā izplesties un aizņemt tās vietu un samazināt tās spēku. Jau pienācis laiks, kad jums ir tiesības bez ierobežojuma lūgt aktivizēt jūsos visu, kas vien atrodas izplešanās enerģijās, Radītāja daudzpusīgajā būtībā. Ierobežojumu uz šiem lūgumiem nav. Lūdziet, aktivizējiet, darbojieties un izstarojiet Gaismu un Mīlestību bez ierobežojuma!

 

Atbild E. Svarīgi ir izprast, kā darbojas izplešanās enerģiju darbības princips. Jāsaprot, ka ieņemot pozitīvu vai negatīvu pozīciju, vienmēr saņemsiet pretestību un enerģija vienmēr iegūst pretēju reakciju, tāpēc jāatceras kāds stāvoklis kurā darboties ar izplešanās enerģiju. Tas ir nulles stāvoklis jeb spēja atrasties „šeit un tagad”. Esot tikai „šeit un tagad” Radīšanas pozīcija var darbojas ar gaismas enerģijām. Pozīcija - pozitīvs vai negatīvs ir ilūziju forma, kas nedod Gaismas izplešanās iespēju.

 

6. Kā un ar kādiem mums jau esošiem un vēl neesošiem Gaismas darba instrumentiem mēs varam sevi un Urantiju aizsargāt no arvien pieaugušiem Tumsas uzbrukumiem (meli, intrigas, enerģētiskie uzbrukumi u.c.)?

Atbild S. Gaismas spēki uzskata, ka šis jautājums ir atbildēts.

 

7. Cik harmoniski pašreiz ir attīrīt un kārtot planētas Zeme enerģētiskos centrus?

Atbild S. Tas ir harmonisks un vajadzīgs darbs, bet tas tā pa īstam nav tiešais jūsu darbs. Taču, ja vēlaties, varat domās pievienoties pie tā aspekta, kurā darbojas cilvēku grupas šajā jomā. Tā ir 3. nodaļa – Saprāta aspekts. Ja vēlaties, varat izmēģināt savu klātesamību arī pie šīs nodaļas, taču patiesībā jūsu darbs ir svarīgāks Mīlestības/Vieduma nodaļā, kuru vada Pasaules skolotājs un viņa vārds ir Kristus jeb Maitreija, jeb Bodhisattva, jo jūs pārstāvat šo Gaismas kalpotāju grupu (piezīme – domāts Urantijai līdzīgi domājošie).

 

Atbild E. Rāda mikro- un makro- kosmosu. Strādājot ar sevi, jūs līdzsvarojiet šo planētu.

 

Atbild S. Kad sakārtojat sevi, tad radāt apkārtējos apstākļus grupām, kuras brauc meditēt uz šiem centriem lai attīrītu Zemes enerģētiskos centrus jeb čakras. Jūsu uzdevums ir radīt Gaismas enerģijas kopējā fonā uz planētas, lai šīs grupas, savukārt, var veikt savu tiešo darbu Zemes enerģētiskajos centros.

 

Atbild V. Attīrot sevi un palīdzot to darīt citiem, attīrāt Zemes kopējo karmisko uzkrājumu.

 

8. Vai ir skaidrība par tām būtnēm, kuras nebaidās no cilvēkiem t.s. 4. civilizācija (piezīme – iet runa par informāciju no 14.08.2010. atvērtā čenelinga). Vai tās ir atklājušas savu vārdu, no kurienes viņas ir? Kāds tagad ir spēku sadalījums starp gaismas un tumsas spēkiem?

Atbild S. Viņi (domāta t.s. cilvēkiem naidīgā 4. civilizācija) vienlaicīgi spēj būt fiziskajā ķermenī jeb materializēt savus ķermeņus tādā formā kādā vēlas, un ne vienmēr tas ir cilvēka ķermenis. Taču tas notiek reti. Pārsvarā viņi ir tādā enerģētiskajā plaknē, ko mēs nespējam saskatīt ar cilvēka fizisko redzi. Viņi manipulē ar cilvēkiem,  ar cilvēku domām un rīcību ar saspiešanās jeb pretstāves enerģiju. Vēl jums ir par agru atklāt spējas, kas jums piemīt kā Gaismu nesošiem cilvēkiem. Šīs spējas atklājot par agru jums, ar cilvēciskām īpašībām esot vēl apveltītiem (piemēram, bailes), jūs neapzināti varat šo instrumentu pielietot graujoši paši pret sevi. Šis instruments jums tiks atklāts brīdī, kad tas būs vajadzīgs attiecībā uz to, kā jūs to nosaucāt - 4. civilizāciju. Mēs pieņemam jūsu interesi par šo jautājumu, taču jums sniegt atbildi ir pāragri. Tomēr atbilde vairs nav aiz kalniem. Ja pareizi sapratāt, tad arī galvenā cīņa - duālisma līmenī - vairs nav aiz kalniem.

         Un tomēr atcerieties visnozīmīgāko: jums pieder tas spēks, kas no valrieksta kodoliņa lieluma rada Visumu! Viņiem šī spēka nav!

 

Atbild E. Zināmā mērā t.s. 4. civilizācijas interese par jūsu planētu un tās iemītniekiem būs tik ilgi, kamēr planētas Zeme iedzīvotāji būs duālisma 3./4. dimensiju līmenī. Līdz ar šo enerģiju aiziešanu, interese zudīs, tāpēc šīs būtnes piesaistās pie tiem cilvēkiem, kas ir ar izteiktu duālo domāšanu. Strādājiet ar sevi un jūs būsiet brīvi no šīs civilizācijas!

 

 

9. Kāpēc arvien biežāk ir vērojami NLO uz Zemes?

Atbild S. Tas nav biežāk, tas gandrīz ir tikpat cik agrāk. Tas ir pirmkārt. Tikai jūs cilvēki pēc skaita esat vairāk tāpēc arvien vairāk konstatējat šos gadījumus. Otrkārt, es Krajons, esmu jums teicis ka priekškars krīt un aizkars, kas šķīra jūsu pasauli no paralēlajām pasaulēm, arvien vairāk izšķīst un redzamība starp abām pasaulēm (redzamo un neredzamo) sāk izzust. NLO ir tik pat cik agrāk, kaut gan, treškārt, cīņas kulminācija starp izplešanās un saspiešanās enerģijām uz jūsu planētas strauji tuvojas un mēs, kas jūs vada un jums palīdz vadīt šos procesus, lai izplešanās enerģijas spēj ieņemt plašākus reģionus, mēs šeit esam lai vadītu, radītu un kopā ar jums darbotos. Savukārt jūs mūs redzat arvien biežāk. Bet kuģi, kuri pieder saspiešanās hierarhijai arī ir šeit. Tie ir redzami vairāk nekā iepriekš, jo tas pats aizkars, kurš mūs šķir no jums, ir tas pats aizkars, kurš šķir jūs no viņiem. Aizkars krīt, bet jūs ceļaties savā enerģētiskajā vibrāciju līmenī un spējat saskatīt ar Gara redzējumu to, kas jums agrāk nav bijis ļauts. Mūsu sveicieni jums. Ar mīlestību.

 

 1. 10.       Jautājums par Marsu un Mēnesi - vai notiks bāžu izveidošana uz Mēness un braucieni uz Marsu, un uz kādas enerģijas bāzes tas notiks?

Atbild S. Tās dvēseles, kuras ir gan iemiesotas, gan neiemiesotas cilvēku veidolos, bet izies no karmas atstrādes riteņa jeb samsāras riteņa no duālisma enerģijām, nākotnē neredzēs, kā tiek apbūvēts Mēness un Marss. Šīs dvēseles pāries uz citu enerģētisko līmeni un spēs ieraudzīt uz visām planētām patieso nemateriālo dzīvības formu, t.sk. uz Venēras, Saturna, Saules u.c.. Mēness ir mākslīgi radīts kosmiskais kuģis, kura nozīme Zemes evolūcijā drīz būs mazsvarīga. Fiziski reāli esošās bāzes būvniecība  gan uz Marsa, gan uz Mēness patiesībā notiek jau no 1972.gada ar pelēko palīdzību un starpniecību. Degviela, kā jūs to nosaucāt, nav ne saspiešanās, ne izplešanās enerģija. Tā ir domu enerģija, ko pielieto pelēkie. Viņi gatavo sev atkāpšanās ceļu, kad būs jāpārvācas no planētas Zeme kā dzīvas būtnes, kuras evolūcija saskan ar izplešanās virzienu jeb Gaismas virzienu. Savukārt planēta Marss ir mirusi. Tā ir neitrāla un Zemes humanoīdiem naidīgās rases redz iespēju evakuēties no Zemes uz planētu, ko paši reiz ir iznīcinājuši.

(Šo atbildi deva Galaktikas Logoss.)

 

 1. 11.        Jautājums - apmēram cik liela daļa no 5.rases cilvēkiem ir spējīgi pārmainīt sava fiziskā ķermeņa struktūru, lai būtu derīgi Gaismas laikmetam?

Atbild S. Šādu cilvēku pašreiz ir par maz, bet mēs ceram, ka jūs „mostaties”. Pēc skaita cilvēku ir par maz, pēc kvalitātes pietiekami, lai izplešanās enerģijas uz planētas Zeme ņemtu virsroku. Jo jūs jau zināt, šis ir unikāls eksperiments, kurā pāriešana uz Gaismas ēru būs citādāka  kā agrāk. Šajā eksperimentā jūs pārejat uz Gaismas ēru ar jums piederošiem ķermeņiem, kurus jums vajag atveseļot, pārveidot un pārstrukturizēt. Uz citām planētām dvēseļu pāriešana uz pilnīgu izplešanās enerģiju apguvi dvēselēm notika caur bezapziņu bez fiziskā ķermeņa izpausmes formas.

Paldies par saskarsmi! Esiet stipri ticībā un uzticībā! Ar mīlestību. Planetārie Gaismas skolotāji un Galaktikas logoss. 

                      

Papildinājums pie II grupas 11.jautājuma.

Jautājums ir radies tāpēc, ka, saskaņā ar mūsu Galaktikas evolūciju, tāds attīstības virziens kā planētai Zeme jau ir noticis uz 7 planētām no 9. Viena no šīm planētām, cīņā ar saspiešanās enerģijām zaudēja un ir nedzīva. Zeme ir pēdējā no planētām, kurai jāiziet šāds evolūcijas ceļš (Gaisma/Tumsa), taču mūsu virzību uz nākošo līmeni sarežģī tas fakts, ka esam vienīgā planēta, kur uz planētas esošā blīvā materiālā dzīvības forma uz nākošo līmeni pāriet ar fizisko ķermeni (augšāmcelšanās). Uz citām planētām tas notika bezapziņas stāvoklī un bez fiziskā veidola jeb caur nāvi. Ar to arī izskaidrojams fakts, ka ar vien biežāk cilvēki jūtas slimi: sāp kāds no orgāniem, slikta pašsajūta, nespēks, dīvainas pulsējošas sajūtas dažādās ķermeņa daļās, neizprotami galvas reiboņi un pat „atslēgšanās” sajūtas, izteikti sirds ritma traucējumi, žņaugšanas un spiešanas sajūtas, neizprotami un nekontrolējami emociju uzplūdi, strauji karstuma un ledainuma enerģiju viļņi, utt., taču mediķi ar vien biežāk nespēj izskaidrot šo sajūtu cēloni. Tādā veidā pārstrukturizējas fiziskā ķermeņa šūnu un smalko ķermeņu enerģiju struktūra uz jaunu kvalitāti jauno izplešanās enerģiju apgūšanai un pielietošanai.

 

Izplešanās enerģijas, nepārprotami, ņems virsroku arī šajā galaktikas daļā, kur mīt mazā, skaistā planētiņa Zeme. Kā sagaidīsi šo brīdi? Ar rūgtumu, ka ļaunuma, citu pakļaušanas, slinkuma, atkarību, alkatības, varaskāres un negāciju laiks ir beidzies? Vai ar svētlaimīgu prieku, ka tevī iepriekš minēto īpašību nav un mīlestība top par visur esošu enerģiju un izpaužas visur?

Kā sagaidīsi šo brīdi, kurš var atnākt šonakt vai 2012. gada nogalē vai “...Es zinu tavus darbus, tev ir vārds, ka tu dzīvo, bet tu esi miris. Uzmosties un stiprini tos, kas taisās mirt, jo es neatradu tavus darbus pilnīgus Dieva priekšā! Atceries tāpēc, ko tu esi dabūjis un dzirdējis. Turi to un atgriezies. Ja tu nebūsi nomodā, es nākšu kā zaglis, un tu nezināsi, kurā stundā es nākšu pār tevi...” (Jāņa atklāsmes grāmata, 3 nodaļa.)

 

2.pielikums. Atvērtais čenelings 14.08.2010.

 

Jautājumu grupa par replikatoriem.

 

Atbild Visuma Logoss.

„Inficēties” ar replikatoru kodu – „inficēties” ar citu, mums naidīgu civilizāciju kodiem nav iespējams, ja cilvēks nav izteicis savu brīvo gribu un to atļaudams. Brīdī, kad cilvēks izsaka nodomu, neatkarīgi no tā vai viņš ir piemānīts, apmānīts, maldināts vai patiesi izprotot situāciju, taču pasakot vārdu „jā”, kodu iestiprināšanās var notikt caur dzirdēto vārdu un veikto rīcību.

Cilvēkiem ar zemākām vibrācijām, precīzāk – humonoīdiem ar zemākām vibrācijām, citu planetāro civilizāciju spēki savus kodus var ievietot caur zemo frekvenču viļņu diapazonu, un jūs to sauktu - domu līmenī. Cilvēki ar zemām vibrācijām (humonoīdu rase - turpmāk tiks teikts – cilvēki) visvairāk ir pakļauti citu planētu, būtņu iegribām un mērķiem. Cilvēki, kuriem ir vidējs vibrāciju līmenis, citu planētu būtņu iegribām tiek pakļauti ja cilvēki to pieļauj ar savu brīvo gribu. Tas pats attiecas arī uz tiem cilvēkiem, kuri ir sasnieguši ļoti augstu vibrāciju līmeni. Starpība starp vidēju vibrāciju cilvēkiem un jaudīgi attīstītu vibrāciju cilvēkiem ir tā, ka pirmie kodus paši izņemt vairs nevar, otrie, ja to apzinās, tad var. Viņi var šos kodus izņemt gan sev, gan palīdzēt atbrīvoties-atveseļoties arī cilvēkiem ar vidēju vibrāciju līmeni. Diemžēl palīdzēt zemo vibrāciju cilvēkiem ar Zemes līmeņa cilvēka domāšanu un palīdzību nav iespējams un tas nav pretrunā ar Gaismas plānu, jo tādējādi tiek atsijātas vārgās, slinkās, slimās utt. dvēseles, jo tieši šīs dvēseles pēc tāda veida atšķiršanas savu vēlāko attīstību turpinās jau no sākotnējās matērijas pēc tam, kad viņas būs saskaldītas līdz pirmatnējai matērijai.

Atgriežoties pie tās grupas cilvēkiem, kuriem ir ļoti stiprs potenciāls vibrācijās un zināšanās. Priekš tādiem cilvēkiem ir izdomāts jauns un varens pakļaušanas instruments. Jums noteikti pat prātā neienāk, ka tās ir fiziskās vakcīnas. Fiziskajā vakcīnā tiek apvienotas divas lietas: cilvēka iespēja iegūt imunitāti pret nosacīto slimību, taču otrais, jums neredzamais plāns ir tas, ka caur šīm vakcīnām tiek ievietoti enerģētiskie kodi ar nosacījumu, ka viņi aktivizēsies tad, kad to vajadzēs zināmai civilizāciju būtņu grupai. Jums, cilvēkiem, ir iespējams, to apzinoties, šos kodus no bērniem (īpaši bērniem) izņemt, sintezēt un neitralizēt. Lūk, te ir tas brīdis, ka šo darbu var paveikt tie, kuri ir izgājuši ārpus labā un ļaunā ilūzijas un atrodas harmoniskā vienotībā ar Radītāja enerģiju, jo, lūk, redziet, šī rotaļa bija paredzēta starp diviem brāļiem: Mihaelu un Luciferu – kā Gaismas un Tumsas pretstatu mijiedarbība, kuras rezultātā abas šīs enerģijas atkal apvienojas kļūstot par vienoto Radītāja enerģiju. Taču jūsu Visumā (tas ir arī mans Visums) vienlaicīgi notika pilnīgi neparedzēti eksperimenti, kā rezultātā radās civilizāciju grupas, kuras pārāk aizrautīgi aizrāvās ar šo rotaļu. Tā viņām iepatikās, jo slava, vara un bagātība un Radītāja citu būtņu paverdzināšana viņiem sāka likties ārkārtīgi salda. Šīm būtnēm ir pilnībā izjaukts Radītāja izpratnes kods, tāpēc viņi pilnībā identificē sevi kā formu, kura ir ārpus Radītāja gan matērijas, gan plāna. Šāda veida invāzija izplatās Visumā tik jaudīgi, ka arvien vairāk šīm būtnēm ir sajūta, ka viņas izspiež Radītāja plānu (domāts mūsu Visuma Radītāja plāns) no šī Visuma.

Sadzirdiet, cilvēki, ko es jums teikšu: ja pēkšņi tā arī notiks un šis Visums tiks iznīcināts pilnībā, tad pilnībā ies uz transformāciju viss, kas šajā Visumā bezgalības laikā ir radīts. Tas nozīmē, ka tā saucamā Brahmas nakts mūsu Visumā iestāsies daudzkārt ātrāk nekā tas ir saskaņā ar Visuma attīstības ciklu. Taču lai tas nenotiktu Radītājs un 24 Vecajie pie troņa un padome no Centrālās Saules ir pieņēmuši lēmumu, ka galvenajā cīņas punktā uz planētas Zeme tiek pārtraukta Kosmisko likumu kārtībā Kosmisko jugu nomaiņa, t.sk. pilnībā apturot Kali jugu.

Šādam pavērsienam nebija gatavi ne tikai reptiļi un replikatori, bet pelēkie un vēl viena civilizācija, kuru jūs vēl neesat iepazinuši, taču viņi ir. Pagaidām šī civilizācija uz jums skatās kā uz bērniem, kas rotaļājas smilšu kastē cepot smilšu kūkas. No viņas baidās visas iepriekš minētās civilizācijas.

Ir kāds dīvains variants ko varam jums piedāvāt. Tas jums liksies savādi. Jūs varat noslēgt sadarbības līgumu ar šo civilizāciju par pelēko, reptiļu, replikatoru un dažādu viņu sugu atvasinājumu iznīcināšanu gan planetārajā, gan kosmiskajā līmenī. Tas ir ļoti bīstami priekš jums, humanoīdiem, jo šī civilizācija labprāt to paveiks, taču tad kad tas tiks izdarīts, viņi pavērsīsies pret jums un tad Visumā būs tikai viena cīņa un no šīs cīņas ir atkarīgs vai jūsu Galaktikas daļa turpmāk pastāvēs. Pagaidām jūs vēl neesat gatavi iziet uz sarunām ar šo civilizāciju un izteikt sadarbības priekšlikumus. Jūs vēl esat maziņi, jums nav cīņas pieredzes. Trenējaties apgūt cīņas pieredzi izejot ringā

-      ar pelēkajiem, kuri ārkārtīgi baidās jūsu domu spēka,

-      ar reptiļiem, kuri ārkārtīgi baidās jūsu domu un vārda spēka,

-      un ar replikatoriem, kuri ārkārtīgi baidās jūsu domu, vārdu un jūsu daudzdimensiju tīrās būtības rīcības spēka.

Civilizācija, par kuru es runāju no humonoīdiem nebaidās.

 

Par hologrammām.

Jā viss Visums, ieskaitot jūsu Galaktiku un Saules sistēmu ir iedarbināts hologrammu režīmā. Šīs hologrammas ir trejādas. Iepriekš minēto triju civilizāciju un viņu atvasinājumu trejādi veidi. Tas ir tik pat kā tīkli, kas ir ar trim dažādām acīm. Ja jūs spējat izspraukties un izmukt brīvībā caur vienu tīklu tad otrs tīkls jūs var uzķert, bet ja arī protat izspraukties caur otro tīklu tad ir arī trešais tīkls. Un tikai jūsu jūtas, jūsu sajūtas ir vienīgais ceļvedis, kas palīdzēs izprast kā var izspraukties caur trešo tīklu. Ar savu domu spēku un izteiktā vārda spēku jūs, cilvēki, apvienojoties, varat izšķīdināt pirmos divus hologrammu veidus, bet trešā hologramma ir vissarežģītākā, jo to ir radījuši tehniskie prāti ar cilvēka smadzenēm. Un lai to saprastu jums pie jūsu cilvēciskās bioloģiskās domāšanas formas ir jāpieliek tehniskā domāšana. Arimans ir pabiru lasītājs, viņš ir salasījis visas pabiras, saķepinājis vienotā formā lai manipulētu ar cilvēkiem viņa ilūziju līmenī irstošajā un izzūdošajā dimensiju sistēmā. Nenovērtējiet viņu par zemu, bet viņš ir mistkastnieks ..., bet nenovērtējiet viņu par zemu. Viņš regulāri jums maisīsies pa kājām, mēģinās jūs taranēt kad atradīsieties visnopietnākajā cīņu laukā, kā blusa, kas kož kājā kad jācīnās ar zobenu pret zobenu, bet nenovērtējat viņu par zemu. Jā, daudzus viņš ir sapinis savos materiālo ilūziju valgos.

Trešais hologrammu veids ir pārāk sarežģīts lai to varētu izprast humonoīds tikai ar savām humonoīda zināšanām. Kad būsiet sasituši lauskās un sadrupinājuši līdz pirmenerģijām pirmos divus hologrammu veidus, tad sauciet palīgā Kosmosu. Jūs tikai izsakiet lūgumu un Kosmoss sadosies rokās lai jums palīdzētu. Jums ar cilvēka prātu iesprostotiem ilūziju pasaulē ir ārkārtīgi grūti aptvert par kādu cīņas lauku iet runa. Cilvēks, kurš domā ikdienišķi kā apģērbt un pabarot bērnus, kā noturēties darbā ar kašķīgu priekšniecību vai agresīviem padotajiem – šīs zināšanas var likties pilnīgs stulbums. Taču šo divu gadu laikā par šo cīņu Visumā uzzinās lielākā daļa humonoīdu un tas būs patiess šoks ne vienam vien, un cilvēki atkal dalīsies tajos kas tam netic un tajos kas būs šīs cīņas beznosacījuma Mīlestības instruments, lai saglabātu šo Visumu un visu kas šajā Visumā ir radīts kā progresīvais un skaistais.

 

Portāli Latvijā?

Ne Latvija, ne Latvijā šādu portālu kā Austrumu vārti nav, jo Latvija ir pārāk maza, taču caurumi tiek „urbti” lai visur varētu aktivizēt hologrammu enerģijas. Iespējas hologrammām darboties nu jau ir pilnīgi visur gan uz planētas Zeme, gan Saules sistēmā, taču cilvēki ar labās gribas nodomiem regulāri hologrammu projektoriem izsit korķus. Jūs to varat un jums tas labi sanāk un katru reizi kad to dariet, varat vērsties pēc palīdzības visaugstākajos līmeņos ieskaitot Centrālo Sauli.

 

Vai ir iespējams lūgt tādu enerģiju, kas tieši izārda hologrammu vai arī to mehānismu, kas rada hologrammu?

          Jūs, cilvēki, ar savu domu un vārda spēku varat radīt visu, tāpēc jau jūs esat ienaidnieks Nr.1, tiem, kas ir kā pretstāve Radītāja plānam, jūs esat Radītājs miniatūrā. (man ir sajūta, ka kaut ko nepateica, bet ir sajūta, ka paši to sapratīsim vai saprotam ..., ir sajūta, ka mums cilvēkiem ir kaut kas tāds, kas pat īsti nav Radītāja sākotnējā plānā bijis, jo tāpēc jau ir radīti humonoīdi kas radīs to, ko mēs varam atnest mūsu Visuma Radītājam, ja mēs pēc tā esam atnākuši pakaļ uz Zemes ... īsti nesaprotu ...)

 

Varbūt mēs ar savu domu varam radīt kaut ko labāku nekā Radītāja plāns?

Vispilnīgākais plāns ir Radītāja plāns, jūs tikai varat viņu iekrāsot spilgtākās un vājākās krāsās, vai tik vājās krāsās, ka Radītāja plāns vairs neeksistē.

 

Tad pastāv iespēja, ka cilvēki šo plānu var nerealizēt?

Cilvēki šo plānu var realizēt vai sava vājuma dēļ pieļaut, ka tas nerealizējas.

 

Kas notiek tad, ja tas nerealizējas?

Tad šī Visuma daļa pārtrauc eksistēt.

 

Vai replikatori piedalījās Atlantīdas iznīcināšanā?

Jā un nē. Viņi bija nikni un pārskaitušies par to, ka pirmatnējie plāni neizdevās, taču ar viltu viņi saindēja Atlantīdas cilvēkus un saskaņā ar Gaismas plānu Atlantīda tādēļ bija jāiznīcina, pretējā gadījumā ļaunuma sērga šobrīd būtu vēl jaudīgāka. Lielākā daļa no humonoīdiem Atlantīdas laikā izglābās. Es teicu lielākā daļa, savukārt daļa no tiem kas izglābās no Zemes devās projām uz citām planētām un planētu sistēmām. Tikai ārkārtīgi bezbailīgi, uzticīgi Gaismas plānam palika uz šīs citu civilizāciju nolādētās Zemes. Noņemiet no planētas Zeme nolādējumu. Tā izskatās kā bieza migla, kas apskauj planētu, kuras dēļ tie, kas steidzas no Visuma palīgā jūsu planētai, apmaldās un neatrod jūsu planētu lai tai palīdzētu. Šī biezā migla aprij planētas starojumu un kļūst neredzama tiem kas steidzas tai palīgā. Es ceru, ka jūs saprotat, ka ar vārdiem „bieza migla” un „nolādējums”, tas nav tas ko es vēlos pateikt kas ir ap jūsu planētu, taču jūsu valodā tam nav atbilstoša vārda, jums to jājūt un jāizprot ar sirdi.

 

Vai ir iespējams inficēties ar replikatoru kodu caur masu saziņas līdzekļiem?

Jā, ja ir izteikta brīvās gribas atļauja.

 

Vai sasniedzot atbrīvotā cilvēka līmeni, cilvēkā ir iespējama Tumsas programmu darbība, kuras viņā ir ieliktas iepriekšējās dzīvēs?

Diemžēl jā. Cilvēkam kā daudzdimensiju būtībai ir jātransformē, jāsintezē un jāatbrīvojas pilnīgi no visām duālisma sekām radot sevī spēku darboties ar Radītāja enerģiju kur nav sadalīta enerģija Gaismā vai Tumsā. Jūs izejat uz līmeni kad jūsu cīņa sākas: Radītājs pret Antiradītāju.

 

Cik tīra ir informācija, kas nāk caur šo „miglu”, caur ilūziju dimensiju ...?

Tie, kas redz paralēlo pasauli, paskatieties! Lūk, tā es jūs sargāju, Es- Radītājs (!!!!!!!pēkšņi ārā aiz loga no „skaidrām debesīm” nodunēja ārkārtīgi skaļi pērkona grāvieni, tad viss apklusa tā it kā nekas nebūtu bijis!!!!!!). Jūs sargā Stihiju gari, jūs sargā visi spēki, kas pārstāv Radītāja Gaismas plānu, lai šī enerģija tiktu saņemta pēc iespējas tīrākā formā un lai pēc iespējas precīzāk jūs spētu iztulkot un pārveidot vārdos. (Visuma Logosam nav emociju, bet man ir sajūta, ka ir tāda mazliet ķiķināšanās, ka: jums cilvēkiem vajag faktus. Vai šis fakts bija gana labs kā apliecinājums tam, ka esam kopā ar jums?).

 

Kāda būs situācija ekonomikā un finansēs šo ruden un ziemā pasaulē, Eiropā un Latvijā? (Mēģinu saprast kas sāk atbildēt, tas vairs nav Visuma Logoss ... tā ir Planetāro Skolotāju grupa).

Viss ir cilvēku rokās. Turpmākajos divos gados jezga un haoss pieņemsies spēkā, ieplānotais nepiepildīsies, realitāte mīsies ar ilūzijām, haoss ar šķitumu un maldiem, realitāte ar nerealitāti, laiks rausies vēl īsāks, ciešanas vilksies bezgalīgi, konflikti un nesaprašanās starp valstīm un starp tiem kas pārvalda valstis, manipulācija ar stihiju gariem aizies līdz cilvēku neprātam (mani labo un saka, ka tie nav cilvēki, kas to darīs, kas manipulēs ar stihiju gariem, tie ir tie, kas ir ieģērbti humonoīdu tērpos) un tomēr neskatoties uz to cilvēki dzims un mirs, modīsies un ies gulēt, mīlēs un nīdīs, ēdīs un strādās, dzīve ritēs uz priekšu. Jums tiks pasniegti cipari, kuri melos no sākuma līdz beigām un tikai jūsu sajūtas būs tās, kuras noteiks vai redzamā realitāte ir melu un šķituma pasaule ko radījuši citi un jums uzspieduši un tikai jūsu sajūtas būs tās ar kurām jūs pratīsiet lavierēt starp ilūziju realitāti un absolūto realitāti un no jums ir atkarīgs, tikai no jums, kāda būs jūsu ekonomiskā un politiskā realitāte viena cilvēka ietvaros. Tikai no viena cilvēka viena cilvēka ietvaros. Lai arī apkārtējā pasaule spiedīsies uz jums kā krīze, kā virtuālās naudas trūkums, taču tas viss ir tik gaistošs un zūdošs. No jums ir atkarīgs cik dziļi jūs ļausiet šai relatīvās realitātes pasaulei iespiesties jūsu dvēseles matricē un atmosfērā.

Jā, tā ir taisnība, kopsummā uz planētas ir divi smagi gadi un tikai jūs noteiksiet cik tas smagi būs jums un jūsu ģimenēm, jo domu materializācijas enerģijas plūsma sāk pieņemties spēkā un no jūsu vibrāciju jaudas ir atkarīgs kā spēsiet šo enerģiju pielietot lai materializētu vidi kas ir ap jums. Tāpēc šeit nav viennozīmīgas atbildes. Gan humonoīdi uz Zemes teiks, ka ir slikti jo, bada, nabadzības un verdzības kodi aktivizēsies un dos ciešanu pilnus impulsus cilvēku smadzenēm, bet ja padomāsiet ar loģiku tad tomēr sapratīsiet, ka esat taču paēduši, apģērbti un jums ir jumts virs galvas, vienalga kāds, bet ir un ieraugiet tos cilvēkus tagad Āzijā, Āfrikā – kara apstākļos, kur nav jumta virs galvas, kur nav kur nolikt mazuli gulēt, nav ko paēst un apģērbt mugurā, ir tikai viens apģērba gabals, bet humonoīdi brēks, ka viņiem ir likti.

Anti civilizācijas arī brēks, ka viņām ir slikti, jo planētas vibrācijas celsies un viņi arvien vairāk tiks atmaskoti viņu fiziskās rīcībās un izdarībās un nemaz nerunājot par smalkajiem līmeņiem. Visi kliegs, ka viņiem ir slikti, bet jūs pieklustiet un padomājiet: vai tad patiesi tā ir?

Kas attiecas uz - planētas sasilšanu. Planēta sils un sils līdz brīdim, kamēr būs pilnībā atbrīvojusies no parazītiem, kas viņu ir ekspluatējuši. Diemžēl var pienākt brīdis, ka planētas sasilšana var pieņemt pārkaršanas formu, ja no parazītiem neizdosies atbrīvoties, tad ies bojā planēta, tāpat kā tas ir noticis ar Marsu un ne ar vienu vien planētu jūsu Galaktikā un pat Saules sistēmā.

 

Laika apstākļi, kas izraisīja informācijas izmaiņas par siltu/aukstu šo ziemu?

Latvijā būs abas ziemas – gan ļoti silti, gan ļoti auksti. Jūs jautāsiet kā tas var būt? Latvija šobrīd iziet divos scenārijos. Tieši pie Latvijas virs Krievijas notiek ...?.. atslāņošanās. Rāda kā divas dvīņu mājas, kuras agrāk ir bijusi viena māja ... un tagad ir divas mājas. Dīvainākais ir tas, ka to rāda kā alegoriju: es stāvu pa vidu, abas mājas ir fiziskā līmenī mājas. Ir tā māja jeb tā Latvija kur būs auksta ziema un ir tā Latvija kur būs silta ziema. Kāds mudina mani: uz kuru māju iesi ... es nezinu kura tā ir ... . Atslēgas vārdi: cilvēki būs tie, kas izvēlēsies kuru ziemu viņi piesauks, jo liela daļa to, kuri iegūs virtuālo bagātību iedzīvojoties uz apkuri ziemā ..., viņi ir pacēluši cenas jo zina no pareģojumiem, ka būs auksta ziema un varēs iedzīvoties uz cilvēku bada, nabadzības un verdzības koda. Tie, kas ir pacēluši apkures cenas zina pareģojumu par auksto ziemu.

Otrs variants. Ir tā kā siltā ziema un tā ir priekš tiem cilvēkiem, kuri spēj radīt citu realitāti, jo viņos nav tās sarkanās podziņas ko sauc par manipulāciju uz izdzīvošanu, jo viņi ir izņēmuši programmu: bada, nabadzības un verdzības kodu un ar savu domu spēku rada normālu ziemu.

Pieņemat Radītāja pilnvaras uz sevi. Vai to var saprast ar Sai Babas teikto „ja tu domā kā puteklis tu esi puteklis ...  ......”. pieņemt sevi kā Radītāju un noticēt sev. Kāds saka jā ... un tanī pat laikā jums būs jāprot arī atrasties ilūziju pasaulē kā ikdienišķam cilvēkam, jo teātra izrāde vēl nav beigusies un nav tiesību pamest skatuvi. Šajā sakarā izanalizējiet pēdējās vētras notikumus Latvijā, rajonos, pagastā pa mājām un valstī kopumā kā papildinājumu tam kas jums jāsaprot par gaidāmo rudeni, ziemu ..., neko nenosaka citi. Turpmāk visu kas notiek uz Zemes noteiks tās būtnes, kas šeit dzīvo vai nelūgti ieradušās un daudzi to tā arī nekad nesapratīs, līdz ar to arī nepieņems un noliegs, it sevišķi tie, kuri piesātināti ar anti kodiem.

 

Vēlēšanas?

Teātris teātrī, katrs jūs esat apzīmogots un pieskaitīts, apzīmogots ar zvēra skaitli, līdz ar to ar cilvēkiem manipulē un iestāsta, ka tā ir jūsu brīvā griba, tā gribējāt un tādus valdniekus arī dabūjāt – pilnīga ilūzija. Iespējams to nevar teikt, bet man rāda ciparu 2.10., rāda kā gudri cilvēki mazgā logus dzīvoklī, sakārto puķu dārzu, ved bērnus pastaigā ārā, gatavo debess mannā, bērni iet spēlēties, viens sunim spalvu ķemmē, divi tantuki sarunājas un viena no viņām rāda kādu zāļu tēju ..., nerāda nevienu kas iet uz vēlēšanām.

Jautāju vai kāds iet uz vēlēšanām? Jā, iet gan spēlēt teātri teātrī, ja nav citu vērtīgāku ko darīt. Rāda meitenīti, kura iesējusi kaķim banti spalvā.

 

Vai pār Dienvidu tiltu ir droši braukt?

Nav paredzēts D-tiltam sabrukt, brauciet pār to droši. Sabruks tad kad būsiet par to brīdināti, bet tas nebūs tuvākajā laikā. (ir sajūta, ka Latvijā būs zemestrīce un tas varētu ietekmēt tilta kvalitāti ... bet es varu kļūdīties).

 

Ko atver Urantija sākot braucienus uz Japānu?

Tam ir vairāki aspekti. Pirmais ir fiziskajā līmenī, ka cilvēki apzina planētas skaistumu un sāk domāt globāli, bet otrais, ka tā tīrā forma septītā stara iezemēšanai (jeb Reiki), kura tika iedota caur Japānas svētumu, tiks atvesta uz Latviju, lai veidotos vēl stiprāka sintēzes enerģija. Tādējādi tiks apvienots tas, kas ir iedots šeit jums Eiropā, jums Latvijā, jums Urantijā ar austrumu svētības enerģiju. Savukārt Japānā ar jūsu iebraukšanu tiks izjaukts konservatīvisma imprints un jūs atvedīsiet enerģijas, kuras arī Japānas pusē, austrumos palīdzēs nostiprināt elektromagnētisko režģi dzīvības zieda formā, bet jūs to sapratīsiet daudz vēlāk. Tagad brauciet uz Japānu un tad jau notikumi paši rādīs notikumu gaitu.

Uz planētas katrā reģionā tiek iedots kaut kas savs – specifisks lai realizētos Radītāja Gaismas plāns. Jums, cilvēkiem, tas ir jāapgūst, kas jums tiek iedots pilnībā (в совершенстве). Kad tas ir apgūts ar to ir jāpadalās globālā mērogā un tā arī ir Gaismas plāna realizēšanas zināma sastāvdaļa. Labs darbs, turpiniet.

 

Bija informācija, ka Dubajas nebūs. Vai tas attiecas tikai uz Dubaju vai uz visiem emirātiem un ko var darīt kristiešu cilvēku labā musulmaņu valstīs?

Atmetiet reliģiskos imprintus, cilvēki! Pārtrauciet dalīties un ķildoties savā starpā! Atmetiet anti civilizāciju uzliktos reliģiskos imprintus, jo to ietekmē jūs esat sašķelti un kašķīgi savā starpā, bet anti civilizācijas tikmēr jūs skalda un valda. Iemācieties stāvēt pāri un būt pāri imprintu līmenim.

Dubaja un ne tikai Dubaja, bet visas pompozās materiālo ilūziju planētas pilsētas beigs pastāvēt katra savā laikā. Tāpat kā materiālo fizisko pasauli jeb trīs dimensiju pasauli ir paredzēts transformēt un dzēst, tā arī šādu pilsētu pastāvēšana nākotnē ir maz iespējama. Kā spoku pilsētas tās vēlāk var pastāvēt, tad kad cilvēki atgriezīsies atpakaļ pie Radītāja. Bet tas nebūs tik drīz. Pēc šā brīža scenārija, ja nekas nemainīsies, tad Dubajas problēmas var sākties 2016.gadā, taču tā nav pilnīga Dubajas iznīcināšana (vēl pagaidām).

 

Krajons tādā jautrā balsī saka: „Tu pajautā viņiem (domāts auditorijai) tādu jautājumu, kas būs vērsts tā kā visiem, bet tajā pat laikā katram: vai tu mīli sevi?”

Tas bija tests jums uz to vai mīlat Radītāju (tātad sevi). (Ir sajūta, ka ir izdarīts kaut kas tik oriģināls, ka visiem viņu (Krajonu) tagad vajadzētu apbrīnot..., pagriežas, noplīvo zilais apmetnis (Krajona) un aiziet ... .

Visi iet prom ..., bet kāds no Skolotājiem - Jēzus atgriežas un saka: „Mēs ticam jums, mēs jums, cilvēkiem, uzticamies, mēs zinām, ka jūs to izdarīsiet.”

Šobrīd viņi sūta Mīlestības enerģiju ..., vai nu zālē sēdošajiem vai cilvēcei ..., pasaki viņiem (auditorijai): ātri iedomājieties kādu vēlēšanos – tā piepildīsies. Telpa ir piepildīta ar violeto staru, tas dod Gaismas spēku aizsardzību. Dodiet atļauju, ka šī enerģija ieplūst jūsos. Palūdziet lai viss labais ir arī jūsu tuvajiem un mīļajiem.

 

 Ar mīlestību. Esiet stipri ticībā un uzticībā! Planetārie Gaismas skolotāji un Galaktikas logoss.