SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   

Par DVS Urantija garīgās attīstības un dziedniecības centru.

par mums narciseMērķis: Cilvēku apmācība un izglītošana dziedniecības jautājumos.

„Mums visiem ir iedots vienāds starta kapitāls un ikviena pienākums ir attīstīt savu garīgo radošo potenciālu, bet panākumi ir atkarīgi tikai no cilvēka ticības, aktīvas rīcības un centības. Katram cilvēkam ir izvēles iespējas . . .”

2002.gada sākumā neliela dziednieku grupiņa apvienojās dziedināšanai grupā, jo šajā laikā, kad planēta pāriet nākamajā evolūcijas posmā un Zemi sāk apstarot Kosmosa dažāda veida pastiprinātas enerģijas, dziedniekam visu vienatnē ir tik pat kā neiespējami apgūt un pielietot. Nemanāmi izveidojās dziednieku kolektīvs, kuram kļuva par šauru iepriekšējās telpās. Bija jāpiemeklē jaunas telpas un tā 2003. gadā izveidojās DVS Urantija. DVS nozīmē: Dievs, Visums, Svētība. Cilvēkiem, kuri netic Radītāja esamībai, DVS tulkojam kā: Darbs, Veselība, Skaistums. Pieņemiet to nozīmi, kura Jums labāk tīk! Savukārt Urantija ir mūsu planētas Kosmiskais vārds. Starp citu, arī katram cilvēkam ir savs kosmiskais jeb dvēseles vārds, kuru mēs atceramies tad, kad dvēsele atbrīvojas no cilvēka fiziskā veidola.

DVS Urantijas telpās notiek aktīva darbība dažādos novirzienos. (skat. DVS Urantijas funkcijas). Labprāt kontaktējamies ar visiem cilvēkiem, kuri izprot vai vēlas izprast šā brīža planētas Zeme pāreju uz jauno evolūcijas posmu ar Kosmisko Transformējošo Uguns enerģiju.

Sāciet katru dienu ar lūgšanu:

„Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, manu mīļo sargeņģeli, mani Kosmiskie Garīgie Gaismas Skolotāji un visi Gaismas spēki! Es lūdzu palīdziet man būt fiziski veselai, garīgi attīstītai, materiāli nodrošinātai, palīdziet man būt pozitīvā saskarsmē ar cilvēkiem, maniem tuvajiem un mīļajiem, ar planētas Zeme redzamās un neredzamās daļas iemītniekiem. Es lūdzu piedošanu, ja es kādam apzināti vai neapzināti esmu nodarījusi pāri ar savām domām, vārdiem vai rīcību. Es lūdzu piepildīt mani ar gaismu, mīlestību, harmoniju, ar veselības dzīvinošo un veselības  dziedinošo enerģiju, lai visur, kur es atrodos, es izstaroju gaismu, mīlestību un harmoniju. Es pateicos, jums, visi Gaismas spēki! Lūdzu, sargiet mani, manus tuvos un mīļos! Esiet kopā ar mums šodien, rīt un vienmēr, vediet mani pa garīgās attīstības un apziņas ceļu! Paldies!”

Dod dieviņi kalnā kāpt,
Ne no kalna lejiņā.
Dod dieviņi otram dot,
Ne no otra mīļi lūgt!