SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Mūsu sauklis ir „Es ticu un zinu, ka varu!”

jauniesi jauniesiem

Mēs katru nedēļu sanākam kopā, lai kopīgi meditētu, iegūtu jaunas zināšanas, domubiedrus, un draugus.

Ticu, ka daudziem no lasītājiem, ir pavīdējusi doma, ka būtu forši tikties ar līdzīgi domājošiem jauniešiem un apspriestu tēmas, kas ir aktuālas viņu sirdīs un prātos, bet starp draugiem vai skolā nav ar ko pārrunāt. No šīs domas, tad arī dzima ideja, ka vajag kādu vietu un laiku, kad mēs varam nāk kopā, apspriest sev aktuālas tēmas un vienkārši labi pavadīt laiku.

No rašanās brīža apvienība darbojas pēc principa – nevis ko ņemt, bet gan ko katrs var dot citiem? Un piepildās apvienības ideja – mēs katrs esam vispirms Skolotājs sev un tad viens otram. Daļu tikšanās laika veltam, lai enerģētiski sakārtotu sevi, meditējot, pārējo laika daļu izmantojam jaunu zināšanu apguvei, kā, piemēram, ego, bailes, attiecības, auras un citas jauniešiem interesējošas tēmas, kā arī lekcijas vada paši jaunieši, ne tikai vadītāji. Tādējādi katrs var ieguldīt savu darbu apvienības attīstībā, jo nav pareizu vai nepareizu, aktuālu vai ne tik aktuālu tēmu. Jāsaka, pārsvarā šīs tēmas ir saistītas, lai izzinātu tieši sevi, piemēram, reiz mēs runājām par attiecībām starp sievieti un vīrieti. Kā tad īsti ir, vai mums ir viena vai vairākās dvēseles, ar kurām jābūt kopā savā dzīvē?

Tagad rosinot savas idejas, veidojot lekcijas, piedāvājot tēmas vai pasākumus, piemēram, esam devušies ārpus Rīgas, lai kopīgi pavadīt laiku . Mēs viens otram esam draugi, domubiedri, paziņas, padomdevēji, kritizētāji, vērotāji. Katrs var būt tas, kurš vēlas būt. Pamatā ir brīvā griba. Kā mēs izdomājam, tā arī ir, bez nosodījumiem un kritikas. Mēs katrs esam tādi, kādi mēs esam.

Protams, esat mīļi aicināti mums pievienoties. Nav svarīgi, vai esi kādreiz bijis pie mums Urantijā uz kādu seansu vai vispār neesat bijuši.  Attīstība mums visiem ir vajadzīga!

Grupas vadītāji:

Līga Guseva 28851638