SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Ievads

Cilvēkus apņem, caurstrāvo un ikdienā ietekmē dažādas sajūtamas un nesajūtamas enerģijas. Ir mākslīgi radītas enerģiju formas, piemēram, radioviļņi un enerģijas, kuras pastāv tāpēc, ka tā „iekārtots” mūsu virsvisums Orvantons un lokālais visums Nebadons. Attiecībā uz cilvēku, enerģijas, nosacīti, diferencējas tajās, kuras ir harmoniskas un tajās, kuras ir kaitīgas. Protams, ka strīdīgs jautājums ir par derīgumu un kaitīgumu. Jaudīgu Gaismas dvēseļu cilvēkiem gribas saules enerģiju, bet lejupejošie, biežāk, no saules  izvairās. Tāpēc turpināšu rakstu balstoties uz to, kas ir derīgs un harmonisks Gaismas dvēselēm ar garīgās attīstības vektoru uz Centrālās Saules Radītāju.

Lai apgūtu prasmes pielietot dažādās Gaismas enerģijas, ir jāsaprot pieņemto Gaismas enerģiju klasifikācija.

Gaismas sargeņģeļu enerģijas

Visvienkāršākās no enerģijām, kuras bieži sajūtam bērnībā un bērniem tas liekas pašsaprotami tā, ka tad, kad cilvēki kļūst par pieaugušiem, viņi par šādām enerģijām ir aizmirsuši un vairs neprot tās atpazīt. Tās ir Gaismas sargeņģeļu enerģijas. Katra cilvēka Gaismas sargeņģelis ir unikāls, tomēr pastāv bezgalīgi daudz eņģelu veidu un klasifikāciju, piemēram: erceņģeļi, legi, arlegi, robežeņģeļi jeb eņģeļi, kuri pavada dvēseles uz viņsauli un citi.

Reiz bērnībā biju visu nakti raudājusi un aizmigu tikai uz rīta pusi. No rīta ķemmējot garos matus pie spoguļa ievēroju, ka viens mats pie mata saknes uz pieres bija sasējies mezglā. Atķimerēju sasieto matu un aizmirsu par to, jo acis bija pietūkušas no asarām. Un tādai man bija jāiet uz skolu!

Nākamās dienas rītā ķemmējot matus pie spoguļa ieraudzīju ... uz pieres sasietu matiņu mezglā...

Gāja gadi un kādā meditācijā izdomāju paskatīties, kas gan bija rotaļājies ar maniem matiem. Meditācijā ieraudzīju mazu, sīku meitenīti, kas bija sarāvusies kamoliņā un nakts tumsā rūgti raudāja, bet pār viņu bija pārliecies liels, mirdzoši balts eņģelis, kurš glāstīja bērna matus...

Vai Jūs ticat, ka pastāv Gaismas Sargeņģeļi?

3.meditācija.  Veltījums manam Sargeņģelim.

Kā parasti – sazemējies. Maigi pār tevi no Centrālās Saules nolaižas sudraboti zeltīta Gaismas enerģija. Ļauj lai tevi ieskauj maigais starojums. Zemes mātes vitalitātes un dzīvības enerģijas pa tavām pēdām ieplūst tavā ķermenī un piepildot visu tavu fizisko un smalkos ķermeņus apņem tevi un piepilda visu telpu, kopā ar sudraboti zeltīto enerģiju vieglā, aizsargājošā Gaismas un Mīlestības plīvurā. Līdzīgi pieskaras arī eņģeļi.

Pamēģini iztēloties to brīdi, kad tikko piedzimis gulēji gultiņā. Pār tavu gultiņu pārliecās liels, mīlošs Gaismas sargeņģelis. Pārliecās un, lai tevi iedrošinātu būt šajā pasaulē, pieskārās.

Tā nu tas ir – eņģeļu klātbūtne un pieskārieni sargā un pavada tevi jau no tavas dzimšanas.

makonis engelis

Rit gads aiz gada, bet eņģelis, tavs lielais, baltais un mīlošais eņģelis tevi sargā. Tev kļūstot pieaugušākam, tavs eņģeļu pulks palielinās, bet tas pirmais, kurš tevi saņēma savos glāstos tad, kad tu piedzimi, joprojām ir ar tevi. Viņš zina visus tavus prieka un bēdu stāstus, viņš zina par tevi visu, pat vairāk nekā tu zini par sevi.

Viņš zina, kā bērnībā tu baidījies no svešām un savādām lietām. Viņš zina, kā slepenībā sapņoji par laiku, kad izaugsi liels un realizēsi savu sapni.

Vai tu vēl atceries savu bērnības sapni? Var būt tev bija vairākas vēlēšanās par nākotni? Vai tu vēl tās atceries? Toreiz tu sapņoji, ka tad, kad izaugsi liels, tad varēsi darīt to, ko pieaugušie dara un tev kā bērnam tas vēl ir liegts, vai vienkārši tajā brīdī tu biji par mazu, lai spētu realizēt savu ieceri. Toreiz tavs mīlošais eņģelis raudzījās uz tevi ar maigu mīlestību, jo viņš jau tad zināja to, ko tu vēl nezināji. Viņš zināja, ka daži no taviem sapņiem nekad nepiepildīsies, bet daži piepildīsies pat vēl brīnišķīgāk nekā tu tos savā iztēlē biji radījis.

Jo vairāk, viņš jau tad mēģināja tevi pasargāt no neizdošanās pieredzes un sāpēm, kas seko aiz nepiepildītām ilgām un dziestošām cerībām. Arī tagad tavs baltais eņģelis ir tev blakus, kopā ar daudziem citiem Gaismas un Mīlestības eņģeļiem, taču viņš – tavs pirmais Sargeņģelis paliks tavs pirmais eņģelis. Viņš glāstīja tavus maigos bērna matus, kad bērnībā rūgto asaru straumē aizmigi, tikai tu toreiz biji pārņemts ar savu sāpi un nesajuti eņģeļa mierinošos glāstus.

Taču bija arī citi mirkļi, kad prieks un sajūsma pāršalca tavu mazo sirsniņu aiz pārsteiguma un laimes sajūtas. Vai zini, ko tajā brīdī darīja tavs Sargeņģelis? Viņš smaidīja un priecājās kopā ar tevi, bet pār viņa eņģelisko vaigu noritēja pērlei līdzīga laimes rasas lāsīte. Tad vēl viena pērlīte un vēl viena ...

Vai vari saskaitīt cik pērlīšu ir noritējušas pār tava eņģeļa vaigiem bēdājoties un priecājoties kopā ar tevi un tavu mazo sirsniņu? 

Tu paaugies un uz pasauli jau sāki raudzīties ar pusaudža mirdzumu acīs. Tāds mirdzums ir pirmās, nevainīgās un bērnišķīgās mīlestības pirmsākumos, bet tavs eņģelis jau zināja, ka arī šī bērnības daļa aizplūdīs, kā aizplūst tīravota veldzējošais ūdens nebūtībā. Un atkal tavs Sargeņģelis bija kopā ar tevi tavās dzidrajās un nedrošajās sajūtās. Un atkal viņš tevi maigi mierināja, kad viss sanāca ne tā, kā biji bērnišķīgi izsapņojis.

Arī šobrīd, eņģelis, tavs Sargeņģelis, kopā ar citiem tevi maigi sargājošajiem eņģeļiem, ir tev blakus. Viņš rāmi un glāstoši raugās uz tevi, tāpat kā toreiz tavā bērnībā, kad meklēji palīdzību pie kāda no pieaugušajiem, bet ... ak tiem pieaugušajiem vienmēr ir kas svarīgāks... un tev palika tikai  viena iespēja – aprunāties ar savu eņģeli. Man šķiet, ka parasti jau tu runāji tā kā ar sevi, jo citu klausītāju jau nebija, tad, kad citiem nebija daļas gar tavas mazās sirsniņas lielajām bēdām, bet eņģelis, tavs lielais, mīlošais eņģelis tevi maigi apskāva un piekļāva sev klāt. Bužināja tev matus, bet tev šķita, ka nerātnais vējš iepinies tavos matos sajauc tavu matu ērkulu piņķerīgās cirtās.

Arī šobrīd tev blakus ir tavs Sargeņģelis, tas pats eņģelis, kurš tevi apņēma tev piedzimstot un ir pavadījis tevi cauri daudziem, daudziem taviem mirkļiem, dienām, mēnešiem un gadiem.

Vai zini cik reizes viņš tevi ir pasargājis no tava paša neapdomības un citu rūgtuma un nemīlestības? Tavs eņģelis joprojām ir tavs eņģelis. Tev gadi steidzas kā zirgi pilnos aulekšos, bet tavs eņģelis pa šo laiku nav izmainījies itin nemaz, ja nu vienīgi kļuvis vēl saudzīgāks, vēl zinošāks un ļoti jo ļoti pieradis pie tevis. Tāpēc arī tagad, reizi pa reizei, tu vari sajust viņa maigo un sargājošo klātbūtni, tu taču jau zini, viņš tev blakus ir bez pārtraukuma...

Tu tikai domās pastiep roku, lai pieskartos savam eņģelim un viņš tev pastieptajās plaukstās ieliks mazu trauslu brīnumu. Tādus brīnumus eņģeļi mēdz ielikt plaukstās tikai tad, ja cilvēka dvēsele ir atvērta kā tikko atvēries pilnbriedis pumpurs aiz laimes un mīlestības. Piekļauj šo brīnumu pie savas labās, stiprās un mīlošās sirds. Turi to kā dārgumu, un glabā, jo tā ir tava eņģeļa dāvana tev.

Katra diena ir kā brīnums. Un tu jau savu dāvanu no sava eņģeļa esi saņēmis. Saki, vai tev arī ir padomā kāda dāvana tavam eņģelim? Tu jau zini šai dāvanai nav jābūt materiālā izteiksmē, jo eņģeļi nevar paņemt fiziskus priekšmetus un lietas. Tavai dāvanai būtu jābūt smalkākai par redzamo pasauli, vieglākai par maigā Dienvidvēja plūsmu, gaistošākai par dzeltenās saules lēkta stariem un stiprākai par vizuļojošā dimanta mirdzumu.

Ko dāvināsi savam eņģelim par saudzīgo draudzību un uzticību? Var būt savu mīlestību?

Drīz, pavisam drīz, gaismas baltums ņems virsroku pār tumšo tumšumu, arī cilvēki drīz, pavisam drīz, sāks raudzīties uz pasauli ar saprotošākām dvēselēm, jo notikumi nepārprotami liecina – Gaismas un Mīlestības laikmets tuvojas ...  mirkļi, dienas, nedēļas, mēneši un pat gadi aizjoņo straujā tempā ... tos nevar notvert, ne sasaistīt. Tie izbirst caur sirdi kā jūrmalas smilšu graudi caur plaukstām, iztek un saplūst ar kopējo smilšu liedagu. Tāpat kā mirkļi – aizzib un saplūst ar bezgalību bezgalīgajā plašumā un tālumā.

Tikai tavs Sargeņģelis nemainīgi paliek kopā ar tevi ... sargā tevi, pavada tevi, glāsta un mierina, un priecājas kopā ar tevi. Tavs mīlošais un labestīgais eņģelis.

Kā glāstošs vējiņš pār tevi staro Gaismas enerģija, starojums ieskauj tevi un tavus eņģeļus un it īpaši to eņģeli, kurš ar tevi jau ir no tavas pirmās ieelpas šajā pasaulē. Sajūti eņģeļa pieskārienus, viņš tevi sargā un pavada . . . Un tā būs vienmēr, jo tu esi Tēva Radītāja un Zemes Mātes mīļais bērns. Bērns, kuru radīja mīlestībā Tēvs Radītājs un Māte Zeme. Un viņi tev iedeva visstiprāko, vislabāko pavadoni – eņģeli, tavu Gaismas un Mīlestības Sargeņģeli. Šis eņģelis palīdzēs arī tev būt par mīlestību savai mātei Zemei un savam tēvam Kosmiskajai Bezgalībai.

Tu tikai ieliec šo sapni savā sirdī – būt par mīlestību savai mātei Zemei un tēvam Bezgalībai un galu galā tu sapratīsi, ka tavs Sargeņģelis kādreiz saplūdīs ar tevi mīlestībā un bezgalībā. Tā tam būs būt.

Ar maigumu un mīlestību tevī noraugās tavi Gaismas un Mīlestības sargeņģeļi, tavs Kosmiskais tēvs un mīļā māte Zeme.... 

  Tad pateicies visam, kas Tev ir apkārt. Pasaki paldies mātei Zemei, pasaki paldies plašajam vienotajam Visumam, Gaismas spēkiem un Visaugstākajam Kosmiskajam Radītājam. Pasaki paldies savam Gaismas Sargeņģelim, pats sev, ka Tu esi tas, kas Tu esi.

Un lēnām sāc atgriezties šeit un tagad. Lēna ieelpa. Lēna izelpa. Vēl viena ieelpa un izelpa un lēnām atver acis. Kad atvērsi acis – noteikti uzsmaidi pats sev un pasaulei. Un tu redzēsi – ar laiku arī tev pasaule sāks uzsmaidīt - tāpat vien.