SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Esiet mīļi sveicināti cienījamie Urantijas mājas lapas lasītāji!

Esam saņēmuši daudzus lūgumus publicēt arī mūsu pašu saņemtos čenelingus. Izpildot Jūsu lūgumu, ievietojam rediģētu 2. aprīļa atvērto čenelingu. Diemžēl šo to nepublicēsim, tāpat arī tos čenelingus, kuri ir domāti tikai mūsu Urantijas apmeklētājiem ne tikai zināšanai, bet praktiskai rīcībai. Piemēram: laikā, kamēr Latvija ir ieguvusi brīvās Latvijas statusu (brīva no kā?), esam kļuvuši par parādu vergiem un sauklis: „Kaut vīzēs, bet brīvā Latvijā” nu jau ir kļuvis par Latvijas tautas (ne valdības!) nabadzības imprintu. Lūk, tādu un līdzīgu informāciju saņemam nepublicētajos čenelingos. Mēs kopā ar visiem Urantijas apmeklētājiem strādājam ar šādu informāciju, lai mainītu karmisko matrici Latvijas tautai savā un savu bērnu vārdā. Ir lietas, kuras mums izdodas. Par to liecina notikumu fakti, kuri seko pēc mūsu kopīgajām lūgšanām, meditācijām utt.

Vai visi Latvijā šādam darbam ir gatavi un spēj to izprast? Sliecos domāt, ka nē, jo esmu redzējusi internetā dažādus komentārus par Urantiju. Skumīgākais, ka, manuprāt, sakarīgi cilvēki (skaudības vai kādu citu netikumu pārņemti?) izrāda savu agresiju, naidu ar nievājošām, muļķīgām un nesakarīgām frāzēm. Tādi cilvēki ir gatavi atrast katru drukas kļūdu vai neveiksmīgu teicienu lai pazākātos (un viņi uz Urantiju nenāk).

Par katru cilvēku un lietu vienmēr ir vismaz divi aspekti: noraidošais un pieņemošais. Vai ir kāds pieaudzis cilvēks, par kuru nekad neviens nekur nav teicis neko sliktu?! Vienlaicīgi par to pašu cilvēku citi runā ar sajūsmu. Vai nav dīvaina Duālisma laika rotaļa?

Tie, kas gatavi ar mums kopā strādāt, tie kaut vai reizi pa reizei Urantiju apmeklē un mēs saliedējamies kopīgā nākotnes redzējumā un darbā. Sevis pārveidošanas un harmonizēšanas darbā iztur pacietīgākie, čaklākie, viedākie un ar ticību apveltītākie.

Ja gribat zināt arī nepublicēto informāciju, esat mīļi gaidīti Urantijā uz kopīgu darbu sev, savai ģimenei un savai tautai.

                                    Ar mīlestību Skaidrīte Aleksejeva

 


 

Atvērtais čenelings

2.aprīlis 2010.

 

Jautājumi.

Kā veidosies attiecības ar naudas aizdevējiem un ar ko tas beigsies: algas nogriezīs, pabalstus un pensijas arī ... kas paliks?

 

Šajā rudenī vēlēšanās, jūs jau ziniet, diezgan liela daļa no „vecajiem vēžiem” atkal „vēžos” vecajos strautos un gultnēs, tāpēc naudas aizņemšanās turpināsies, taču „vecie vēži” būs piesardzīgāki, jo valdībā būs ienākušas jaunas vēsmas, līdzekļu sadale sev un savējiem vairs nenotiks tik raiti kā „godīgā vīra” laikā. Taču agonija „vēžos” vēl joprojām ir un katrs mēģina ķert, grābt un raust ar vēl lielāku alkatību un nepiesardzību. Nu jau alkatīgo gribētāju ir tik daudz, ka to ir vairāk kā nodokļu maksātāju. Mazāk ir to, kas samierinās ar mazu kumosu no lielā pīrāga kopējās daļas. Pārāk lielas apcirpšanas tautai un tās naudas makam vairs nav iespējamas, jo nu jau ir divu ēnu politikas: viena, ko veic „vēži” – „tie tur augšā” un otri, kas veic ēnu politiku „tur lejā”. Tautā cilvēki sāk ar vien draudzīgāk un izpalīdzīgāk attiekties viens pret otru, veidojot tādu kā sazvērestību pret tiem tur augšā par viņu nelietīgumu un necieņu pret tautu. Un tas ir likumsakarīgi, jo to nosaka jauno enerģiju plūdums. Tie, kas sevī nes alkatības enerģijas jeb paniskās bailes, tie kļūst vēl alkatīgāki, tie, kas ir nospiesti uz ceļiem uz minimālās izdzīvošanas robežas, sadodas rokās lai izdzīvotu. Tieši šoruden (2010.g.) izteikti izpaužas divas grupas- „tie tur” attiecībā pret tautu. Vēl ir buferslānis, kuri nepieder ne „tur” ne „te”, jo pārtiek no nodokļu naudas, tāpēc vienlaicīgi ir it kā „tur”, bet tā kā arī viņu algas ir samazinātas līdz minimumam, viņi ir tik pat nikni kā kopējā tautas daļa, vienlaicīgi pavirši un, dažkārt, pat nekrietni pildot savas darba funkcijas.

Jau šoziem sākas debates par to vai vēl jāaizņemas nauda. Tās ir niknas, taču valdība naudu aizņemas un viņus neinteresē naudas atdošana. 2011.gada pavasarī pasaules mērogā notiek nepatīkams pārsteigums finanšu jomā. Finansisti ir apjukuši, bet Latvijas tauta berzē rokas, jo cer, ka parāda nasta nebūs jāatdod bērnu bērniem. Tomēr sekas no aizņēmuma materiāli nenodrošinātos cilvēkus vajās vēl šogad un nākošgad. Trūcīgākie kļūs vēl trūcīgāki, vidējais slānis piebremzēs savus tēriņus, bet augšas „krējums” sajutīs ko nelabu un apdraudējumu viņu biznesam, ja bizness ir veidots uz negatīvas enerģētiskās bāzes.

Rāda 2014./2015.gada ziemu. Latvijas tauta līksmo, jo ir noticis kaut kas tāds, kas cilvēkos rada iespaidu, ka parāda atdošana vairs uz pleciem negulst. Izturiet līdz 2014.gadam (ieskaitot). Atcerieties, to, ko teicām agrāk: ir labi, ka katram pašam ir savas pārtikas rezerves pagrabā, kā arī neatkarīga apkures sistēma. Pakāpeniski sāks atgriezties latvieši no ārzemēm, jo arī tur sākas krīze, bet krīze ārzemēs ir smagāk pārciešama nekā krīze savās mājās.

Rāda 2017.gadu – ir izveidojies liels draudošs konflikts finanšu dēļ starp divām lielvarām. Mēs raugāmies (Latvijas tauta) šajā konfliktā un vieni ir, no tautas, vienā pusē un otri pretējā. Ak, Latvijas tauta, tu atkal šķelies, tu jau tā esi tik maza un vēl tev nav iespējams atrast kopsaucēju un startēt ar vienādu uzskatu sistēmu!

 

Ir ziņas, ka darbu atsācis lielais hadronu paātrinātājs. Kādu lomu cilvēces liktenī tas var nospēlēt?

 

Hadronu paātrinātājs, ar nelielām kļūmēm, bet ar lielu kašķi starp tā izpildītājiem, darbojas tajā režīmā kā tas bija ieplānots un tas nav eksperiments, tā nav laboratorija. 90% no tā, kādam mērķim šis paātrinātājs ir paredzēts, ko jūs zināt, ir tikai 10% no tā, kas patiesībā viņš ir un kāds ir viņa uzdevums uz šīs Zemes.

Hadronu paātrinātājs nodrošina magnētiskās enerģijas plūsmu uz planētas Zeme, gadījumā, ja Zemes attīstībā un virzībā notiek kas neparedzēts. Zinātnieki „zelta elites” uzdevumā jau sen zina to, kas ir paredzēts tuvākajā nākotnē. Viņi zina, ka tuvākajā nākotnē var notikt enerģijas plūsmas traucējumi, līdz ar to var mainīties Gaii režģis un tā darbība, bet savukārt no tās ir atkarīga cilvēku fizisko ķermeņu reālā pastāvēšana tiem, kuriem nav attīstīta merkaba jeb Gaismas ķermenis un vibrācijas ir pārāk zemas, lai cilvēka ķermenis bezapziņas stāvoklī sagaidītu enerģētisko un magnētisko plūsmu atjaunošanos. Cilvēkos, kuri ir sasnieguši augšupejošo garīgās attīstības līmeni, atbilstoši ceturtās un augstāku dimensiju enerģijām, dzīvības enerģija viņu meridiānos un fiziskajos ķermeņos, enerģētiskā līdzsvara izjaukšanas laikā, tomēr turpinās plūst. Kaut arī tā būs niecīga magnētiskā plūsma, tomēr pietiekoši, lai saglabātu cilvēka atmiņu kapsulu un vitalitātes enerģiju. Precīzāk – cilvēks fiziski izdzīvotu.

Turpretī cilvēki, kuriem ir zems vibrāciju līmenis, enerģētisko izmaiņu gadījumā, samazinās savu vibrāciju līmeni vēl zemāk iepriekš minētā procesa rezultātā un tas var radīt cilvēka fiziskā ķermeņa fizisku iznīcināšanu.

Šis instruments ir paredzēts, lai izjauktu iespēju atbrīvoties no cilvēkiem, kuri ir ar lejupejošām enerģijām un turpina saglabāt principu „uzvar stiprākais un ne vienmēr godīgākais”. Naivs ir šo cilvēku prāts, jo cilvēka ķermenis nav mūžīgs un ir pilnīgi vienalga vai pēc trīs vai trīssimt gadiem dvēsele tomēr atgriezīsies dvēseles mājvietā ar uzkrātās enerģijas potenciālu. Kādam tā būs garīgā attīstība – garīgums, kādam tā būs mantkārība un bailes, kuras rada vēlmi pieķerties pie materiālā šķituma un maiju – ilūziju pasaules.

Tomēr mums ir savs plāns, mūsējo plānu cilvēkiem nav iespējams izjaukt. Izšķirošajā brīdī Hadronu paātrinātāja darbība apstāsies un cilvēki teiks – „neizskaidrojamu un mīklainu apstākļu dēļ” ..., taču mēs to definēsim kā saskaņā ar Radītāja Gaismas plānu. Līdzīgi kā reizi pa reizei, mēs cilvēku neprātu esam apturējuši, apturot kodolieročus un karu planetārajā līmenī, bet to jūs sapratīsiet vēlāk, daudz vēlāk ...

 

Kāda nozīme tuvākajos 10 gados būs izglītības un, konkrēti, augstskolas diplomiem?

 

Līdz 2025.-30.g. birokrātija pastāvēs, protams, stipri mainītā formā, taču tā atgādinās duālisma birokrātiju, jo cilvēki vēl nemācēs novērtēt cita cilvēka būtību un zināšanas pēc cilvēka ārējā veidola un izteiktā vārda. Taču pakāpeniski sāks ieviesties izstrādātie parametri, ar kuriem cilvēks spēs novērtēt, savas dvēseles līmenī, pretī esošā cilvēka prasmes un būtību. Tāpēc diploma nepieciešamība būs tikai kā sekundārs noteikums sadarbības veidošanā starp cilvēkiem. Uz to laiku tiks reorganizēti daudzi muļķīgi likumi un noteikumi, kuri šobrīd „sadragā” jauno paaudzi. Taču pagaidām diemžēl, dokumenta vajadzība, lai pierādītu savas prasmes, ir svarīga. Tas atbilst duālisma aspektam un aizejošajām vecajām enerģijām un filozofijai.

 

Kā mainīsies veselības aprūpes medicīniskā sistēma, cik ilgā laikā tas notiks, kā mainīsies dziedniecības loma un sabiedrības attieksme pret dziedniecību, garīgo attīstību?

 

Nav iesīkstējušākas nozares par medicīnu un tās filozofiju - ja runā par medicīnas aspekta negatīvo daļu. Medicīna ir virsotne aisbergam ko var saukt par farmācijas industriju. Tā kā medicīna šobrīd paveic daudzas vērtīgas lietas, raugoties no cilvēciskā aspekta, tā kādu laiku vēl pastāvēs, taču sāks mainīties cilvēku izpratne par karmu un tās sekām paša cilvēka fiziskajā relatīvajā realitātē. Cilvēki lēnām sāks saprast, ka viss, kas ar viņiem notiek, notiek balstoties uz viņu pašu enerģijas, attieksmes un rīcības. Dažkārt notikumi ar cilvēkiem, kā karmas atstrāde, notiek ar lielu laika nobīdi ne tikai vienas dzīves, bet daudzu dzīvju ietvaros un tas ir par iemeslu fiziskām ciešanām, kuras glābj tradicionālā medicīna. Taču drīz cilvēki sāks atskārt, ka ir vieglāk sakārtot jeb izdziedināt uzkrāto enerģijas kvalitāti, tādējādi samazinot jebkurus notikumus, kuru rezultātā ir vajadzīga neatliekamā medicīniskā palīdzība. Mainoties cilvēku domāšanai un filozofijai, cilvēki kļūs arvien veselāki, ar viņiem mazāk notiks notikumi, kuri kā sekas būs medicīnas palīdzības lūgšana. Taču daudziem cilvēkiem šī filozofija vēl ir nepieņemama vai pat neizprotama pilnībā. Lai to izprastu - ir vajadzīgs laiks. Vienīgais, kur turpmāk medicīna būs vajadzīga – tās ir ķirurģiskās iejaukšanās un varbūt dažkārt, sarežģītākos gadījumos, bērniņu nākšanai pasaulē. Pilnībā tas izpaudīsies tikai ap 2080.- 2100.gadu. Cilvēks ir stūrgalvīgs un ietiepīgs un ir savu ieradumu ielenkumā. Tikai tie, kas spēj žigli „uzķert” jaunās filozofijas vajadzību, to izprast un realizēt, būs brīvi no medicīnas pakalpojumiem tās nežēlīgākajā formā, daudz ātrāk kā līdz 2080.gadam. Kādam šī „brīvība” var būt jau rīt.

 

Kādas biznesa nozares būs vajadzīgas Latvijai tuvākajā laikā un nākotnē? Ko vērts veidot un attīstīt, lai bizness būtu veiksmīgs pašam un darbotos sabiedrības labā? Kādi ir Latvijas stiprākie resursi – kā tos realizēt uzņēmējdarbībā (nozares)?

 

Mēs par to esam runājuši iepriekšējos čenelingos, īsi papildināsim.

-      Nozares, kuras kalpo sabiedrības kopējam labumam un kuras veicina cilvēka garīgo attīstību. Saprotiet pareizi – pelmeņu ražošana ir sabiedrības kopējam labumam, taču gaļas produkti, pat vaļu gaļa, iznīcina cilvēka garīgās iespējas augt. Iemācieties saskatīt šīs nianses.

-     Nozares, kuras balstītas uz cilvēku un dabas draudzīgu mijiedarbību.

-    Nozares, kuras nodrošina cilvēka fiziskā ķermeņa komfortu līdz līmenim, kad cilvēks vairāk kā 20 stundas diennaktī var veltīt pozitīvai saskarsmei, garīgajai attīstībai un atpūtai.

-      Nozares, kuras palīdz atkopties māmuļai Zemei.

-     Nozares, kuras maina jūsu aplamos zinātniskos pieņēmumus, uz reāli patiesiem, t.sk. izpratni, ka jūs neesat viens kā dominante ne uz planētas un pat ne Visumā.

Nākotnē nozares, kuras balstās uz citu cilvēku ekspluatāciju, ciešanām, degradāciju, tiks izskaustas kopā ar šo nozaru veicinātājiem. Diemžēl cietīs arī viņu pēcnācēji pirmajā, retu reizi otrajā pakāpē.

 

Kā mainīsies enerģijas uzņemšanas veidi? Vai mainīsies pārtikas nozīme cilvēku dzīvē?

Šobrīd pakāpeniski mainās enerģiju kvalitāte, kura plūst no Visuma uz planētu Zeme lai transformētu cilvēku. Un tikai tie, kas apzināti izsaka nodomu saņemt šīs enerģijas un mainīties, tās arī saņem un strauji mainās cilvēka fiziskā ķermeņa struktūra, smalkie ķermeņi un viņu būtības kodols. Cilvēki, kas to visu uzskata par muļķībām, arī mainās, taču tas nav tik redzams un reāli izjūtams. Svarīga enerģija šeit ir cilvēka paša radīto domu spēka enerģija, kura sastāv no ticības, uzticības, pārliecinātības un izpratnes par notiekošajiem procesiem. Taču ar 2013.gadu, neatkarīgi no cilvēku minētajām enerģijām, ar viņiem notiks pārveidošanās procesi pat piespiedu kārtā. Cilvēki, kuri to spēj apzināties un pieņemt, šim laikam zināmā mērā būs jau sagatavojušies un ar viņiem nenotiks nekas īpašs, ja neskaita, ka viņu talanti un spējas „sprāgs” vaļā kā piebrieduši pavasara pumpuri. Cilvēki, kuri tam nebūs gatavi vai būs gājuši pa „greizo spoguļu zemi” sapratīs, ka iepriekš ietais vieglais ceļš ir radījis viņiem drūmu nākotni gan fiziskās ciešanās, gan morāli attiecībā pašam pret sevi. Augstu vibrāciju sasniegušie cilvēki sāks pārtikt no prānas un saules enerģijām un visām jaunajām enerģijām, kuras ir atnākušas uz Zemi un pārtika būs niekošanās, atceroties iepriekšējo cilvēcisko duālisma līmeni. Nākotnē dzīvnieku barība un produkti, kas ražoti no dzīvniekiem būs maz pieprasīti, līdz to pieprasījums pārtrūks pavisam (2065.). Tas tiks uzskatīts par apkaunojumu un līdzvērtīgi tiks kvalificēts kā pretīguma sajūta, kura tagad rastos jūsos, ja jums vakariņās piedāvātu no cilvēka miesas ceptu kotleti vai karbonādi.

 

Kāda ir Latvijas jauniešu nozīme politikā? Kā politikā izpausties jauniešiem? Kādos virzienos?

 

Politika ir vienā virzienā – politika, kura šobrīd ir agresīva attiecībā pret tautu, tās nevarīgākajiem un neaizsargātākajiem cilvēkiem. Politikas sastāvdaļa ir arī bankas, banku mahinācijas saspēlē ar valdību, piedāvājot kredītus, tad tos atprasot un iznīcinot cilvēku šajā fiziskajā realitātē. Politika ir tas, kas šobrīd ir radīts kā negants, trūdošs augonis, tādējādi saindējot visu ķermeni un iznīcinot pat to vidi uz kura augonis ir radies pats. Lai ieietu politikā ir jāizmaina filozofija no filozofijas „uzvar vardarbīgākais, stiprākais, ietekmīgākais” uz filozofiju „mīlestība ir visuresoša”. Kad šī filozofija tiks iestiprināta tajos jauniešos, kuri vēlēsies ieiet politikā, tad darbi rādīs darāmo, jo būs jāpārveido pilnīgi viss līdz pat likumiem, kuri vardarbīgi attiecoties pret cilvēkiem, patiesībā rada pretdarbību. Šis ir darbības un pretdarbības egregors. Tādu aplamību ir bez sava gala daudz. Apgūstiet Kosmosa likumus un jūs sapratīsiet izmaināmās aplamības cilvēku radītajos likumos. Salīdzinoši tas ir vienkārši: paņemiet Kosmosa likumus, izpētiet tos un seciniet kā tas strādā vai nestrādā politikā. Iespējams, ka Kosmosa likumam pat ir radīts negatīvs pret variants cilvēku likumdošanā un politikā.

 

Vai jaunizveidotajai pārtikas nozares zinātnieku grupai ir nākotnes perspektīvas? Vai tās dalībnieki iet saskaņā ar Latvijas labklājības celšanu?

 

Šī grupa drīzāk ir izveidota lai radītu nozarē jaunus pārtikas produktus un biznesa virzienus. Šai grupai, pagaidām, nav politisku mērķu; tai ir tikai ekonomisks mērķis. Tai pat nav filozofijas – par to vai tas tiek darīts sabiedrības labā. Vadošais moments ir radīt pārtikas nozares dažādus virzienus, realizēt jaunatklājumus, novatoriskas idejas un ieceres, lai virzītu progresu šajā nozarē ekonomisko apstākļu dēļ, t.sk. tirgus nišas iekarošanas dēļ. Taču šī grupa varēs pastāvēt tikai tad, ja bez ekonomiskiem mērķiem viņai būs arī filozofija, kas atbilst sabiedrības labklājībai, morālei un ētikai.

 

Un laika apstākļi Latvijā vasarā?

 

Ar katru gadu laika apstākļi kļūs mazāk prognozējami, lai arī jūsu meteorologi ar katru brīdi būs vairāk apbruņoti ar attīstītāku tehnoloģiju un iespējām prognozēt laiku. Viņu prognozes kļūs arvien kļūdainākas un pat smieklīgas. Stihiju gari vairs nepakļaujas nekādiem likumiem un agrākajām likumsakarībām, tāpēc kataklizmu būs arvien vairāk un problēmas, ko izraisīs Stihiju gari, jūs tiktāl nogurdinās, ka nespēsiet tām izsekot līdzi un pat pārtrauksiet, zināmā mērā, par tām daudz domāt pasaules mērogā. Jūs pievērsīsiet uzmanību tikai tam, kas skar tieši jūs. Stihiju gari savu „rotaļu” laikā, piemēram, Latvijā, kādā novadā var sarīkot krusas orģijas, kādā lietus brāzmas, bet kādā citā novadā cilvēki rāmi gozēsies saulē. Tas viss var vienlaicīgi ietekmēt mazo Latviju. Vai šādos apstākļos ir iespējams ko precīzi jums teikt, jo var būt, ka tur, kur mēs teiksim ka būs krusa, jūs sajutīsiet saules glāstus. Pieņemiet šo stihiju „rotaļu” ar pateicību. Nezūdieties! Arī Stihiju gariem ir atraisītas Vēja, Lietus un Uguns rokas. Zeme to ir atļāvusi.

 

Vai Latvijā audzēs ģenētiski modificētu pārtiku?

Dažās vietās jau tā aug. Vai nepamanījāt? No jums, cilvēkiem, ir atkarīgs, kas ko audzēs un kas ko pirks. Šis jautājums ir jūsu rokās. Mēs, Gaismas spēki, jums šīs kultūras neaudzinām, jūs to dariet paši.

 

Esiet harmonijā ar Stihiju gariem!

Uz tikšanos nākošreiz! Ar mīlestību!

Jūsu sadarbības partneri – Gaismas Hierarhijas Skolotāji.