SIA "DVS Urantija"
Elizabetes iela 91/93
Tel. +371-29276118
E-pasts: urantija@e-apollo.lv

   
Iepriekšējā
Nākamā »

 

Esmu daudzkārt raudzījusies uz slimiem un pat ļoti slimiem bērniem, taču tieši Gundega man lika aizdomāties dziļāk par to, kas cilvēkā ir galvenais – ārējais veidols vai iekšējā būtība jeb dvēsele.

Reiz, gadus desmit atpakaļ, pie manis atveda bērniņu, kurš vēl nerunāja, bet pēc vecuma jau vajadzēja to prast. Pēkšņi bērns uzsāka ar mani telepātisko kontaktu tik brīvi, ka es visu sapratu. Bērns lūdza, lai es nododu vecākiem to, ko viņa stāstīs. Uzņēmos būt par „tulku” no bērna telepātiski stāstītā uz pieaugušajiem saprotamo valodu. Bērns stāstīja par to, ko ar viņu dara vecvecāki vecāku prombūtnes laikā . . .  tas bija drausmīgs stāsts. Vecāki sēdēja un klausījās kā pārakmeņojušies to, ko stāstīja divgadīgais bērns ar ierobežotām kustībām.

No tās reizes nebiju šādu „tulkošanas eksperimentu” atkārtojusi, jo neviens no bērniem, ar kuriem es biju saskārusies, nebija tik dedzīgi vēlējies – izteikt savas domas. Gundegas ienākšana Urantijā mani rosināja atkal domāt par to, kā izskatās veselība un slimība. Nācu pie mazglaimojoša secinājuma. Cilvēku pilnīgi nevarīgos ķermeņos mēdz būt dvēseles, kuras pēc savas intelektuālās attīstības daudzkārt pārsniedz cilvēkus, kuri iedomājas, ka viņi ir sasnieguši garīguma kalngalus un ir „zemes centrs”. Ieraudzīju, ka fiziski veselos (relatīvi veselos) ķermeņos dzīvo ārkārtīgi slimas, degradētas un neattīstītas dvēseles. Paklausieties vienu otru runas vīru sarunas un  Jūs sapratīsiet, ka man ir taisnība.

Gundegas fiziskā ķermeņa problēmas šobrīd vēl ir milzīgas, jo bez vecāku sargājošās klātbūtnes šāda bērna eksistēšana ir pilnīgi izslēgta, taču dvēseles viedums 7 gadu vecumā pārsniedz ne vienu vien pieaugušo cilvēku spēju spriest un vērtēt.

Pirms izturaties atturīgi pret bezpalīdzīgu cilvēku, atcerieties Bībeles teikto: „Tu nezini kādā izskatā pie tevis ieradīsies Dievs, lai tevi pārbaudītu.”

Piedāvājam Gundegas mammas un pašas Gundegas stāstus un dzejoļus.

Ar mīlestību, Skaidrīte Aleksejeva

 

Iepriekšējā
Nākamā »